Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova menjek a kislányommal fület lövetni Veszprémben vagy környékén? fórum

Hova menjek a kislányommal fület lövetni Veszprémben vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 20. 17:54

Én 4 hetesen lövettem:-)

2500 Ft volt fülbevalóval együtt az asszisztensnél.

2011. márc. 19. 07:12
Ha jól emlékszem, nekünk pár száz Ft volt. 1000 Ft alatt. Veszprémben a Kossuth utcában a félemeleten egy fodrász/kozmetikában tudom, hogy csinálják, ahol a Koko cuki is van. De szerintem a legtöbb fülbevalósnál és ilyen típusú helyen megcsinálják. Általában fél éves korig nem szokták javasolni.
2011. márc. 18. 21:43

hogy öszinte legyek nem tudom az arakat. Külföldön elünk csak megyünk majusban haza es gondoltam megcsinaltatom. Itt ugyanis nem nagyon talalok "rendes" helyet aki vallalja 3 eves kor alatt, mondvan meg nö a füle...dehat könyörgöm, az ember füle halalaig nö :S


A korhaznal levö kozmetikarol mar hallottam több jot. Lehet megnezem öket akkor.

2011. márc. 18. 21:25

Szia

Kozmetikus lőtte az én lányaimnak is a füleit. Kórházat nem ajánlok, mert nálunk drágábban csinálták volna mint a kozmetikus

2011. márc. 18. 20:59

pl a kórházban a kozmetikában lőnek

vagy a háziorvos asszisztense is lő nálunk

2011. márc. 18. 20:53
Hova menjek a kislányommal (1) fület lövetni Veszprémben vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook