Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki meg tudja fejteni az álmom?Eléggé bonyolult. fórum

Valaki meg tudja fejteni az álmom?Eléggé bonyolult. (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet?

2011. márc. 17. 21:35

Nekem egy nagyon hosszú álmom volt szívesen leírom,ha valaki meg tudja fejteni,mert elég borzasztó volt és érdekelne mit jelenthet.

Azt álmodtam,hogy 17-18.héten megszültem a babánkat (most fogok szombaton belépni a 18.hétbe) és mondta a nővérke,hogy még jó,hogy beteg voltam és lázas,mert így a láztól (3-4 napja rettenetesen beteg vagyok,meg vagyok fázva,be van gyulladva a torkom...stb) megnőtt a baba és nem lett kissúlyú baba (majdnem szó szerint ezt mondta),a kezembe adta és én megnéztem és kislány volt,de az arca el volt csúnyúlva és erre egyből mondta a nővérke,hogy menjünk tegyünk feljelentést,mert ez a szülészorvos hibája.Eközben pont egy lépcsőn mentem le a babával a kezemben és megjelent anyukám,villamossal mentünk haza és kérdeztem tőle,hogy szülés után egyből így el is engednek nem kéne bemenni egy másik korházba,meg feljelentést is tenni kell úgyis,erre ő mondta,hogy mostmár menjünk haza,mert még megy be dolgozni,mert kevesen vannak bent.A lényeg ennyi,remélem valaki le tudja nekem fordítani,előre is köszi.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook