Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Londonba utaznánk de milyen zónás travelcardot kell venni a tömegközlekedéshez? fórum

Londonba utaznánk de milyen zónás travelcardot kell venni a tömegközlekedéshez? (tudásbázis kérdés)

4. zsuzska01 (válaszként erre: 3. - Gubaj05)
2011. márc. 17. 18:35
hogyan lehet eljutni a nevezetességekhez legkönnyebben van erre valami jó módszer?ketten megyünk és bizonytalan vagyok jó
2011. márc. 17. 17:57
szerintem fölösleges metróra venni bérletet mert sokkal élvezetesebb busszal végignézni mindent persze hosszabb de akkor is élvezetesebb. ahogy én emlékszem busznál nincs megkülönböztetve a zóna csak ha kombináltat veszel. 2 éve 14 font volt egy heti buszbérlet amit szinte bármelyik kisboltban meg lehet venni.
2. RWolf (válaszként erre: 1. - Zsuzska01)
2011. márc. 17. 17:46
Ez attól függ, hogy melyik zónában fogsz lakni és hova szeretnél eljutni. A legtöbb nevezetesség a belvárosban van, 1-2 zónában. Megveheted neten is, de nincs értelme, minden metrómegállónál, pályaudvarokon meg tudod venni.
2011. márc. 17. 17:40
Londonba utaznánk de milyen zónás travelcardot kell venni a tömegközlekedéshez? és hol, interneten előre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook