Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütőporral a hangyák ellen fórum

Sütőporral a hangyák ellen (beszélgetős fórum)


2011. márc. 18. 13:47
Ha megeszik a sütőport, szinte azonnal végez velük, mert kidurrannak tőle. De általában nem eszik meg, hanem beviszik a többieknek. Igazából napok-hetek, hogy eltűnjenek tőle. Akkor egy ideig nem lesznek, de könnyen visszaszoknak, én azt vettem észre. Nem árt, ha a résekbe, járataikba, nem feltűnő helyekre mindig szórsz egy kicsit.
2011. márc. 18. 13:39
Lehet kapni olyan hangya írtót, ami olyan por, amit ha bevisznek a fészekbe, megöli őket. Hobbikertes házunkban is ez volt. Útvonalukra szórtam, egy ideig ott nem volt szabad felmosni. Nekünk 3 hétre megszűnt a probléma, majd újra szórtam - siker egy darabig. Mezőgazdasági boltba menj, ott tudnak segíteni. Spray-t ne vegyél.
2011. márc. 17. 17:46
Az enyémek megdöglöttek tőle anno
2011. márc. 17. 17:42
Az enyémek csak ették ,de megmaradtak.Megmaradt mind hiánytalanul.Muszáj volt bolti hangyairtót beszerezni ,na az hatott is.
2. zena01 (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2011. márc. 17. 17:41
Én a sütőport a hangyalukhoz szórom. Többet ki sem jönnek.
2011. márc. 17. 17:39
már indítottam egy fórumot,ahol leírtam,hogy nagyon sok hangyánk van. Szórtam ki egy kis kristálycukrot+sütőport. ellepték a hangyák...ha megeszik,akkor kb. mennyi idő alatt végez velük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook