Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Supradyn vitamintól lehet-e hízni? Melyiktől nem? fórum

A Supradyn vitamintól lehet-e hízni? Melyiktől nem? (tudásbázis kérdés)


8. c130f7eb3b (válaszként erre: 7. - C45a97b7cb)
2011. márc. 17. 15:16
Az általad "B-komplexnek" nevezett vitamin azért hízlal, mert önmagában felborítja az anyagcserét, aminek a tünete a hízás lesz. Ezért nem szerencsés egyfajtát szedni, hanem ha a többi vitamin adagját is hozzá emeled, akkor a B sem fog hízlalni. Persze az adagolás nem saját belátás kérdése, hanem orvosi feladat.
2011. márc. 17. 14:35

Igy van,nem a vitamin hizlal,hanem amit megeszel.

De a vitamin képes farkasétvágyat csinálni,olyat amikor a falat lekaparod az éhségtől. Amiben B komplex van ,az mind ilyen.

És ha feltöltöd a vitaminraktáraidat,akkor az elfogyasztott tápanyag is jobban beépül,hasznosul.

A multivitaminoktól a legtöbb ember ezért hízik.

Én a magne B6-al vagyok így,ezért lecseréltem pezsgő tablettára,amiben csak ca és mg van.Vitamin semmi.

2011. márc. 17. 14:19
Az egymáshoz viszonyítva megfelelő arányban fogyasztott vitaminoktól nem lehet hízni. De ha a hatásukra többet eszel, attól már minden bizonnyal. Vagyis: a vitamin nem hízlal.
2011. márc. 17. 14:17
Én híztam, mert olyan étvágyam lett, hogy csak na! Centrumot szedek, ez eddig ok. Anyum Eurovitet, de fáj tőle a gyomra, nekem meg a Bérestől fájt.
4. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 3. - Szimba)
2011. márc. 17. 14:09
egyetértek, szerintem is hajlamtól függ. nem híztam egyiktől sem, közepes Lenkeitől sem.
2011. márc. 17. 13:58

Aki hajlamos rá, az simán hízhat tőle.

Supradynt ugyan még nem szedtem, de például az Activaltól és a Lenkeitől 4-5 kilót híztam kb. 2 hét alatt. (Vagyis nyilván attól, hogy nagy étvágyat csinált, és sokat ettem.)

2011. márc. 17. 13:56

Nem attól hízol, hanem a benne lávő B vitamin csinál étvágyat. Többet eszel (ha nem bírod megállni) és attól hízol!!!

Én fogyózom és azt szedem. Többször vagyok éhes, de meg bírom állni, hogy ne egyek.

2011. márc. 17. 13:55
A supradyn vitamintól lehet-e hízni? Melyiktől nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook