Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megsebzett szív fórum

A megsebzett szív (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megsebzett szív

2011. júl. 1. 11:40

Sziasztok

Úgy látom az ismerőseim körében, hogy a férfiak nem, vagy nagyon nehezen nyilvánulnak meg az érzelmek kimutatása terén.

Tetszett a vers gondolata ajándék gyanánt, és az ,hogy véghez is vitte.

12. eb2a9af90b (válaszként erre: 10. - Ilike46)
2011. márc. 19. 16:16

Szerintem is ha tetszenél neki komolyan úgysem

hagyná egy találkozás nélkül ,ha pedig igen,

nem működő képes kapcsolat online .Szóval nem

kell foglalkozni vele komolyan!

11. reménylány (válaszként erre: 10. - Ilike46)
2011. márc. 19. 16:16
Már rengetegszer taliztunk,sőt nincs egy hete,hogy nálunk aludt (tényleg csak aludtunk,együtt, összebújva)...
10. ilike46 (válaszként erre: 8. - Reménylány)
2011. márc. 19. 16:07

Szerintem, hogy rövidre szabd a szenvedési idődet, lépj Te. Kezdeményezz egy találkát, akkor sok minden kiderülhet, ha meg nem, akkor nem szenvedsz hiába. Ezzel csak húzod az időt. Egy év elég hosszú idő, ha tetszel néki már lépnie kellett volna.

A megérzésem mást súg.

2011. márc. 19. 15:21

Valóban egyetértek, mert így neten keresztül mindenki, aki társat keres, az a legjobb oldalát igyekszik megmutatni és teljességgel lehetetlen leellenőrizni, hogy az illető valójában ki csoda.

Talán egy személyes találkozás, ha létrejön akkor jobban van lehetőség megismerni a másik felet.

Egyben pedig csalódás érhet. Ami a szép verseket illeti azt is bárki felteheti, aki úgy romantikus érzelmű, hogy ezzel kedveskedjen a nőknek. Üdv.Ágnes

2011. márc. 19. 15:00
én már több mint egy éve monitoros szerelemben élek.... és hát szenvedek... nem értem a fiút, aki állítólag odavan értem,tetszek neki kívül-belül, mégsem közelít... és ezáltal én sem,hiszen én úgy vagyok vele,hogy lépjen először ő..
7. ilike46 (válaszként erre: 5. - 9536810fa1)
2011. márc. 18. 23:21

Hát bizony, nékem az a tapasztalatom, hogy ez az új

"monitoros szerelem" rejt veszélyeket, de olykor

társra is lelnek, ha éppen társtalanok.


Sok-sok barátom, barátnőm van kik beszámolnak az internet adta lehetőségekről.

Fört, kis huncutkodás...stb.

6. ilike46 (válaszként erre: 4. - D68657db8f)
2011. márc. 18. 23:15

Kedves Tisztas!

Szerintem félreértettél valamit, talán olvasd el ismét.

A férj megírta és csak feltette a blogjába, semmi rossz szándék nélkül.

Miért kell magyarázkodni, hogy kinek írta?

Olvastál Te már olyan blogot amiben magyarázkodik valaki?

Én pl. rendszeresen írok verseket, de soha nem magyarázom meg, hogy kinek írok, kinek dalolok.

Az írói szabadság nem erről szól.


Ez a szegény férfi semmit nem tett, csak olvasásra kitette.


A férfi és a felesége tudtak egymás jelenlétéről, de a feleség túlórázott, és különben is nem azért van fent egy oldalon a házaspár, hogy egymás oldalát ellenőrizgessék.

A bizalom ott él, ahol minden rendben.


Itt a történetnek a lényege az volt, hogy egy magányos nő, vagy társas magányban élő hölgy mennyire azonosult a versben írottakkal.


Csak elmondom, hogy éppen a napokban történt meg velem is, hogy írtam egy verset /videós-verset/ és kitettem egy közösségi oldalra, ahol már sok versem kint van. Egy kedves úriember azt írta nékem, hogy "ne haragudj Helena, úgy érzem, mintha nekem írtad volna".

Erre én a válaszomban: "Akkor jó egy vers, ha azonosulni tudnak véle, aki éppen olyan hangulatban van, vagy hasonló élethelyzetben".


Tehát nem olvastad figyelmesen az írásom.

Legyen szép estéd.


Üdv. Ilike / Helena

5. 9536810fa1 (válaszként erre: 4. - D68657db8f)
2011. márc. 17. 11:13
... egyáltalán miért merül fel kétség a nőben egy ilyen esetben. Annyira gyakran udvarolnak komolyan a férfiak a monitornak? :))))
2011. márc. 17. 10:49

En, ha verset irnek a szerelmemnek, es nyilvanossagra hoznam, mindenkeppen benne lenne a blogban, hogy kinek szol. Ugyanilyen esetnek vagyok/voltam szemtanuja, es meggyozodesem, hogy az a ferfi direkt csinalja, igy taplalja az onbizalmat, a virtualis rajongokkal.

Nem lehet igazsagot tenni: a ferfi nem tett semmit, a no felrertette - de megis...

Valami oka csak van, hogy hagyta ketsegek kozott a noket, es nem irta le egyertelmuen, hogy a felesegenek szol.

Ezek szerint nem is tudtak egymasrol a kozossegi oldalon, hogy mindketten fent vannak?

Nem tudom... szerintem ha minden tiszta es oszinte, akkor siman tudniuk kellett volna egymasrol, es a feleseg ott megkoszonhette volna, akkor senki sem erti felre.

2011. márc. 17. 10:43
Újra elolvastam... nagyon tetszik, és igen rendkívül jellemző, hogy szeretünk bele a net világában néhány jól lepötyögött, pillanatnyi gondolatba... :)
2011. márc. 17. 10:31
... huhhhhaaa.... izgalmas!:) Mi lesz a folytatás? ;)
2011. márc. 17. 10:08
Az idők folyamán rádöbbentem arra, hogy az emberek mennyire szeretetre éhesek, s talán ez az eset is éppen ezért történhetett meg.
S nem árt a józanság, az óvatosság, mert az érzelmek tévútra vihetik az embert. Az ismeretlenségbe burkolózva a vágyainknak olykor nagyobb teret engedünk, mint azt a józan ész diktálná.

Ugrás a teljes írásra: A megsebzett szív

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook