Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sibenik-i nyaralás - Mit érdemes megnézni, vinni? Ötleteket várok fórum

Sibenik-i nyaralás - Mit érdemes megnézni, vinni? Ötleteket várok (beszélgetős fórum)


2011. márc. 17. 12:46
7éve jártunk arra=és 1998-ban!),ott is töltöttünk egy éjszakát.A sétálás,tengerpart oké,de amúgy nem tartom semmire a Horvát nyaralást!Minden napra programot kell tervezni Krk,Baska,Opatija stb.
2011. márc. 17. 11:01

Azzal kapcsolatban, hogy mit vigyetek és mi mennyibe kerül nem tudok válaszolni, mert már kb.10 éve voltam ott, biztos változott. Valószínűleg az árak hasonlóak lehetnek, mint otthon, a hajójegy annak idején nem volt drága.

A piacok tetszettek, de azokat általában is szeretem. A kavicsos part lehet zavaró, de nekem nem volt gumicipőm...A Krka Parkot nem fogjátok megbánni nagyon klassz, mi oda is hajóval mentünk, de autóval is megközelíthető, előbbi hangulatosabb.

2011. márc. 17. 10:53
A piacok valóban olyan gyönyörűek? Tegnap valahol rábukkantam egy erről - is - szóló oldalra, de ma már persze nem találom. ;)
3. Sirga (válaszként erre: 2. - Hoppsz)
2011. márc. 17. 10:52

A Krka Nemzeti Park tervben van, de köszönöm az ötletet. Megkérdezhetem, mennyibe került a hajójegy?

Olyan információt kaptam, hogy érdemes lehet gumicipőt vinni a kavicsos strand és a sünök miatt. Máshonnan azt, hogy pl. kaját nincs értelme - ugyanennyiért vehetünk ott is.(Önellátó apartmanba megyünk.)Bármilyen infot köszönök, előre is. :)

2011. márc. 17. 10:33
Mi Pirovacban nyaraltunk jó néhány éve, onnan nem messze van Sibenik. Sibenik nagyon szép, hangulatos város,jó sétálni a szűk, régi utcákon. Mi átmentünk hajóval fürödni egy szigetre onnan. Érdemes elmenni a Krka vízeséshez, ami igazán különleges hely és nincs messze onnan. Azt nem tudom mit érdemes vinni.
2011. márc. 17. 10:06
Sibenik-i nyaralás - Mit érdemes megnézni, vinni? Ötleteket várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook