Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit gondoltok a Mecsek ananász-mate fogyi teáról? Használ? fórum

Mit gondoltok a Mecsek ananász-mate fogyi teáról? Használ? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 19. 09:28
Iható, finom. Élénkítő. Egyelőre ennyit tapasztaltam 1nap után tőle..
2014. nov. 1. 12:04
Esetleg tudja valaki, hogy édesítés nélkül is iható-e ez a tea? Szívesen innám én is, mert mostanában nem bírok vizet inni, csak keveset, és valami folyadék kellene helyette. (Meg amúgyis fogyózom).
11. yvett3
2011. márc. 23. 07:50
Köszönöm h irtatok!!!! Az anyutól kaptam zöldteát ömlesztettet és azt iszogatom,ugyhogy ez a mecsek tea kilöve :)
2011. márc. 21. 11:55
Szerintem tök jó , h végre valaki ihatóbbá tette az ilyen jellegű teát azzal, h az ananászt érzed rajta, nem csak a tömör gyógynövény ízt. Kúraszerűen kell alkalmazni és be kell tartani a betegtájékoztatóban szereplő dolgokat, akkor használ. :)
9. t.Ili (válaszként erre: 7. - Cilumiluci)
2011. márc. 17. 12:49
Meg ráadásul a Mate nagyon drága!
2011. márc. 17. 12:23

Sziasztok!

Én is próbáltam a Mecsek teát nekem se jött be sem a fogyásban, sem ízileg. Viszont a Mályva tea az jó volt fogyásban, de annak is iszonyatos íze volt. Ha valaki elkezdi inni az gondoskodjon arról, hogy másnap na menjen sehova mert (saját tapasztalat) a WC rabja lesz. :)

2011. márc. 17. 10:21
Én megkóstoltam a sima mate teát,annyira borzalmas hogy nem bírtam meginni.Szűztea ihatóbb.
2011. márc. 17. 10:16
Sztem diétát nagyon jól kiegészíti a csalántea, zöldtea, mate tea, mert a folyadékszükségletet ki tudod vele elégíteni. De csak ettől nem lehet fogyni kell a diéta is mellé. Salaktalanításra, méregtelenítésre jók, de én tutti nem vennék olyan teát, ami hasmenést okoz, mert azzal csak értékes vitaminokat meg tápanyagokat mosol ki a szervezetedből.
2011. márc. 17. 10:16

Nagyon finom ízű tea. Én sokáig ittam pusztán reggeli tea helyett.

De biztos, hogy diéta és testmozgás nélkül nem fogyaszt. Se tea, se gyógyszer.

4. sf.moncsi (válaszként erre: 3. - Fadigflo)
2011. márc. 17. 10:13
Ez igaz....diétáztam is mellette...de nem fokozta a hatását.Talán kicsit vízhajtó jellegű,de nem több.
3. fadigflo (válaszként erre: 2. - Sf.moncsi)
2011. márc. 17. 10:12
Mert egy tea nem fogyaszt le :) Mondjuk diétázni is kellene mellette. De én nem hiszek az ilyen teákban. Max. a hashajtó tea. De az sem fogyaszt :) Úgyhogy szerintem nem érdemes annyi pénzt kidobni rá.
2011. márc. 17. 10:02
Szia!Én ittam....de nem fogytam tőle semmit!
2011. márc. 17. 10:01
Szeretnék fogyni párkilót :) és gondoltam kipróbálom ezt a teát ha több pozitiv visszajelzést kapok. Tornázgatni nem sok idöm van mert van egy 2 és fél éves gyermekem. Elöre is köszönöm a véleményeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook