Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik program tud olyat, hogy értesít, ha új e-mailom érkezett? fórum

Melyik program tud olyat, hogy értesít, ha új e-mailom érkezett? (tudásbázis kérdés)

2008. aug. 14. 23:10
Ha citromailed van a citro ticker azonnal jelez ha üzid érkezett.
2008. júl. 3. 20:02

Ha gmail-ed van, akkor gtalk jelez, itt lehet beszelgetni is, aranyos pici program.


Tud még ilyet (bármilyen címhez) a Thunderbird, illetve valamilyen linux disztribució esetén az Icedove.


Az msn-t nem ismerem, én (mivel nem Microsoft oprendszerem van) az aMSN-t hasznalom, az is tud jelezni.


Más most nem jut eszembe

2008. jún. 22. 21:21
gmail
2008. jan. 19. 14:46

Szia!


Nekem Incredimailom van,ez nagyon jó progi,ha leveled érkezik,különböző figurát választhatsz,nekem édi kis kutyus szalad,a vakkant,ha ezt letöltöd,a felső sorban keress olyat,hogy notifier,ebből tudsz választani,a get more-alul-ott rámész a honlapra,még többet le tudsz tölteni,ha más tetszene.

12. s.irma
2008. jan. 13. 10:27
az IncrediMail is küld a gépedre értesítést. Nekemegy "inas" jelenik meg tálcával a kezében. És zst mondja angolul" Egy levele érkezett uram"
2007. dec. 12. 22:25
a gmail ezt tudja.nem kell bent lenned rajta épp,de ha kapsz új levelet kirakja az asztalra az érkezés tényét-jelez mint az smsnél egy boríték.-)
2007. nov. 6. 08:22

Sziasztok!

Van egy poppeeper nevű progi, szoftverbázisból letölthető, nagyon jó!

9. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Szuszi24)
2007. okt. 4. 09:35

pl outlook-ba pop3-mal beállítod a freemailes e-mailt is, így, ha nyitva van a program, akkor letölti a leveleket előre beállított időközönkénti nézegetéssel.

hátránya, hogy a vírusos leveleket is leszedi, vagy a kéretleneket is, én pont e miatt nem is használom ezt a programot, hiába van hivatalos e-mailem, azt is a neten nézem, így megnyitás nélkül törölhetem azokat.


de az említett msn is jó erre, több e-mailt be lehet neki állítani, hogy nézegesse, ennek ugye a feltétele az, hogy az msn-en be legyél jelentkezve.


illetve van néhány e-mail kliens is, ezekről megoszlanak a vélemények, van amelyik használható, van amelyik bezavar a gép működésébe, de mindegyiknél szabad memória és processzor kapacitást foglal (a netes sávszélességről nem is beszélve)


úgyhogy én maradok a felmegyek időnként és megnézegetem a leveleimet verziónál.

2007. okt. 4. 08:40

Használhatsz levelezőklienst, és az mindig letölti a leveleidet. Az jelzi is ha van új. Pl. IncrediMail, Tundenbird, stb.


Van levélfigyelő is, pl.. itt találhatsz:


[link]

2007. szept. 23. 20:18
gmail. a beállításoknál a gmail értesítőt letöltve a böngésző alsó sorában értesít, ha új leveled jött (hasonlóan mint az outlookban)
2007. szept. 23. 18:48
MSN Messenger-t bármilyen címhez be lehet állítani, csak ugye a jelzés feltétele, hogy be vagy jelentkezve...
2007. szept. 23. 17:24
Nekem g-mailes e-mailem van, és a google-t be lehet úgy állítani (ha az a kezdőoldal), hogy jelezzen. Freemail-hez nem értek.
2007. szept. 23. 15:11
mondjuk,megnézed és legfeljebb nem kaptál, nem hiszem el,h annyi időt pazarolnál el azzal, h megnézd,h jött e új,de a freemailnál van sms-es értesítő, ha ennyire sürgős fizess érte
2007. szept. 23. 14:13
én speciel az incredimail-t ismerem, de egy darabig használtam, jó pofa is volt, a netről töltöttem le, aztán unalmassá vált, másoktól hallottam róla azt is hogy álítólag bezavar a gép működésébe, nem tom. Nekem mondjuk van yahoo is meg t-online és hotmail e-mail-em is ha bekapcsolom a netet akkor azzal kezdek hogy jött-e mail. mondjuk ha a hotmail-re érkezik akkor az msn az értesít a jobb alsó sarokba hogy e-mail érkezett
2007. szept. 23. 14:09
Nem tud valaki olyan progit ami értesit ha új e-mailom érkezet?Freemailom van.
2007. szept. 23. 14:08
E-mail értesitő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook