Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmuskor erős fejfájás tör rám! Valaki tudja mitől lehet? fórum

Orgazmuskor erős fejfájás tör rám! Valaki tudja mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


11. Szilvamama (válaszként erre: 10. - Cel)
2011. máj. 4. 12:01
Éppen így éreztem én is, azt hittem, hogy "ottmaradok". Lehet ellene tenni valamit? Mert gondolom nem a szex teljes elhagyása az egyetlen :)
10. cel (válaszként erre: 5. - Csézy39)
2011. máj. 3. 21:52

Ismerős a dolog, senkinek nem kívánom. Amikor első alkalommal tört rám, szabályos halál félelmem volt. Jellemző a fájdalomra, hogy fájdalomcsillapítóra sem mérséklődik. Ilyenkor egy gyengébb agyér görcsöt élünk át. Csak lazítással, teljes nyugalom hatására múlik.

Ha viccel akarnám elütni azt mondanám, hogy túl intenzíven éljük meg az orgazmust, szó szerint minden idegszálunkkal.

2011. máj. 3. 21:19
front is lehet.... a fejfájás 1000000 dologtól előfordulhat. nekem migrénem szokott lenni, az mindenhol hasogat meg fáj ... remélem Te is jobban leszel :)
8. Szilvamama (válaszként erre: 7. - 043b9396b5)
2011. máj. 3. 21:12
Neked konkrétan behatárolható a hely, ahol fáj? Első alkalommal nagyon megijedtem, hátul a tarkómnál akart szétrobbanni, ittam, lepihentem, elmúlt. Tegnap este megint eljött, és ma egész nap fájt, talán mintha most múlóban lenne. A frontra fogom, de ki tudja???
2011. máj. 3. 21:09

halihó !

időnként velem is megesik. attól fordul elő, hogy megborul a hormonszinted, és a vérnyomásod. nekem egyszer már sikerült hánynom ettől, na az kellemetlen volt, szegény párom is megijedt :)

6. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Csézy39)
2011. máj. 3. 19:17
Szia! Rendeződtek a fejfájásos dolgaid?
2011. márc. 16. 21:01
Nem tudom mi lehet, azelőtt soha nem volt, most pár hónapja kezdődött, 3-4 alkalommal éreztem, aztán elmúlt, és a napokban megint jelentkezett. De valami borzalmas erős fejfájást érzek! :(
2011. márc. 16. 20:34
A férjemnek is szokott :)))
2011. márc. 16. 20:32

Hirtelen leesik a vérnyomésod, mert a vér más helyekre "szökik"

Vagy megemelkedik...

2011. márc. 16. 20:32
SZia!Szerintem túl magas lesz a vérnyomásod.....gondolom én :)
2011. márc. 16. 20:22
Orgazmuskor erős fejfájás tör rám! Valaki tudja mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook