Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) fórum

Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
118. SonicR
2014. aug. 7. 19:15
Hello segítség kellene.. Még lehetőségünk van vàlasztani hotelt.Eddig a Hotel Deva volt a vàlasztàs , de megtetszett a Hotel Arsenàl a tenger közelsége miatt, de sok jót nem hallottam róla főleg kaja ügyileg (tudom az all in sehol se tökéletes) szóval vélemény kellene erről a két hotelről..esetleg màs is szóba jöhet ebben az àr kategóriában
117. Lilien0420 (válaszként erre: 110. - Gcross)
2014. aug. 5. 08:22
Szia! Mi 9-én hajnalban indulunk a Napospartra Budapestről autóval 4-en.
116. andi-bebi (válaszként erre: 110. - Gcross)
2014. aug. 4. 01:15

Szia.

Aug 10-n éjszaka indulunk Oroshàzàról.

Ti honnan mentek és milyen útvonalon?

115. valaki82 (válaszként erre: 114. - SonicR)
2014. aug. 3. 10:14
ok!!!!!!
114. SonicR
2014. aug. 2. 20:44
Mi 24-25.Elvileg negyed 9re ér ide a busz.Amire felszàltok megírom milyen kényelmes a verda :)
2014. aug. 2. 20:13

SonicR Nagyon jóóóó.Mi kecskeméten szállunk fel 12-00kor.Mi is ketten megyünk a párommal.Ti hány évesek vagytok?

Mi 30-35

112. SonicR
2014. aug. 2. 15:16
Hello mi is a Deva hotelbe megyünk a párommal.Miskolcon szàllunk fel.Ez az első alkalom velük..Olvastam jót is rosszat is... szerintem az szàmít hogy ki hogyan éli meg..Bàr a 10-20 óràs ülés nem az erősségem
111. valaki82 (válaszként erre: 109. - SonicR)
2014. aug. 2. 10:32
SonicR Ti honnan,és hová mentek?Ti is busszal?Milyen szállodába?Már utaztatok velük?Sokan mentek?
110. Gcross
2014. aug. 1. 12:42
Van esetleg valaki aki Augusztus 08-09-én megy Napospart felé autóval ? Megosztanánk pár jótanácsot illetve társulhatnánk is az útra.....
109. SonicR (válaszként erre: 107. - Valaki82)
2014. júl. 30. 10:15

Hello

Mi is 29.én megyünk Robinsonékkal :)

2014. júl. 27. 06:01
Sziasztok... valaki napospart augusztus 18-23 ig? lesz ott valaki ?:D
107. valaki82 (válaszként erre: 105. - Jocika90)
2014. júl. 26. 17:55
Augusztus 29....busszal....
106. jocika90 (válaszként erre: 102. - Lilien0420)
2014. júl. 23. 13:32
Hello Mikor mentek ? Mi is augusztus 18 tól lent leszünk..
105. jocika90 (válaszként erre: 103. - Valaki82)
2014. júl. 23. 13:32
Helló! Az all inclusine ellátásról sok jót nem hallottam! Mikor mentek ?
104. mamale
2014. júl. 22. 13:41

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki volt már a Perla Plaza hotelben?

Mi most mennénk először Bulgáriába, ha valaki adna jó tanácsot , annak örülnék. Még nem foglaltuk le a hotelt!!!!!!

Köszi mamale

2014. júl. 18. 07:26

Sziasztok. Az lenne a kérdésem,hogy a Robinson toursal kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?Mi Bulgáriába megyünk velük augusztusban,busszal(milyen hosszú a buszos út?).(allinclusiv ellátással).

Esetleg az is érdekelne,hogy volt e már valaki a Hotel Devaban,s milyenek ezzel kapcsolatban az észrevételei,véleménye,tapasztalat,mert nem igazán lehet ezzel a szállodával kapcsolatban információt találni.

(milyen messze van a strand a szállodától,központi elhelyezkedése,ellátás stb)


Válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 17. 09:54
Sziasztok! Mi augusztusban megyünk autóval a Napospartra, korábban már repülővel voltunk Bulgáriában, de a hosszú autóúttól kicsit aggódom. Tudtok esetleg segíteni, hol találok pontos útvonal információkat, útiköltségeket a neten? Illetve bármilyen jó tanács, "okosság" érdekel. Köszi előre is.
2014. júl. 14. 21:19

Sziasztok!


Én személy szerint már 5 éve járok Bulgáriába nyaralni és kipróbáltam minden féle verziót ami a szállást illeti. Az allinclusive nem nyerte meg a tetszésemet, minden nap hasonló ízű kajákat ettünk, csak a formája volt eltérő, és a löttyök is elég lehangolóak voltak.... Az önellátás nekem a legjobb, mert akkor eszel, iszol és amikor jólesik, és a legfontosabb, hogy azt ami tényleg íylik. Nagyon finomak a zöldségek, meg a gyümölcsök. VAn egy csomó hangulatos és jó kis étterem is, ahol lehet étkezni. A Dune Residence aparthotel volt talán a legjobb eddig. Tágas apartman, közvetlen tengerpart, viszonylag csendes környék. Mondjuk nincsen medencéje, de nem nagy baj, az van otthon is.... :) de a tenger kellemes hullámjait nem élvezhetjük mondjuk a palatinusz strandon.

2014. máj. 15. 14:38
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni tőletek hogy a burgaszi reptérről hogy lehet a legegyszerűbben eljutni a naposparton található Hotel Sunny Garden-be? Illetve volt ott már valaki? Tudna nekem róla mesélni meg a fakultatív programmokrol..Illetve valaki nem megy most nyáron augusztusba debrecenből repülővel? Elnézéseteket kérem a sok kérdésért de még nem jártam sem repülővel sem így társaság nélkül külföldön :)Válaszotokat megkösszönném :)
2014. ápr. 29. 14:11
Sziasztok! Meglepődve olvasom a sok negatív hozzászólást, mi is már 2x voltunk a Naposparton a férjemmel és mindig nagyon jól éreztük magunkat, a tenger tiszta volt, a szálloda kultúrált, igaz az ételek elég egysikúak voltak,az árak nem vészesek, minden van ami egy láblógatós nyaraláshoz kell, én is jártam már sokkal szebb helyeken a munkámból adódóan de idén ismét ide tervezzük a nyaralást a már másfél éves kusfiunkkal együtt:)Ne ijedjetek meg a sok negativ kommenttől, ha nekem tetszett akkor az jó:))
2014. jan. 27. 12:47

Üdvözletem!

Sokszínű országnak ismertem meg Bulgáriát és Napospartot. Tavaly nyáron volt szerencsém eljutni, és bár már 25 évvel ezelőtt jártam ott, mégis teljesen más lett mára már a közeg, az emberek mentalitása is . Nosztalgiával vágtunk neki a nagy utazásnak , 18 óra volt busszal. Naposparton bulizni és "élni " volt lehetőségünk, míg pihenni és kiengedni a gőzt, pedig Sozopolban volt alkalmunk. Mindennek meg van a maga helye. Naposparton a Hotel Fórum- egyszerű ám nagyszerű kiszolgálást nyújtott, megkaptunk mindig mindent, csak szóltunk ha valami problémánk volt és máris ugrottak. Sozopolban pedig a Hotel Héráról nem tudok rosszat írni, mert a személyzet ott is kitett magáért, sőt még kirándulni is elvittek minket, szervezett és odaadó volt mindenki, látszott rajtuk , hogy Fontosak vagyunk nekik és ez jó érzés volt. Röviden , Kellemesen Csalódtunk az országban, őszintén szólva rosszabbra számítottam... örülök, hogy nem így lett.

2013. aug. 19. 07:25
Sziasztok! Mi tegnap jöttünk meg a naposparti nyaralásról. A Meridian Hotelben laktunk. Igazándiból csak ajánlani tudom mindenkinek. Szép szálloda, szép szobák, a reggeli változatos és finom, a vacsoránál is igyekeznek, mindig lehet találni két-három olyan ételt, ami finom. Fűszerezni nem nagyon szeretnek, de úgy tudom, ez általában jellemző rájuk. A szálloda személyzete kifejezetten segítőkész volt, amikor gondunk támadt a szomszéd szoba hangos lakóival. Gyengéjük a liftek. Nagyon kevés és nagyon ritkán jön, mi sokszor lépcsőztünk tíz emeletet, mert nem bírtuk kivárni. Maga Napospart egy nagy buli, állandóan nyüzsögnek, esténként nagyon sokan vannak, aki nem szereti a tömeget, annak valóban nem az igazi. A tenger szép volt, lassan mélyült, vihar után hatalmas hullámok :-) összesen 3-4 medúzát láttunk egy hét alatt. Algát valóban kisodor a tenger, de ez élővíz, vele jár. Szóval én ajánlom Napospartot és a szállodát is. Jó volt nagyon...
96. Ancsuki (válaszként erre: 95. - Tavasz30)
2013. aug. 13. 20:43

Biztató amit írtál, azok után amiket eddig olvastam.Remélem a tenger letisztul addigra.

Köszi az információt.

95. tavasz30 (válaszként erre: 93. - Ancsuki)
2013. aug. 12. 17:38

Kedves Ancsuki!


Egy hete jöttünk haza a Chaika Beachből. Elindulás előtt én is kerestem véleményeket,de csak külföldi hozzászólásokat találtam, melyek nem voltak valami biztatóak.Kicsit tartottam tőle,hogy jó választás lesz-e. Az volt! A szállodával meg voltunk elégedve.

Közvetlen a tengerparton található, a sétáló utca mellett. A tengerre néző szobák annak ellenére, hogy hangszigeteltek, éjjel kettőig nagyon zajosak. Ezekben a szobákban konyhasarok is található (mikrohullámú sütő. teafőző, evőeszközök, stb.)A fürdőszobák kádasak, bekészítve fürdősó, sampon, tusfürdő.

A belső medencére néző szobák 10 óra után jó csendesek.A szálloda területén folyamatosan dolgoznak a biztonsági őrök. Ha naponta szeretnétek takarítást és tiszta törölközőket 3-4 levát adjatok a takarítónőnek az első nap.

A szállodához két medence tartozik, ha szeretnétek ingyen napozóágyat, akkor már előző este tegyétek rá a törölközőket. Mindenki így csinálta, reggel már nem lehetett üreset találni. A tengernél 8 leva egy ágy, a napernyő úgyszintén.

Mi félpanziót kértünk. A reggelinél nagyon nagy volt a választék: kenyér, péksütik, croissant, rántotta, főtt tojás, felvágottak,saláták, gyümülcsök, stb. A vacsoránál európai és bolgár ételek széles választékban, fagyik öntettel, sütik, kétféle leves.

Nekünk bejöttek a kaják.

Kóstoljátok meg a parton a héjában sült töltött krumplit!

A tenger nagyon hínáros volt. Remélem amikor ti mentek, már letisztul.

Jó nyaralást!

2013. aug. 9. 20:47

Kedves mindenki!


Mi is eltölöttünk egy hetet Bulgáriában a Naposparton. Kissé rossz szájízzel érkeztünk haza, csalódás ért minket is. Aki pihenni szeretne, semmiképpen se menjen a Napospartra. Ha mégis azt választaná, akkor úgy nézzen szállást, hogy ne a főutcán legyen. A Holtel Albában (ami egyébként szuper hely) foglaltunk szobát, ami pont a bulifergetek központjában van. Egy hétig nem aludtam, mert olyan hangos az éjszakai élet, hogy hajnal ötig hallgattam, ahogy mások vígadnak. Nem is értem, hogy kisgyermekes családok, miért ezt a helyet választják. Még olcsónak sem mondanám. Kb minden tíz levába (kb 1500-1600) kerül. Ezt úgy képzeljétek el, hogy ha pólót akarsz venni 10 leva, ha enni akarsz (és nem hambit, dönert) 10 leva (sali), koktélt akarsz inni 10 leva. Minden helyen van Happy Hour, ami arról szól, hogy egy koktélt veszel és kapsz egy másikat. Kb 10 leva és 2 !!! deci. Ráadásul az egyik helyen még pohadt is volt a rostos.

Váltani nem érdemes szállodában, mi meg is bántuk. Az első körben hallgattam az emberekre és szállodába váltottunk, mert az megbízható. Persze, csak 10 forinttal kevesebbet adtak az eurónkért mint kint. A Crow-n váltóban nyugodtan váltsatok, mert elszámolnak, számlát adnak és jól fizetnek.

A szemét általános gond. Rengeteg túrista van, sok fiatal, egész estés bulik. A szemét szinte természetes, hozzátartozik a légkörhöz...


Ami számunkra a legnagyobb csalódás volt és kicsit megmérgezte a dolgot az utazás volt. Szerettünk volna egyéniként utazni, kocsival. Kalkuláltunk, google megírta, hogy 13 óra. Választhattunk, hogy Szerbián vagy Románián keresztül menjünk. Egyik sem jobb. Ez egyik ezért a másik azért. Végül Románia mellett maradtunk és a 13 órás útból 21!!!!! órás lett. Románián keresztül mindenhol 50-es korlátozás, kacskaringózó utak, hegyre fel és le, beláthatatlan útszakaszok, nagy forgalom. Bulgáriában olyan utak vannak, hogy az útnak sem nevezném. Tiszta kártyús, keskeny kövesútak. Volt olyan szakasz, ahol földúton meneteltünk. Szó szerint meneteltünk, mert nem lehetett haladni a lyukak miatt. Viszafelé Várna felé jöttünk, egy fokkal jobb volt, 150 km után felterelt autópályára. Szóval elég nagy probléma az út, mindenkinek ajánlom, hogy menjen repülővel. Minden egy helyen van, autót úgy sem kell használni, Nessebárba pedig 1-3 leváért át lehet menni busszal.


Egyébként a víz tényleg nagyon algás volt, de kis sétával lehetett szebb részeket találni. Mi is sétálgattunk. Ami negatív a strandon, az a napágy 8 levás napágy és a 8 levás napernyő. Mi ketten voltunk, így napi 24 levát(3800 ft)költtünk csak azért, hogy legyen kicsi árnyékunk és ne a tűzforró homokba és csikkekbe feküldjünk.


Egyébként szerettük, hogy együtt lehetünk, iszogattunk szinte minden nap. Sétáltunk sokat, nevettünk sokat, strandoltunk. Örültünk és megköszöntük az égieknek, hogy eltudtunk menni.

A fenti negatívumok nem annyira nagyok, mint leírtam, csak azért ilyen karakteresen fogalmaztam, mert ha valakinél ezek kizáró okok, akor ne menjen. Egyébként én akkor választanám újra sunny beach-et,ha szingli lennék és baráti társasággal hatalmas bulikra vágynánk :)



Még valami: Aki szereti a NUDIT és nyugalmat, ajánlom IRAKLI-t. Fantasztikus hely!

Visszavisz a vad természetbe, háborgó tengerrel, csönddel és hihetetlenül szép panorámával. Kb 28 kilométerre van (50 perc kocsival), de a látvány mindent visz. Egyik legkelemesebb emlékünk és ha lett volna pár napunk, veszünk sátrat és ott maradunk a hotel helyett :)


néhány fotó, csak a negatívum kedvéért. A pozitívumok privátok :)

puszi nektek! Akiknek van szállásuk foglalva,hozzák ki a legjobbakat belőle. Bulizzatok, iszogassatak, sétáljatok, vigyetek vizi játékokat és érezzétek nagyon jól magatokat!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 9. 15:06

Szeretném megkérdezni hogy az idén nyáron volt-e valaki Bulgáriában a Hotel Chaikában ,és mi volt a véleménye róla ugyanis oda készülünk és ne érjen nagy meglepetés.

Köszönöm

2013. aug. 9. 07:53

Elérkeztünk a nyaralás végre, de amit korábban leírtam, azt még kiegészíteném egy-két aprósággal. Arra készüljetek fel, hogy itt nem lehet egy gömb fagyit kapni, ami ki van írva, hogy 2 leva, hanem 15 leváért telerakják az óriási tölcsért, és azt kell megvenned. Ha 2 leváért kéred vagy nem adnak, vagy húzzák a szájukat. A tenger végig undorító volt, le is fényképeztük a moszathegyeket, mert minden nap voltak.

A zebráról ugyanez a véleményem, mint az előtem szólóknak, sőt az utcákon is vigyázni kell, mert nagyon ritka, ha van járda, máskülönben az úton kell az autók mellett közlekedni. Az utcák "tisztaságáról" nem is beszélve.

Azért nem akarlak elkeseríteni, de én nem tudom, hogy tavaly, meg azelőtt milyen volt itt, én azt írtam le, amit láttam most, de az biztos, hogy én SOHA nem jövök ide vissza!!

2013. aug. 8. 08:01
A Club Calimerában volt-e már valaki? Pár nap múlva indulunk és az itt olvasott vélemények alapján most nagyon ideges lettem......nem sokan vannak megelégedve a Naposparttal.
2013. aug. 7. 11:32
Sziasztok! Mi is most értünk a Napospartról (08.05-én), és valóban igaz, amit az előttem szólok leírtak. Zöld volt a tenger a moszattól vagy mit tudom én mitől. Lehet a meleg miatt szaporodtak el ennyire, az biztos, hogy ismerősök voltak még júniusban, és akkor szép tiszta volt még. A zebrán majd eltörtem a gyerek csuklóját úgy szorítottam, mert ha leléptél sem álltak meg az autók. A kisebbik fiam (7 éves) már rendesen félt ha átmentünk az úttesten, de megvallom én is. Nem a higiéniájukról híresek az biztos. Bár a mi szállásunk (Aparthotel Afrodita II.) nagyon jó volt, tiszta, jól működött a légkondi is, a wifi is ingyen volt. A reggeli nálunk is gyér és egyhangú volt. Az nem igaz, amit nagyon sok helyen olvastam, hogy fillérekből ki lehet jönni, mert olyan olcsó. Az árak nem magasak valóban, kb. mint nálunk. Az étteremi áraik talán kedvezőbbek. A sok dicsérő komment után valóban nekünk is nagy csalódás volt, és ráadásul úgy jöttünk haza, hogy a nagyobbik fiam a hét közepétől hányt és ment a hasa. Azt mondják, hogy ez előfordulhat minden olyan országban ami 1000 km-nél messzebb van, de aki most megy annak ajánlom, hogy egy kis rakija pálinkát kortyolgasson, állítólag az segít, de ugye azt csak nem adhattam a gyereknek, így maradt a normaflore. De érdekes volt mert reggel 9-kor a gyerek még rosszul volt 12.40-kor szállt le a gépünk Debrecenben, és onnantól kezdve mint akit ketté vágtak semmi baja nem volt ( Hála a Jó Istennek). Remélem a most utazók szerencsésebbek lesznek, és a tenger is kitisztul.
2013. aug. 7. 07:03

Én sajnálom, hogy ti így láttátok, mi is a Naposparton voltunk kereken 2 éve, a Hotel Hrizantemaban volt a szállásunk és ilyet egyáltalán nem tapasztaltunk, mint ti. A tengerpart akkor tiszta volt, a víz is az volt, az utolsó napokban volt 1-2 medúza, de tényleg az is elviselhető volt.

A szálloda kajaválasztéka bőséges volt, akár reggelit, akár ebédet, akár vacsit nézem. A szoba mindig ragyogott, minden nap takarítotak és teljesen normális bútorok voltak, úgyhogy nekünk ezzel sem volt gondunk. A szálloda személyzete is nagyon barátságos volt.

A közlekedésről, meg parkolásról nem tudok mit szólni, ugyanis mi repcsivel mentünk.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook