Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) fórum

Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2012. jún. 15. 11:24
Nem kötelező, de egyszerűbben látnak el külföldön, ha szükséges. Nem kerül semmibe és pár perc alatt kiállítják az itthoni biztosításod alapján. Érdemes megcsináltatni.
2012. jún. 12. 16:33
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy Európai egészségbiztosítási kártya feltétlen kötelező-e a nyaraláshoz? Nem elég, ha itthon van az embernek egészségbiztosítása? Előre is köszönöm!!!
2012. jún. 1. 17:23
Sziasztok tudnátok e valamit mondani a hotel Balkánról oda fogunk nenni milyen a hely a kaja messze van e a vízparttól?
2012. márc. 22. 13:52
Mi nem a Neckermanon keresztül vettük a repülőjegyet.
54. varga.nora (válaszként erre: 53. - Szandyca19)
2012. márc. 19. 09:33

Szia.

Mi a Neckermanon keresztül mentünk, ők adták oda a repjegyeket is. Kint a reptéren vártak bennünket a Neckermanos buszok, ők elvittek bennünket a szállásokra, visszafele ugyanígy volt. Neckermanos buszokkal vittek minket ki és ott a reptéren el is igazítottak bennünket.

2012. márc. 17. 22:10
Valaki tudna nekem abba segíteni hogy a repülőjegyet kint hogy nyomtaták ki meg a reptéren kint mi hogy volt megköszönném...
2012. márc. 17. 22:09
Sziasztok! Mi tavaly voltunk először a Napos parton kocsival hát én azt mondtam hogy soha többet...:D Idén repülővel megyünk már meg van a szállás is meg a repülőjegy is...:)
2012. jan. 27. 21:36

Sziasztok!


A hotel trákia is nagyon szép szálloda volt.

Kellemes élményekkel jöttünk haza tavaly.

A repülőtéren a személyzet a Bulgárok eléggé durvák,mogorvák,de amugy a többi rendben volt.

A szállodában állandóan minden nap,takaritottak,tiszta törölközöt tettek,minden kukát minden nap kiüritettek,porszivóztak,port töröltek.

Kaja rengeteg,roskadozott az asztal.

Sok volt,és választékos.

A személyzet kedves,és tisztitották az asztalokat,stb.

A medence szép,tiszta,éjjel nappal enni inni bármit.

Szóval szép,a városi élet éjjel nappal zsongós,rengetek bazár,vásárlási lehetőség.

Nesebár Óváros egy külön világ,egy napos kirándulást tettünk ott, nagyon szép és érdekes volt!!!

A buszjegy 1 leva,kb 130 forint, egy főnek, ami szinte ingyen van.


A tenger nap mint nap változott,hol hináros,tiszta zöld, másik nap szép tiszta.

Élővilág kisrák,mediza............szóval az volt.

De összességében,ár érték arányban megéri!!!!

50. bibi5
2012. jan. 26. 14:56

a csúszdaparkról hallottam, biztos szuper hely :)

a halért odavagyunk, úgyhogy örülünk a választéknak :)

49. varga.nora (válaszként erre: 48. - Bibi5)
2012. jan. 25. 09:07

ÉN halat is elég sokat ettem. VOlt rántva is, meg grillezve is. Főleg esténként szokott hal lenni. A grilles hal elég szálkás volt, de isteni finom.

Padlizsánból is elég sokat esznek bulgáriában (rakott, meg töltött formában), a sajtjaik sem rosszak - főleg a reggelinél szokott belőle lenni :-)

Meg állítólag elég nagy csúszdapark van Várnában, mi azt ki szerettük volna próbálni, de pont azon a héten zárt be amikor mi mentünk, és így az nekünk kimaradt.

48. bibi5
2012. jan. 24. 17:25

Hát a hely nagyon tetszik nekünk, és nem vagyunk kirándulós típusok...:)persze vannak negatívumai a helynek, pl.hogy főszezonban elég zsúfolt,(képek alapján) és mi pont akkor tudunk csak menni.

A piskóta jó lehet :):)és milyen volt a halválaszték? mivel tengerparti ország...:)

2012. jan. 24. 15:07

Azért pár plussz kilóra készüljetek :-)

A reggeli piskótáik nagyon finomak :-) Párom azt várta mindig a legjobban.

Viszont ha szerettek kirándulni, arra Bulgária nem a legjobb, az csak azoknak igazán jó, akik úgy szeretnek nyaralni, hogy a strandon süttetik a hasukat egész nap :-)

46. bibi5 (válaszként erre: 45. - Varga.nora)
2012. jan. 24. 14:34
fúú már nagyon kíváncsiak vagyunk a helyre :)
45. varga.nora (válaszként erre: 44. - Bibi5)
2012. jan. 20. 08:51

Mi mondom utószezonban voltunk, akkor nem volt zsúfolt, de állítólag főszezonban elég sokan vannak.

Ja és a sétálóutca, ami tele van árusokkal, az bazi hosszú, mi egyszer 4-5 óra alatt sem értünk rajta végig. :-)

A medúzáktól nem kell félni, az egyik magyar csajt megcsípte, egy picit égett neki, de aztán semmi baja nem lett tőle :-)

A szálloda tényleg klassz, az ára is tényleg jó, a strand sincs messze :-)

Én nagyon vissza mennék :-)

44. bibi5 (válaszként erre: 43. - Varga.nora)
2012. jan. 19. 18:09

hát a kajával nem lesz gondunk akkor az biztos :):)

nagyon jó szálloda lehet, utána is néztem a neten, az ár is megfelel...)

medúzák??? szuper...:)

nem volt nagyon zsúfolt a part???

Nessebarról is olvastam egy csomót, nagyon kíváncsiak vagyunk már rá.

Köszönöm a részletes leírást :)

43. varga.nora (válaszként erre: 42. - Bibi5)
2012. jan. 19. 09:39

Mi a Hrisantemaban voltunk. Iszonyú jó volt. Bármikor visszamennék. Annyi kaja volt, hogy mindig volt valami az ínyedre. Reggelire tojások, virslik, kolbászok, szalámik, paradicsom, gyümölcsök, piskóták halmaza. Ebédre, meg vacsorára saláta hegyek, hús halmok, köretből is többféle, levest mi nem nagyon ettünk, megvoltunk anélkül is, gyümölcsből is mindig volt, sőt nagyon ízlésesen volt tálalva. Én pl. dinnyéből minden nap degeszre ettem magam. Italt a bárban annyit ihatsz amennyit akarsz, pl. sörből, üdítőkből, bizonyos koktélokból. A szállodának van saját medencéje, nagyon jó. A part is klassz, mi minden nap fürödtünk a tengerben. Pár napon hatalmas hullámok voltak, sajnos akkor mondjuk medúzákat is sodort a part felé, de amúgy tényleg nagyon jó volt a víz is, pedig mi szeptember közepén voltunk.

Nessebarban mi is voltunk busszal, tényleg olcsó volt a jegy. Ott találtunk egy olyan bárt, ami úgy nézett ki, mint a cseppkőbarlang. Ilyen beülős sarkok voltak, volt egy nyitott része is, vízesésekkel, rengeteg növénnyel, mi este tévedtünk ide be, és nagyon szépen ki volt világítvan, nagyon hangulatos volt (ez egy pici szűk utcában volt, de ilyet még nem láttam :-)

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok, ha tudok.

42. bibi5
2012. jan. 17. 15:59

Sziasztok!

mi úgy döntöttünk az éven Napospartot választjuk nyaralóhelyül :)

a szálloda még nincs kiválasztva, még nézelődünk, érdeklődünk...

Bulgária nagyon olcsó, ezért is előnyös.

Ha valaki tud ajánlani egy jó szállodát vagy tapasztalatból mondani valamit a helyről, az nagyon jó lenne :)

41. gecsek
2011. aug. 26. 17:25

Hát mi éppen most vagyunk Slanchev Bryagban, ami Nesebartól egy 5km-re levő üdülőfalu. A telnger hullámzik, de nem mélyül hirtelen. A hullámok töménytelen mennyiségű algát sodornak ki és élvezhetetlen a víz. Hamarosan töltök fel képet is. Aki tengerben szeretne fürdeni, az semmiképpen ne válassza ezt. Otthon a szennyvízelvezető kanálisnak tisztább (érts. átlátszóbb) a vize.


Az algák mennyiségére pedig azt mondom, hogy volt olyan rész, ahol már tulajdonképpen az alga hullámzott, nem a víz. Mintha a tengervíz algára lett volna cserélve.


A vízben az algán kívül salátaszerű növények is vannak bőven, illetve a hullámok a medúzákat kisodorják a partra. Bárhol álltam meg a parton, mindig találtam medúzát 3m-es sugárban.


Az éjszakai élet, pezsgés jó, egyedül a tenger förtelmesen borzalmas (és nem vagyok sznob, vagy ilyesmi, de ez a víz nagyon-nagyon-nagyon algás - 1 liternyi tengervízben több az alga, mint a víz).

2011. aug. 10. 20:59

Sziasztok! Most jöttem haza Napospartról. Nagyon jó volt. Én kicsit Görögországi szigetekhez hasonlítanám, azaz üdülő-övezetek néha egy kis gazos résszel. Az árak szerintem a mieinkhez hasonlóak, kicsit olcsóbbak. De pl. a tej nagyon drága (legalábbis, ahol mi vásároltunk - Zora). A tengerpart teljesen okés, néha hináros és medúzás ( de nagyon kevés!). Éjszakai élet nagyon aktív a parti sétányon:) A busz járatok hasonlóak az itthonihoz, csak olcsóbb a jegy:) kb 15 percenként járnak (ami Nessebárba megy).


NEWGIRL - Ahol voltunk, onnan láttam a Trákiát:) Bár csak kívülről. Teljesen jó hotelnek tűnik, a tengerpart és a parti sétány közel van. Ha jól emlékszem a hotel közelébe van egy PERLA szupermarket, ami olcsóbb, mint a ZORA:)


REMÉLEM mindenki jó élményekkel fog hazatérni:)

39. varga.nora (válaszként erre: 38. - Tiszakécske)
2011. aug. 5. 22:25
De jó!!! Iszonyúan várom már!!!!! :-)
38. tiszakécske (válaszként erre: 36. - Varga.nora)
2011. júl. 22. 16:39
SZIA! Ne bánd hogy a Hrisantema ba mentek,nagyon szuper hotel, eszméletlen jó kajákkal,mi most 15 én jöttünk haza onnan,11 napot voltunk ott.
2011. júl. 21. 22:31

Sziasztok!


Mi augusztus 20.-án repülünk Debrecenből Bulgáriába a Hotel Trákiába a Napospartra.

Erről valakinek valami élménye?

Amugy nem volt sok, 230 000 Ft. Két fő,minden teljes ellátás 7 éjszaka, repcsi minden benne, 15 hónapos kislányunk ingyen jöhet.

Ez 3 csillagos, katalógusban, és leirásokban szépnek tünik, de azért a tapasztalatok hasznosak lehetnek.

2011. júl. 21. 21:34
Mi a Burgasba mentünk volna szept elején, de a héten derült ki, hogy bezáratták a medencéjüket :-( Pedig már év elején lefoglaltuk, most meg a Scrisanthemaba megyünk :-)
35. anet24
2011. júl. 21. 14:09
Sziasztok, augusztus 09-én megyünk Bulgáriába Fiesta Beach Hotelbe. Volt már ott valaki?
34. kyra123 (válaszként erre: 24. - Adrika_sz)
2011. júl. 19. 14:52
Szia! Mi is Robinson Tours-on keresztül megyünk Bulgáriába Napospartra augusztus elején. Bár mi Aparthotelt néztünk, ahol csak reggelit adnak. Szerintem ennek az autazási irodának elég jó árai vannak. Remélem a hotelben sem fogunk csalódni.
2011. ápr. 3. 21:43

Sziasztok!

Idén augusztusban megyünk Bulgáriába a Hotel Amforába! Olvastam Cherry41 hozzászólását, hogy tavaly ő is ott volt.

Írnál egy kicsit részletesebben róla? Vagy valaki aki már volt az Amforában? Nem nagyon találok róla véleményeket. Előre is köszönöm!

32. varga.nora (válaszként erre: 31. - Sunny1)
2011. márc. 23. 19:47

Köszi :-)

Még egy picit messze van :-(

31. Sunny1 (válaszként erre: 30. - Varga.nora)
2011. márc. 23. 09:35
Érezzétek jól magatokat!
30. varga.nora (válaszként erre: 29. - Sunny1)
2011. márc. 21. 20:23

Szia.

Jaj, nagyon remélem, hogy jó lesz :-)

29. Sunny1 (válaszként erre: 21. - Varga.nora)
2011. márc. 21. 11:18
Ott voltunk mi is három éve, a szálloda egész jó volt, az all inclusive ellátás kaja része is jó volt, az italok nem annyira, a kávéjuk pedig egyenesen ihatatlan. A szálloda medencéjében hideg volt a víz, a tenger meg annyira hullámzott, hogy csak két nap engedtek bele. De maga az öböl gyönyörű, a szálloda bárjából, aminek üveg a fala két emelet magasan, belátni az egész öblöt, ellátni a Nesebar félszigetig.A fakultatív programok közül egyedül a bolgár est volt jó, a többi pénzkidobás volt. A 14. emeletről kajaidőben gyalog mentünk le, mert a 4 lift folyamatosan foglalt volt..
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook