Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) fórum

Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
358. Rolchi (válaszként erre: 356. - Webszerkesztes13)
2017. jan. 25. 13:03

Szia.

2013.2014 ben voltunk busszal. Kibírható, az út kb 20 óra indulás szekszárd 10-h érkezés napospartra másnap reggel 07-h robinsonal. Érdemes megkérdezni az irodát hogy hánykor értek ki mivel a szobát álltalában 14-h tól lehet átvenni. Első évben ez elég kellemetlen meglepi vol, következő évben külön táskába fürdőruha törölközö, csomagoka megörzőbe és irány apart.

357. fehér idegen (válaszként erre: 356. - Webszerkesztes13)
2017. jan. 24. 12:40

Szia!

Nem olyan sok variáció van a Napospartra kijutáshoz: Burgaszig repülővel vagy vonattal, majd onnét busszal, illetve autóval és busszal végig. A repülő másfél óra, a vonat 24 óra, a busz és az autó átlag 15-20 óra. Aki nem teheti meg, hogy repülővel menjen, vagy nem akar, annak jöhet a 15-25 órás másik három variáció közül amelyiket választja. Mi a repülőn kívül mindegyiket kipróbáltuk, nekünk bármelyik bejött, a repülő is csak azért nem, mert kétszer olyan drága (nekünk még 1x sem sikerült akciós rep.jegyet kifogni, mert általában 10-en utazunk) mint a busz, de kényelmes a vonat is, nagyon szép a táj az út alatt, úgy hogy bármelyiket választod, az lesz a jó. Kellemes utazást.

2017. jan. 16. 10:56

Sziasztok fórumozók!

Ehhez a témához úgy szólnék hozzá, hogy tervezzük a Napospartra a nyaralásunkat a Neckermannal busszal. Volt már valaki ilyen hosszú úton busszal? Vélemények, tapasztalatok? Köszönöm!

2016. okt. 4. 08:21
Jó volt...
354. Orsi75
2016. szept. 16. 09:04

Gondoltam megírom a szeptemberi utazás hozzászólásomhoz a tapasztalatokat.

Szept 8-13 ig voltunk a Naposparton.Itthon 26-27 fokokat jósoltak Bulgáriába.Nos,végig 30-32 fok volt.Nekünk 5 napig megállás nélkül hullámzott a tenger ami 3 nap után már zavaró volt de erről senki sem tehet-A víz isteni meleg volt legalább 24 fokos.Sosem voltam még itt de összességében aki szeret egész nap napozni és fürdeni annak ideális.Nuygugodtan lehet menni szeptember elején de sokkal később már ne.Sozopolt azért senki ne hagyja ki,én megbántam,hogy nem ott foglaltam a szállást.Mi a párommal nem szerettünk bele Bulgáriába egyszer voltunk ennyi de többet biztos nem mennénk.A Karolina hotelt/2 éjszaka/ tudom ajánlani nagyon szép.A Regatta Palace/3 éjszaka/ volt a másik szállásunk az már kevésbé volt jó.Felesleges transzferre költeni.A reptérről ha kijöttök(Burgasz) (google-ba műholdas térképen meg tudjatok nézni,hol van pontosan a megálló de a bulgária light fórumon fel is van róla töltve kép) a 10-es busz visz a Napospartra.6 leva.Ne szálljatok fel a reptérről induló 15-ös buszra ami bevisz a burgasi buszpályaudvarra,hogy aztán onnan ugyanúgy a reptéren át a 22-es busz visszavigyen a Sunny Beach-re.Kerülő!10-es busz tuti járat!Mi is olvastuk,hogy van 10-es busz de miután az egy kicsit kijjebb van a reptértől nem akartuk elhinni és mi is megcsináltuk a 15-ös busszal a nagy kerülőt.Hót felesleges!Bárkinek kérdése van Bulgáriával kapcsolatba írjon bátran!

353. Orsi75
2016. szept. 1. 16:42
a 27 fok után vessző:-)
352. Orsi75 (válaszként erre: 351. - Nri22)
2016. szept. 1. 16:30

Szia!


Mi is szeptemberben megyünk a párommal...hát szeptember elejei időjárást jósolnak 27 fok a tenger biztos meleg lesz ne aggódjunk:-)

Kicsit én is meglepődtem,de későn esett le,hogy hasonló az időjárás azért a miénkhez....Mikor utazol?

351. nri22
2016. aug. 28. 22:45

Sziasztok!

Megy valaki szeptemberben Bulgáriába?

Lehet hinni az időjárás előre jelzésnek? Elég rossz időt jósol :(

350. fehér idegen (válaszként erre: 348. - AdamMonika)
2016. aug. 20. 07:46
Köszi.
349. AdamMonika (válaszként erre: 347. - Kovacskata75)
2016. aug. 19. 21:57
Nagyon köszönöm a biztató szavaszakat :) majd jövök a beszámolóval.
348. AdamMonika (válaszként erre: 346. - Fehér idegen)
2016. aug. 19. 21:55
Köszönjük! Nektek is Jó nyaralást! :)
347. kovacskata75 (válaszként erre: 345. - AdamMonika)
2016. aug. 19. 12:40

Ne keseredj el, most néztem az időjárást, a közeljövőben csak 1 napra mutat olyat, hogy eső lehetséges, a többi napra szikrázó napsütést ígér.


Nemhiába hívják NAPOS partnak...:)


Kellemes utazást, jó nyaralást Nektek!


Kata

346. fehér idegen (válaszként erre: 345. - AdamMonika)
2016. aug. 19. 10:06
Mi pénteken indulunk. Már mint jövő hét péntekjén. 4 család megy együtt, engem egyáltalán nem érdekel, hogy milyen lesz az idő. Egy éve erre a nyaralásra várunk. Volt már olyan, amikor 1200 km-en keresztül szakadt az eső, az autóval is csak olyan helyen tudtunk megállni, ahol tető volt a fejünk felett, és ott tényleg gondolkodtunk azon, hogy nem lenne-e érdemesebb visszafordulni. Azonban mikor kiértünk, 10 napon keresztül verőfényes napsütés. Na, attól kezdve nem zavar az időjárás előrejelzés sem, és az indulás napján éppen aktuális idő sem. A lényeg: NYARALUNK! Így, ahogy írtam, csupa nagy betűvel. Kellemes nyaralást Nektek is.!
2016. aug. 19. 06:51

Köszönöm szépen,igazad van.

Hát kedden indulunk de siralmas lesz az idő ahogy nézzük az előrejelzéseket. Nagxon tanakodtunk h most mi legyen,kicsi gyerekkel elindulni :(

344. kovacskata75 (válaszként erre: 343. - AdamMonika)
2016. aug. 18. 08:16

Szia!


Mi euro-t vittünk, és mindig csak annyi levát váltottunk be amennyire szükség volt. Sok pénzváltó van, a "koronásak" mindig megbízhatóak.

Szerintem szerencsésebb ha az euro marad meg, mint a leva, azzal nem nagyon tudsz itthon mit kezdeni, visszaváltásnál meg buksz rajta.

Ha jól emlékszem 1,905 az árfolyam.


Kata

2016. aug. 17. 10:07

Mi jövő héten megyünk Bulgáriába nyaralni.Itthon elég rossz az idő remélem ott nem kell megfagyni :) Mit érdemes váltani leva-t v Eurot? Paradise hotelbe megyünk all inclusive ellátással pici gyermekkel, remélem lesz kontinentális étel :)

Kocsival megyünk mi is :(

342. b52fba4827 (válaszként erre: 330. - Utazó idegen)
2016. aug. 8. 12:44
Köszönöm.
341. kovacskata75 (válaszként erre: 340. - Ancsapancsa35)
2016. aug. 8. 12:23

Az oda és a visszaúton is minden simán ment. Kifelé a szerb-bolgár határ 1 óra volt, de semmi extra nem volt, csak lassan haladt a sor. Mi rendőrrel nem találkoztunk, hajnali fél kettőkor indultunk és mindennel együtt du. fél 4-re értünk oda.

A szállodában nagyon kedvesek voltak, bár nem úgy indultunk, de befizettük az all inc. ellátást is. Már nem csak a Burgas hotelben lehet, hanem a Goldenbe is 12 euró/nap áron. Mi elégedettek voltunk vele, persze nem egy magyar wellness szálló színvonala, de jók voltak a kaják, minden nap volt 3 féle saláta, kb.4 féle főétel, édességek, gyümölcsök, fagyi, mi egy picit hiányoltuk a hagyományos köreteket, de mindig jóllakottan távoztunk... :)

A hotelben minden héten egyszer van nagytakarítás, ágyneműcserével. Naponta benéznek, de csak a földre dobott törölközőket cserélik, és a wc papírt pótolják. Mi szóltunk egyszer, hogy szeretnénk ha legalább felsöpörnének, mert elég sok volt a homok, pedig odafigyeltünk. Szó nélkül megcsinálták.

A part is jó volt, semmi medúza, vagy hínár, a víz pedig szabályosan meleg volt.

Az árakról: 1 sör 1 leva, 1 főtt kukorica 1,5-2 leva, fagyi 1,69 leva. Koktélok kb.12 leva a bárokban, az utcai "műanyagpoharasoknál" 8 leva a 2 pohár. És nekünk jobban is ízlett.....

Tele minden török ruhákkal, mindenféle menő márkajelzésekkel. Póló kb. 10 leva, rövidnaci 20 leva.

Neszebárba készültünk, de nem jutottunk át, mert a buszok tömve vannak, mire odaért a megállóba már nem lehetett felszállni rá. Talán a kora délutáni órákban érdemes megpróbálni, nem estefelé. A bolgár esten voltunk, az nagyon jó volt, nem bántuk meg.

Ha bárkinek kérdése van írjatok.

340. ancsapancsa35 (válaszként erre: 318. - Kovacskata75)
2016. aug. 6. 10:38

Szia!


Kérhetünk beszámolót, ha hazaértél? Én nagyon kíváncsi vagyok, főleg a kiutazással kapcsolatos információkra! KÖSZI

339. ancsapancsa35 (válaszként erre: 322. - Fehér idegen)
2016. aug. 6. 10:37

köszi az infót! Közben itt a munkahelyemen is kiderült, hogy volt valaki a Naposparton Iliyan szervezésében, nagyon dicsérte.


Ő azt mondta, hogy érdemes aug. végén, szept. elején menni, nem olyan zsúfolt, és olcsóbb minden.


Néztem a repülőjegyeket, hát az brutális...

2016. aug. 4. 21:47
Szia, köszönöm a választ, ez tényleg nagyon drága. Ezen gondolkodtunk mi is, hogy veszünk 1 napernyőt. Már többször ezt csináltuk, és 2x sikerült más magyar nyaralókkal hazahozatni, nem kifejezetten az ára miatt nem dobtuk el, hanem 1x kifejezetten szépet sikerült jó áron venni, így a kertben is tudjuk használni.
337. Speedyke (válaszként erre: 331. - Bulgária2016)
2016. aug. 3. 13:03
Szia!Egy eszköz tehát nyugágy vagy napernyő 10 leva.3 eszköz húsz leva.Elég drága.Mi törülközőt vittünk és napernyőt vettünk 8 leváért amit használtunk 1 hétig.
336. Bulgária2016 (válaszként erre: 334. - Utazó idegen)
2016. júl. 31. 15:24
Szia, ez lemaradt, hogy érted, hogy nincs sok turista?
335. Bulgária2016 (válaszként erre: 334. - Utazó idegen)
2016. júl. 31. 15:18

Szia, hol vagytok, melyik szállodánál, húúúú a víz nagyon szuper lehet, mi nagyon szeretünk lubickolni, a férjem mint 1 kisgyerek le nem száll a matracról, én meg azt (is) szeretem amikor már nem süt annyira a nap (6-7óra) és ezerrel lehet bent lenni, nem süti a fejemet a nap.


Úgy örülök, hogy megírtad az időjárást, bár gondoltam, hogy 7 ágra süt a nap, de vízről nem tudtam semmit.


Nektek további jó pihit, nekem marad még a napok számolása.

2016. júl. 30. 11:04
üdvözlet a partról . Az idő nagyon jó 30-35 fok közt ingadozik a víz 26-27 fok isteni . Érdekes nincsen sok turista de szállás rengeteg kiadó. Mindenkinek szép napot megyek csobbanni a tengerbe.
2016. júl. 30. 10:10

Sziasztok!

Akinek nem inge, ne vegye magára: Miért van az, hogy segítséget kérnek a fórumon, azaz kérdeznek különböző dolgozat - még olyat is, ami már tízszer leírásra került -, a másik fórumozó veszi a fáradtságot, és visszaír a kérdezőnek, azaz: segítséget nyújt valamilyen formában, aztán persze, nem történik semmi! Azaz: a kérdező még csak arra sem vesz fáradtságot, hogy megköszönje a válaszadónak a reagálást! Van ennek így értelme?

Hát, ezért írtam az elején: akinek nem inge, ne vegye magára!

332. Bulgária2016 (válaszként erre: 325. - Tücsi2)
2016. júl. 26. 21:27
Szia, sajnálom, hogy későn vettem észre a kérdésedet. Most már így 3 nap után vannak tapasztalataid. Mi 2014-ben voltunk itt. Összességében jó volt, de ha lebontom részekre, akkor a kaja nálunk elég kevés pontot kapott, bár nekem a csirkés ételek kifejezetten finomak voltak. A többivel elvoltunk, ill. a frissen ott előtted sütött palacsinta, vagy reggelijavított az omlett is
2016. júl. 26. 10:17

Sziasztok, szeretnék segítséget kapni, hogy mennyibe kerül a Napos-parton egy napágy. Nem bérlés, hanem megvenni.


Augusztusban megyünk nyaralni és azt hallottam, nagyon drága a napágy bérlés, esetleg megvenni megérné-e?

330. utazó idegen (válaszként erre: 329. - B52fba4827)
2016. júl. 16. 11:27
szia! Nincs autó kölcsönző
2016. júl. 16. 08:32

Sziasztok!


Párommal Szozopolban fogunk nyaralni, az a kérdésem van -e ott autókölcsönző?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook