Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házi csótánykám története fórum

Házi csótánykám története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Házi csótánykám története

23. Arianne113 (válaszként erre: 22. - Miramira77)
2011. nov. 11. 11:46

Nekem nem ilyen céllal voltak a csótányaim. Szimplán aranyosak voltak, és mindent megettek ennek örültem, de nagyrészt azért vegának neveltük őket, húst nemtudtam volna odaképzelni...


Hatalmasak lettek, azt hittem ki akarnak majd mászni, de nem. eszük ágában sem volt a jókis puha helyükről ahol kapnak enni kimászni és rosszalkodni. Meg lehetett őket simizni, nem bújtak el. Szerettem őket :)

2011. nov. 11. 07:53

Ha belegondolunk, elfogyasztották a ház által termelt szerves hulladékot...

Én mindenevő gilisztákat akarok beszerezni a komposztálóhoz. állítólag még a hyershúst is megeszik...

21. Arianne113 (válaszként erre: 20. - 244bb64f10)
2011. ápr. 7. 05:18
szeretem a pipikéket is, csak a kakasokat nem!:D
2011. márc. 26. 11:24
Nem merem leírni,hogy nekünk volt egy falka Tyúkunk:))
19. e336b676ca (válaszként erre: 10. - Hamyka)
2011. márc. 25. 08:08

egy trópusi csiga fajta..:)

nekem is volt..imádta a parizert krumpli pürével és salátával...:DDD

na az egy édes aranyos jószág,nem zajong,nem futkos,ha szökik is,vagy csak nagyon lassan..:DDD

próbáld ki..ha hozzáérsz nem húzódik a házába vissza,hanem állja.:))

2011. márc. 19. 11:57
:D hát, pedig írtam hogy csótányról van szó!:)
17. caffi (válaszként erre: 15. - Syria)
2011. márc. 19. 11:01
:)))))))
2011. márc. 17. 13:52

A cikk jó,csak nem ebéd közben,mint ahogyan én olvastam.

..de legalább így tuti nem hízok meg:-)

15. syria (válaszként erre: 14. - Caffi)
2011. márc. 17. 12:53

Egyetértek! A háziállat nálam is a kutyával kezdődik, s a macskával be is fejeződik.


OFF: lassan itt lesz a "töltött harisnya" szezon. :D

2011. márc. 17. 10:51

hmmm:D hát azért azt énsem szeretném hogyha beröpködnének az ablakon:D


de ezek a tenyésztetteim rendesek voltak írtam már oly sokszor.


Egy kettőt lepasszolhatsz, de csak képen!:D :D

Igazából már nemtudnék velük mit kezdeni, volt barátomnak van terráriuma, nekem sajnos nincsen.

13. mamma2
2011. márc. 17. 07:01
Fúújjj...blleee...
2011. márc. 17. 06:49
bocs: csúnyák!
2011. márc. 17. 06:49
Szia! Itt nálunk Malajziában repülő óriáscsótányok vannak. Szivesen átpasszolnék párat:D néha bejönnek, de nem ölöm meg őket mert akkorák hogy....wáááá!!! csak kikergetem őket. Egy bajom van velük: rettenetesen csőnyák!!! hogy lehet egy élőlény ilyen ronda????
10. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 9. - Arianne113)
2011. márc. 17. 00:22

én a 'rendes'csótányokra gondoltam..

svábbogár,konyhai csótány,német csótány..undorító,és sajna találkoztam is velük..

tőlük eltekintve semmi bajom nincs a bogarakkal..sőt..

egy madagaszkári bütykös csótányt szívesen tartanék..:)

2011. márc. 16. 23:52

Tudtam hogy valaki lesz majd aki talál benne kötözködni, kivetnivalót.

ezvan, szerintem te sem örülnél ha a lakásodban csótányok járkálnának szabadon, nemtudom egyenként megfogni őket és kitenni az udvarra, ez a mondat erre vonatkozott.

Hiába is szeretem őket, van helyzet, amikor és ahol nemfér meg ez a szeretet.

2011. márc. 16. 22:38

"Szeretem az állatokat.

Természetesen ha otthon rendes csótánnyal találkoztam volna, biztos, hogy megölöm."

2011. márc. 16. 22:27

Errr...

maradok a nyúlnál, köszönöm szépen

6. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - Jucka1984)
2011. márc. 16. 21:56
Pedig szerintem a csigával semmi baj. Biztos örülne neki a picid :) Én magánoviba dolgoztam 2-4 évesekkel és ott az oviba volt 2 óriási achát csiga.... nagyon tetszett a gyerekeknek. Egy nap egyszer mindig levettük a polcról őket és énekeltek nekik, nagyon arik voltak :)
2011. márc. 16. 21:54

Nekem több ezer csótányom volt, tenyésztettem őket, hogy tudjam mivel etetni a madárpókjaimat....


De ari történet, nekem egyszer egy lepke nőtt a szívemhez. Szegényke sérült volt ezért haza vittem.... ápolgattam... de nem sokáig húzta. viszont én elraktam emlékbe, azóta is meg van :)

2011. márc. 16. 21:29

felementünk a másfél évesemmel a fölöttünk lakóhoz és 40 állat volt a lakásban, nagy csigák, csótányok, rengeteg hörcsög, béka, tengerimalac...

Milánnak nagyon tetszett és kedvesen ajánlgatták h vigyünk haza egy csótányt vagy csigát :) nekem elég a kutya, így 2 gyerek mellé, hiába le kell vinni, mégis nekem a kutya a háziállat. Volt egyszer hörcsögünk is, de ezek a kisállatok olyan korán meghalnak :( majd ha nagyok lesznek a gyerekek, macskán kívül beszélhetünk majd vmi kisállatról, de az nem most lesz :)

Sajnos irtózom a bogaraktól, pedig kislánykoromban kézzel fogdostam a szöcskét, sáskát, most belehalnék :)

2011. márc. 16. 19:28
A kutya és a macska is tud háziállatokat tartani:)))) (bolha, kullancs stb..)
2. Arianne113 (válaszként erre: 14. - Caffi)
2011. márc. 16. 18:14
Ja ezt neked akartam írni nem magamnak:D!
1. Arianne113 (válaszként erre: 13. - Arianne113)
2011. márc. 16. 18:09
nincs ezzel semmi baj megértelek tökéletesen:)
Van most egy cicám és egy nyulam, ennyi a háziállat itthon, no meg néhol egy két pókci:D Persze nemszeretem őket látni, de biztos vannak!:)

Ugrás a teljes írásra: Házi csótánykám története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook