Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valóban a világpiacot a kínai termékek uralják? fórum

Valóban a világpiacot a kínai termékek uralják? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 1. 13:28
Van egy mondás: Minden hamis, ami nem kínai. :))))))))))
2011. ápr. 1. 12:24
Ha nem lenne rá igény,nem lenne annyi kínai bolt,de a magyar fizetésekhez nem lehet drága dolgokat vásárolni
3. Kira88 (válaszként erre: 32. - Fisica)
2011. márc. 31. 23:01

Persze, ne engedjünk be senkit,majd ellátja a magyar piac önmagát...mint a mesében.

Azt sokan hajlamosak elfelejteni, hogy a külföldi cég, a sok-sok gonosz multi nem csak elvesz(adókedvezmény stb.)de ad is(MUNKAHELYEK!!!)

2011. márc. 31. 22:58

El kell keserítselek titeket,nem csak a "gagyi olcsó" készül Kínában,hanem gyakorlatilag MINDEN az adidastól kezdve a mayo chix-en át minden baromi menő cuccig bezárólag. Miért? Egyszerű: ott tudja a legolcsóbban - gyakorlatilag rabszolgamunkával, napi egy tál rizsért - előállítani...

Ha én vállalkozó lennék, én is oda vinném a gyáram, ahol a lehető legolcsóbban a legtöbbet tudom termelni. Aztán a lehető legdrágábban eladnám, hogy minél nagyobb nyereségem legyen. Ilyen ez....a piac diktál.

2011. márc. 16. 18:41
Kína lassan kenterbe veri a többi államot au iparának fejlettségében. Van ócsó, vacak kínai cucc és nagyon jó minőségű is. Attól függ milyen piacra gyártanak. Férjemék csak onnét szereznek be textilt- sokkal jobb minőség mint amit itthon tudnak gyártani- a gyártósorok a legeslegújabb technika- és jóval olcsóbb még szállítással is mint a hazai. Nagyon szorgos és ügyes népek élnek arrafelé- nem félnek a munkától és nagyon sokan vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook