Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek aranyere van, és nem szégyenli... fórum

Akinek aranyere van, és nem szégyenli... (beszélgetős fórum)


2020. febr. 28. 08:58
Ha kiújul az aranyerem, akkor én is a Dr.Kelen aranyér krémet és törlőkendőt használom, nekem sokat segített. A törlőkendőt mindig magamnál hordom, a krémet pedig reggel és este is szoktam használni. Az ára is elfogadható szerencsére.
2020. febr. 28. 08:57
Ha kiújul az aranyerem, akkor én is a Dr.Kelen aranyér krémet és törlőkendőt használom, nekem sokat segített. A törlőkendőt mindig magamnál hordom, a k
2019. dec. 14. 12:56
Hú látom, nem túl aktív a csoport :( Most vettem kipróbálni a DR Kelenes krémet, jövőre el is megyek orvoshoz, remélem addig enyhíti. 10 éve van aranyerem, de hol kijött, kicsit vérzett, hol elmúlt, csak ez a kis "bőrlebeny" maradt utána. Egészségesen eszem, próbálok mozogni is, de most kijött magától egy kemény kis borsó lett. 3 napja borogatom (körömvirág, diófalevél, varázsdió) főzettel már nem fáj, de aggasztó ez a duzzadás. Van valaki akinek volt hasonló fajta aranyere? Olyan rossz, nem vagyok még 30 se :(
2018. okt. 26. 21:43
Az aranyér népbetegség, bár tény, hogy nagyon kellemetlen a téma… Nemrég jelent meg egy új termékcsalád a Dr.Kelentől: Luna Aranyér védőkrém és Luna Aranyér törlőkendő!!! Nem is tudtam, hogy ilyen is van már, gondoltam, teszek egy próbát. Nekem nagyon-nagyon bevált a krém és a törlőkendő is. Abszolút megérte az árát!
12. Lakatalin (válaszként erre: 10. - GianniGrande)
2015. jan. 21. 17:33
Köszönjük neked😊
11. 298b15dfdd (válaszként erre: 10. - GianniGrande)
2012. aug. 7. 19:02
Köszi az infót!:)
2012. aug. 7. 18:50

Kedves Mindenki!

Van egy kenőcs, amelyet sehol sem reklámoznak, az orvosok pedig rendszeresen "elfelejtik ajánlani", a neve: HEMOLAND krém (a Naturland gyártja, és minden komolyabb patikában kapható, nagyjából 1000 Ft-ért).

Tartalmaz körömvirág és kamilla-kivonatot (ezeken kívül még legalább további 3-fajta gyógynövényt) és nekem nagyon gyorsan bevált. Nemcsak egyhíti a tüneteket szinte azonnal, hanem meg is gyógyítja az aranyeret! A visszamaradó esetleges visszérszerű kitöremkedést (ami már nem fáj) pedig vagy a természet vagy egy egyszerű visszérkenőcs is helyreteszi. Bizton állíthatom, hogy a kenőcs hatékonyságát össze sem lehet hasonlítani a hemoriddal, reparonnal, kamillás ülőfürdővel, és még a körömvirágkenőcsnél is sokkal jobb. Kívül és egy kicsit belül is érdemes bekenni az érintett területet. Ha a tünetek később egyhébb formában ismét jelentkeznek, már az elején érdemes megelőző jelleggel használni. A kenőcs nekem olyan szinten bevált, hogy a tubus 3/4-e megmaradt :)

Örülök, ha ezzel az információval segíthettem valakinek!

2011. márc. 27. 15:35

ARANYOS!Voltál dokinál??

Vagy volt valami azóta??

2011. márc. 18. 09:53
Bocsika,de azért mert vérzik az nem azt jelenti hogy RÉGÓTA OTT VAN.Kemény volt a kaki,kicsit erőlködtél vagy épp be van lobbanva(gyulladva),persze ha aranyér.De ha ég,viszket,fáj és néha olyan mintha üvegszilánkos lenne a téma,nagyon valószínű hogy az.A dokibácsit ajánlom,mert ha az akkor sem biztos hogy operálni kell,frankón tünetmentessé lehet tenni.
2011. márc. 18. 09:25

Igen, vérezhet, de nem mindig, inkább az előrehaladott stádiumokban, gondolom, akiknek már évek óta van.


Ismerem a Cron betegséget, hát ez is olyan, hogy elég nehéz rájönni, van akit évekig mással kezelnek mire kiderül, hogy Cron...Szorítok, és jobbulást neked is:)

6. moncsa85 (válaszként erre: 5. - F758a7200f)
2011. márc. 17. 19:05

Ezért hangsúlyoztam hogy tipp:)

Én konkrétan Cron beteg vagyok!

Mikor kezdődött a betegségem terhesség alatt voltam proktológián és először (mint később kiderült hibásan) belső aranyért diagnosztizáltak! Bár nekem folyamatosan vérzett!

De akkor utána olvastam és simán vérezhet a külső és belső aranyér is.


Tényleg sok bajnak lehetnek ezek a tünetei!

De mégegyszer hangsúlyoznám NE IJEDJ MEG ÉS NE GONDOLJ A LEGROSSZABBRA ARANYOS!

De tényleg keress fel egy szakembert!!

És fel a fejjel:))))

5. f758a7200f (válaszként erre: 3. - Moncsa85)
2011. márc. 17. 18:15

Nem biztos hogy megmagyarazza a vert mert egy belso aranyer nem torvenyszeru hogy verezzen. De vannak ilyen fekelyes betegsegek vagy ahogy mondod pl a polip is lehet


En csak azt tudom hogy sokan ilyen pattanaskakat stb aranyernek vesznek, egy ismerosunk 4 ev mulva meghalt vegbelrakban mert nem aranyere volt csak azt hitte...


Ezzel nem akartam senkit megijeszteni bocsi forumindito, de kerlek ahogy tudsz menj el dokihoz meg mindig jobb felni mint megijedni

4. f758a7200f (válaszként erre: 2. - Aranyos10)
2011. márc. 17. 18:08

Biztos vagy benne hogy aranyerrol van szo? Szerintem ez az egesz nagyon durva:O


nekem 2 szulesem volt es a masodik terhesseg alatt volt aranyerem, de taplalkozassal es kremekkel sikerult javitani, csak fajt es belso volt, allitolag a baba nyomott egy idegre ezert fajt ennyire. Szulest kovetoen mar 3 het alatt elmult a fajdalom is es belso aranyer sem volt tapinthato.


De ez a verzes dolog mar egy elorehaladott allapotot jelezhet, surgosen elmennek a helyedben dokihoz! Mondjuk a 3 oran keresztuli ules sem javasolt ilyen helyzetben mert csak rontana az egeszen. Ha azert verzett esetleg mert nem aranyer hanem valami fekelyszeruseg? Menj el dokihoz...

3. moncsa85 (válaszként erre: 2. - Aranyos10)
2011. márc. 17. 11:53

Szia!

A tünetek alapján én belső aranyérre tippelek!(hangsúlyozom: TIPPELEK!!)

Az megmagyarázza a vért!De erre azért nagyon figyelj ha legközelebb vért látsz azonnal menj Proktológushoz!!(bár szerintem így is-úgy is érdemes lenne felkeresni egyet!!)

Aranyéren kívül lehet mondjuk polip is és elég sok betegség tünete lehet még!

De ne parázz rá!!!

Azért is jó lenne a doki mert irna KÚPOT -mondjuk azt vehetsz vény nélkül is- de azért jó lenne ha látná szakember mert ha friss vér jön nem játék!!

(én tavaly 3 zacsi vért kaptam,de ez más téma)

És tényleg ne ijedj meg,nem kell a legrosszabbakra gondolni De saját megnyugtatásod végett én mindenképp orvost javaslok!!

2011. márc. 17. 10:35

Sőt, arra gondoltam, hogy leírom ide a tüneteimet, és - ha megtennétek - mondjatok véleményt a kedvemért, ki mire tippel. Nagyon sokat jelentene, mert nem igazán látok reálisan ez ügyben, mindenféle más csúf betegség jár a fejemben. Talán ti egyből látjátok majd, hogy ezek a tünetek nálatok is megvoltak-e (sajna nincs összehasonlítási alapom). Az orvos egy legyintéssel elintézett, meg sem vizsgált.


- kb. fél éve kijött egy pici dudor a 'kijáratnál', csípett, égetett, de csak egy napig, aztán elmúlt magától (azt hittem, pattanás, de nem az volt)

- aztán kb. 5 hete hirtelen szabadultam meg a ballasztanyagomtól, és szép nagy élénkpiros vérfoltot találtam a papíron, a fenekembe hirtelen fájdalom nyilalt - ilyen vérzés azóta sem volt.

- pár napig nagyon kellemetlen volt, csípett, viszketett

- azóta viszont társult hozzá egy nagyon fura érzés: mintha a fenekemen belül lenne egy dudor, kint nem látszik semmi. A hasam bal oldala pedig gyakran szúr. Az ürítés érzése is megváltozott, normális esetben az ember nem érzi a 'kijáratot', mostanában pedig igen, mintha 'bentebbről' jönne a salakanyag.

- néha ég, de nem vészes

- egy hete szedek tablettát, azóta sokkal jobb, viszont előtte rengeteget ültem, zötykölődtem a hideg, kemény ülésen (napi 4-5 órát)

- a gyógyszer előtt elég erős fájdalmam volt, de nem a záróizmoknál, hanem bentebb, ami kisugárzott az egész csípőmbe, izmokba, néha a lábamba is - az aranyér okozta fájdalom kisugározhat ennyire?


Bocs, ha nem étvágygerjesztő téma, de eléggé meg vagyok ijedve. És köszi, ha időt szántok rám. :)

2011. márc. 17. 09:56

Köszönöm szépen a válaszokat, ki fogom próbálni őket!

Csak nagyon félek, hogy nem-e más okozza.

De valószínűleg az.

És Nektek mennyi idő kellett, amíg jobb lett? Egy hete szedek tablettát, 3 hete krémet, azóta mintha javulna, de tegnap is ültem 3 órát egy helyben, és utána ismét éreztem enyhén. Ez még belefér, ugye?

Akkor a sok ülés is árt neki, az nem jó. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook