Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal zsírégetés március 16-tól fórum

Gastroyal zsírégetés március 16-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2004. Málnafagyi (válaszként erre: 2003. - Zsofi_81)
2013. febr. 9. 15:28
Igazad van Zsófi én is néztem a szénhidrátszegény menüt jónak tünnek az ételek,ezt fogom rendelni és hát az ára is szimpi-valószínű keddtől már rendelem is.Tegnap és ma best of-ot ettem és már egy kiló lement!
2003. zsofi_81 (válaszként erre: 2002. - Málnafagyi)
2013. febr. 8. 13:30

Régen én ics a best of-ot rendeltem, meg most is 4 hétig, csak nagyon drága. ÍGy most áátértem a szénhidrátszegényre, és meg kell mondjam, sokkal jobban tetszik.Igaz, hogy csak 3 étkezés, de az kiadósabb, és pont azok a kaják nincsenek benne, amiket utáltam( galuska, tészták abból a fura lisztből, az a sok rizs, meg a fura levesek...)Úgyhogy nekem ez most bejön, 1 hete eszem, és sokkal olcsóbb!

A fit balance nekem is tetszik, de az is hasonlít a szénhidrátszegényhez!

2013. febr. 7. 11:32
Sziasztok!Zsófi előszöris gratula a picihez,nőjön nagyra!Jó babázást!A rendelést én már elkezdtem de egyelőre a fiam eszi ugyanis ő is rájött hogy fogyni akar,bár csak néhány fölös kiló van rajta.Én a Fit balance-t akarom rendelni a gastroyaltól,majd ha a fiam abbahagyja mert kettő adag tényleg drága,ő most a best of-ot rendeli az a legjobb szerintem amúgy.Egyébként nekem nem jött vissza,csak kb négy kiló két év óta,és tizenkét kilót adtam le,pont az a jó ebben hogy beállítja az anyagcserét és pici odafigyeléssel utána se jönnek vissza a kilók
2001. Maruszja (válaszként erre: 1999. - Evka)
2013. jan. 31. 11:16

Évikém köszönöm szépen Neked a segítséged a kalóriaszámláló miatt. Még ugyan nem kezdtem el semmi fogyókúrát, de nagyon kellene, hiszen megint jön a tavasz! Te már nagyon csinike leszel és vagy is már! Ügyes vagy és örülök, hogy bevált Neked ez a kalóriaszámlálás.


Én már Gastroyalt sem Norbit nem fogok rendelni, mert piszok drága és csak pillanatnyilag hat. Ha egyszer abbahagyod sokkal több jön fel utána, mint amit leadtál. Anyagilag viszont ezt nem lehet bírni.

2000. Maruszja (válaszként erre: 1997. - Zsofi_81)
2013. jan. 31. 11:14
Szia! Én is gratulálok a babához! Sok boldogságot kívánok az egész Családnak!
1999. Evka (válaszként erre: 1997. - Zsofi_81)
2013. jan. 31. 10:16

gratula a bébihez!:)


hajrá a fogyihoz!


Én kalóriát számolok. Nagyon tetszik, nagyon megy és olcsóbb, mint a Gastro...

1998. Evka (válaszként erre: 1996. - Málnafagyi)
2013. jan. 31. 10:15

Már 75,5 kiló vagyok. :)


És jobb híjján már megbarátkoztam azzal is, hogy répát nassolok.... :)))

1997. zsofi_81
2013. jan. 29. 21:10

Sziasztok!

Én is rég jártem erre, azóta született még egy fiúnk, úgyhogy újra óriásbálnaként belekezdtem a gastroyal kúrába.már 4 hete eszem a best of-ot, és kb 6 kiló ment le, úgyhogy még 12 van hátra.Most 84 vagyok, és 72 a cél.Málnafagyi, te gastroyalt rendelsz?Melyiket?

2013. jan. 27. 16:01
a 77 az jó én annyiról indulok most,akkor vágjunk bele!Én holnaptól rendelek mert már nagyon felszaladt a súlyom hiába én télen mindig éhes vagyok és sose répára..
1995. Evka (válaszként erre: 1993. - Maruszja)
2013. jan. 22. 15:07
köszi :)
1994. Evka
2013. jan. 22. 15:07

a mérleg nem akar kevesebbet mutatni. 77-77,5 körül megfeneklettem...


Mai nap 518 kalóriát ettem eddig. Ebbe volt nasi is :)))

1993. Maruszja (válaszként erre: 1992. - Evka)
2013. jan. 19. 12:20

Évikém!

Gratulálok a sikeredhez.


Nekem nincs gyerekem. Lassan hatodik éve, hogy elhunyt és már Ő is felnőtt volt.

1992. Evka (válaszként erre: 1991. - Maruszja)
2013. jan. 19. 11:24

Nem bonyi a számolós módszer. Kell hozzá egy grammot mérő mérleg, egy toll és jegyzettömb a konyhába és a szobába is, hogy felírjam ha épp nem vagyok gépközelben...

a neten lévő programok meg kiszámolják a kalóriát, zsírt stb...


Azóta még mindig -4kiló, pedig 1000 kalória alatt vagyok minden nap (kb. :))


Hogy viseli a család? Gyerkőc oviban eszik, apja meg eszik hideget vagy főz magának. :) Ha én főzök, akkor meg külön esznek általában.


A kalóriaszámolós abból a szempontból könnyebb, hogy én is eszek azt, amit ők csak kenyér, cukor stb nélkül.

Ha a férjem csinálja a kajám, már ő is leméri. Jön egy tál nyers répával és diktálja hozzá a grammot. :)))

1991. Maruszja (válaszként erre: 1990. - Evka)
2013. jan. 15. 12:21

Hű, ez nagyon klassz! Ügyes vagy! Én soha nem értettem és szerintem nem is tudnám ezt a számolásos módszert.


Már többször meg akartam Tőletek kérdezni, hogy a Ti férjeitek hogyan viselik a fogyókúráitokat? Az enyém nem bírta elviselni, meg főleg azt nem, hogy olyan drága volt és mégis kövér maradtam.

Akkor, amikor ők jó zsíros csirkepörköltet kívánnak, meg hogy hétvégén is süssünk nekik valami sütit, akkor Ti mit csináltok?

1990. Evka
2013. jan. 13. 22:51

sziasztok, dec. közepén rendeltem egy hét paleo menüt, de az év végi vendégeskedésbe visszajött belőle.

Január 5-én kezdtem újra81,5kilóról viszont mivel kedvezőtlen tapasztalatokkal zártam a Gastrónál, így nem rendeltem tőlük és már nem is fogok.

Az update finom, de nem fogytam a rendelőstől, legalábbis nem sokat.

Ma reggel 77,5 voltam már 8 napja számolom a kalóriákat a neten találtam egy szuper programot. Elméletileg június elején 62kiló leszek ezzel a tempóval... :)))

1989. Maruszja
2013. jan. 13. 17:06

Sziasztok Fogyitársak!

Már nagyon régen nem jártam köztetek. Szépen fel is szedtem mindent, mint mikor elkezdtem fogyizni. Én már nem fogok többet rendelni sem a Gastroyaltól, sem a Norbitól sem sehonnan, mert nagyon drága és úgyis visszaszedem.


Valami mást kellene elkezdeni, talán a 90 napost, ott legalább lehet enni, csak össze kell válogatni, hogy mit mivel Csináltam már ezt is egy párszor. Szóval én már maradok szép kövér.

De Nektek drukkolok, mert még fiatalok vagytok és fogyjatok, mert megéri.


Sanos cukorgyanús itt lettem nem soká megyek terheléses cukorvizsgálatra. Puszi mindenkinek!

2013. jan. 13. 13:59
Szi!Hú nekem is nagyon kéne,felszaladt három kiló...De olyan nehéz így télen...valszeg rendelni fogok hogy megadja a kezdő lökést
1987. Evka
2012. dec. 17. 17:25

sziasztok, ki hogy áll a fogyival?


Én 1 hete elkezdtem újra diétázni.

83 kilóról indultam, ma 79,9-80 voltam reggel! :)

1986. Evka (válaszként erre: 1985. - Maruszja)
2012. júl. 30. 17:54
én is visszahíztam 4 kilót :(((
1985. Maruszja
2012. jún. 28. 18:40

Sziasztok!

Régen nem írtam már ide. De ez azért van, mert nem fogyókúrázok én sem. Mindent eszek, meg is van az eredménye. Pedig nagyon kellene, de mindig csak mondom, meg elhatározom, aztán szépen úgy is marad!


Remélem sikeresen túl leszel a vizsgákon és minden okké lesz és júliustól újra tudsz fogyózni, futni. Na én futni nem tudnék, meg nem is akarom, hogy röhögjenek rajtam. Volt itt a környékünkön egy nő, aki nem fogyózás miatt futott, hanem cukor miatt és mindenki úgy bámulta és nevetett rajta. Én nem, sőt beszélgettem is vele, ezért tudom, hogy nem fogyózás miatt futott.


Mindenkinek kívánok nagyon kellemes nyarat!

1984. Málnafagyi (válaszként erre: 1982. - Evka)
2012. jún. 20. 12:34
Most én se találom pedig valahol itt olvastam a Hoxán a diéták között.sok túrót kell enni az biztos...Amúgy hogy mennek a vizsgák ebben a dög melegben?Nekem teljesen leálltak az agysejtjeim,pedig dolgozni kellene..
1983. Evka
2012. jún. 15. 00:40

nekem vizsgaidőszakom van, így nem futok és nem fogyózok.

Az eddigi legkevesebb súlyom az elmúlt 5 évben 76 kiló volt. Most, hogy eszek mindent 77,7-re ment vissza. Szerintem ez így nem vészes, csak tele a pocak.


Júliusban iszonyat komolyan veszem majd a dolgokat. Reggelente futok és diétázom!!! (most a vizsgákkal kínzom magam. más nem fér bele... :(( )

1982. Evka (válaszként erre: 1980. - Málnafagyi)
2012. jún. 15. 00:38
nem hallottam róla, de nem indította meg a fantáziám, majd írd le milyen...
1981. Evka (válaszként erre: 1979. - Maruszja)
2012. jún. 15. 00:37
valami bogyó kellene, amit este beveszünk és reggelre a kívánt alakkal, kilóval kelünk fel! :)
2012. jún. 12. 11:01
Túródiéta,mit szóltok hozzá?itt van a Hoxán a leírása én valószínűleg kipróbálom mert mostanában én is eszek mindent kellene egy kis lökés és erre talán jó.
1979. Maruszja
2012. jún. 11. 12:52

Sziasztok! Látom már senki sem ír erre a fórumra. Azért ne hagyjuk, hogy elvesszen. Szép, kerek lettem jelentem. Szóval semmi fogyókúra, zabálás van helyette.


Remélem Ti jobban álltok ezzel a kérdéssel. Van, aki még fogyókúrázik? És, ha igen mivel teszitek ezt? Jó lenne már valami tuti jó fogyókúra dolog, nem Norbi, nem Gastroyal, hanem mit tudom én valami jó, olcsó és hatásos! Talán mindezt összegezve az a legjobb, a legolcsóbb és a leghatásosabb, ha nem eszünk. Ezt kellene tennünk a siker érdekében!

Puszi Nektek!

1978. Maruszja
2012. máj. 28. 10:25

Sziasztok Lányok, Fogyitársak!

Hát tulajdonképpen nem sok minden történt, mert 2 hét múlva kell hívnunk a dokit, akkor mondja meg, hogy mi a további teendő!


Egyébként köszönöm Nektek, hogy gondoltatok rám, nagyon jól esik.

Amúgy jól vagyok, nem érzek én semmi bajomat, csak hát....még is ott van!


Kellemes pünkösd hétfőt kívánok mindenkinek, jó időt és sok pihenést! No és sok fogyást mindenkinek!

1977. Evka (válaszként erre: 1973. - Maruszja)
2012. máj. 26. 11:33

szia Maruszja,

Hogy vagy?

üdv,

Évi

1976. Evka
2012. máj. 24. 09:06

én a hétre lazítottam, azaz nem fogyózom, hanem eszek. Egyelőre 1 kiló jött vissza pár nap alatt, de szerintem az nem hízás, hanem tele van a gyomrom és annyival vagyok több. A héttől megint mehetnék futni, de nem tudom hajnalba kirúgdosni magam az ágyból...

Június 1-től nyerszöldség diétát fogok csinálni. Állítólag 2 hét alatt - 6 kiló várható.

1975. Evka (válaszként erre: 1973. - Maruszja)
2012. máj. 24. 09:03
Gondolunk.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook