Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bécsi repülőtér: mennyi időt vesz igénybe az átszállás? fórum

Bécsi repülőtér: mennyi időt vesz igénybe az átszállás? (tudásbázis kérdés)

17. emagdi (válaszként erre: 16. - _anatha_)
2011. jún. 7. 12:02

igen, neked ez most jól jött ki:)

csak feltűnt, hogy azért ilyet is ritkán hallani :)))

16. _anatha_ (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2011. jún. 7. 11:54
Hát igen :)))) De az átszállásos járatok helyett kaptam egy közvetlent, ami még ráadásul hamarabb is ott volt a célállomáson, úgyhogy így töröljék mindenki járatát azt kívánom :)
15. emagdi (válaszként erre: 14. - _anatha_)
2011. jún. 3. 11:51
ez is ritka szófordulat, hogy "szerencsére törölték a járatomat" :))
2011. jún. 2. 22:48

Sziasztok! Mostmár írok tapasztalatokat is. Odaúton szerencsére törölték a járatomat, úgyhogy közvetlen géppel mentünk. Visszafelé pedig Bécsen keresztül, háromnegyed órás átszállással.


Nagyon közel vannak a kapuk egymáshoz, van egy biztonsági ellenőrzés is köztük, de viszonylag gyorsan lehet haladni.

Kényelmesen elértük a csatlakozást, még vártunk is egy csomót, szóval a fél óra is elég!

13. agis (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2011. márc. 17. 21:35
Legitarsasag helyett repteret akartam irni :D
12. emagdi (válaszként erre: 11. - Agis)
2011. márc. 15. 19:40

nem a légitársaság pakolja a csomagokat, hanem a reptér alkalmazottai v alvállalkozói :) a légitársaság is megveszi ezt, mint szolgálatást a reptértől.

de persze emberfüggő ez is, mint minden, hogy épp ki van szolgálatban, hogy épp hány repülő esett be nekik akkor, meg hogy megitták-e már a kávéjukat :)

11. agis
2011. márc. 15. 17:32

A csomagkerdes elsosorban legitarsasag-fuggo.

Van amelyik keptelen akar 2 oran belul is atrakni a csomagot, a masik 20 perc alatt tokeletesen elvegzi azt.

10. agis
2011. márc. 15. 17:31

Elore felesleges ezen aggodni. Fel ora nem tul sok, de megoldhato. A schwechati repter nem olyan nagy.....


:D

9. _anatha_ (válaszként erre: 8. - Agis)
2011. márc. 15. 17:06

Hú, akkor nagyon szaladnunk kell, ha lekésem a gépet, lehet, hogy a következő annyira későn indul, hogy lecsúszunk a hajóról, az meg nélkülünk is elindul... :(

Bár elvileg lesz + 4-5 órám Velencében, addig talán lesz még gép.


Huhh...

8. agis (válaszként erre: 5. - _anatha_)
2011. márc. 15. 14:39

elofordulhat, hogy nem ered el a csatlakozast, de akkor automatikusan atbook-olnak a kovetkezo jartra, csak varnod kell.


mar en is jartam igy, munichben vartam 6 es fel orat (kesett a jarat bp-rol)

7. _anatha_ (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2011. márc. 15. 14:28
Akkor jó lesz, ha felkötik a gatyájukat :)
6. emagdi (válaszként erre: 5. - _anatha_)
2011. márc. 15. 11:50
a létfontosságút úgy értem, hogy adott esetben 1-2 napig tudjátok nélkülözni. annyi idő alatt már várhatóan utolér benneteket a börönd is, ha esetleg fél óra alatt nem sikerülne átpakolni a másik repülőre. (ez egyébként necces, mert gondold el, onnan ki kell venni a böröndöt, átvinni a másik gépig, ott bepakolni... ez nem mindig szokott sikerülni sajna a csomagrakodóknak)
5. _anatha_ (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2011. márc. 15. 11:21

Több, mint egy hónapra utazunk el, úgyhogy muszáj pár létfontosságút a bőröndbe is pakolni :)

Főleg a babónak.

De azért erre figyelek majd, köszi.


Szerintem is megvárnak majd, mert gondolom a Pelikan.hu nem adná ki másképp a jegyeket ilyen szűk átszállási időre. De azért kíváncsi voltam, másoknak mik a tapasztalatai.

4. emagdi (válaszként erre: 2. - _anatha_)
2011. márc. 15. 09:02

szerintem te át fogsz érni, én inkább a csomagjaim miatt aggódnék, hogy azok átjutnak-e ennyi idő alatt:((

mindenesetre semmi létfontosságút ne tegyél a feladott böröndbe, azokat inkább a kézipoggyászban vigyed.

2011. márc. 15. 00:40

Nem kell aggódnod segítőkészek az ottani alkalmazottak, és minden ki van táblázva.


Mivel transzfer jeggyel utaztok hívni is fognak, ha netán elkeverednél.

Mivel látják a rendszerben, hogy a géped megérkezett addig nem zárják le a beszállást amíg oda nem érsz.

2011. márc. 15. 00:22

A repülőjegyem szerint fél órám lesz átszállni egyik járatról a másikra, mindezt babástul, babakocsistul.

Rohannom kell majd, vagy könnyen, gyorsan megy ott az átszállás?

Reptér térkép alapján nem tudom eldönteni.

Volt már valakinek hasonló rövid átszállási ideje ott?

2011. márc. 15. 00:20
Bécsi repülőtér: mennyi időt vesz igénybe az átszállás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook