Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Járt valaki a Slimexpo-n? fórum

Járt valaki a Slimexpo-n? (beszélgetős fórum)


9. ju26 (válaszként erre: 1. - Réka1984)
2011. márc. 30. 23:17

Szia! Én is elmentem a SlimExpora és maximálisan meg voltam elégedve a rendezvénnyel!


2 színpadon voltak előadások/fellépők és a plasztikai sebésztől a bőrgyógyászon át egészen Norbi-ig mindenkivel lehetett beszélgetni.


Erről jut eszembe, itt kóstoltam először az Update pékség által osztogatott pogácsákat és azóta függő lettem. :)


Egyetlen dolog amit hiányoltam egy olyan pult, ahol személyi edzőkkel lehetett volna beszélgetni, hogy akár általánosságban akár egyes betegségek fennállásánál (pl. köldöksérv, ciszta, stb.) milyen mozgást javasolna a hatékonyság érdekében.


Összességében nagyon megérte elmenni, ha másért nem márcsak azért is, hogy megtudjam, hogy testem 27.6kg zsírt cipel magán. :) Remélem nem ez volt az első és egyben utolsó SlimExpo.

2011. márc. 15. 20:43
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2011. márc. 15. 19:58
:D lehet hogy az.
6. e2579acec2 (válaszként erre: 5. - Divexa)
2011. márc. 15. 18:55
Nem zumba?
2011. márc. 15. 18:30
Új aerobic, salsa, vagy valami hasonló névvel futott. Nagyon látványos, nagyon gyilkos, én messze vagyok attól hogy akár 5 percet kibírjak belőle.
4. e2579acec2 (válaszként erre: 3. - Divexa)
2011. márc. 15. 18:26
És mi volt az a látványos bemutató?
2011. márc. 15. 18:25
Hali! Én is bónusszal voltam, de vegyes érzésekkel jöttem ki. Sok érdekes dolgot ki lehetett próbálni, engem a tesztek kötöttek le igazán. Pl. állapotfelmérés, ahol a test, izom és zsír arányát lehetett megtudni. Szkeptikus vagyok az ilyen gépekkel, de elkeserítően jó arány jött ki. :) Sajna a jégszaunát nem tudtam kipróbálni, pedig az 1 perces -170 fok nagyon izgatta a fantáziám. Amit hiányoltam az expo-ról, pedig számítottam rá, az a különféle mozgáskultúrák képviselői és gyakorlói. Igazán e-miatt mentem ki, lévén, hogy időszerű lenne újra mozgásba lendülnöm. Sajna 1 látványos bemutatón kívül (nézni is fárasztó volt) ezen a téren hiányos volt az expo.
2011. márc. 15. 11:54
Jártam és remekül éreztem magam. Részt vettem a Bónusz-játékban, 1200 Ft volt a belépőm. Rengeteg újságot hohattam, az áruk bőven fedezte a belépőt. Volt kóstoló is, egy-két turmixot én is megkóstoltam, tényleg finom volt. A második napon, szombaton voltam kint, kb 13-és 17 óra között. A programok jók voltak, nem volt tömeg, de lézengés sem. Tetszettek az előadások is. Én jól éreztem magam. ringo
2011. márc. 14. 22:46
Érdekelne,hogy mi volt a Slimexpón.Sajnos nem sikerült kimennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook