Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki az, aki nagyon utálja a főnökét? Akinek nagyon bunkó a főnöke? Mennyire? fórum

Ki az, aki nagyon utálja a főnökét? Akinek nagyon bunkó a főnöke? Mennyire? (beszélgetős fórum)


30. ina87
2016. okt. 12. 20:50
van egy olyan zene szám amibe van egy olyan rész h köcsög a főnököm,az előadott nem tudom de próbáld el küldeni neki,kétleném h változna de annyit nem ér egy munkahely sem ahol tönkre teszed magadat
2016. okt. 12. 17:39
Aki bunkozik, az mar alapbol gyanus.
2011. márc. 20. 18:41

Magyarország 100 leggazdagabb emberének becsült vagyona a 4,3 Mrd Ft-tól a 150 Mrd Ft-ig terjed. A három leggazdagabb embernek a vagyona éri el a 100 Mrd Ft-ot, vagy haladja meg azt. Köztük szerepel elsőként Demján Sándor, Csányi Sándor, s Várszegi Gábor. A 4. és 6. leggazdagabb magyar 80-68 Mrd Ft-ig terjedő vagyonnal rendelkezik.



Magyarország 100 leggazdagabb emberének becsült vagyona a 4,3 Mrd Ft-tól a 150 Mrd Ft-ig terjed. A három leggazdagabb embernek a vagyona éri el a 100 Mrd Ft-ot, vagy haladja meg azt. Köztük szerepel elsőként Demján Sándor, Csányi Sándor, s Várszegi Gábor. A 4. és 6. leggazdagabb magyar 80-68 Mrd Ft-ig terjedő vagyonnal rendelkezik. Hat ember vagyona éri el a 40 és 50 Mrd Ft közötti értéket, majd tizenketten érik el a 20 – 30 Mrd vagyont, majd mintegy huszonnyolcan azok, akiknek 10 – 20 Mrd Ft-ra becsült a vagyonuk. A 10 Mrd Ft alatti becsült vagyonuk 48 személynek van, akik szintén valamilyen érdekeltséget mutatnak valamilyen komolyabb vállalkozásban, tevékenységben.



Körültekintő

Az 1. helyen a 150 Mrd Ft-ra becsült vagyonnal rendelkező Demján Sándor, aki jelentős sikereket mondhat magáénak. Cégének a TriGránit Kelet-Közép-Európa ingatlanfejlesztő piacának kiemelkedő szerepét tölti be. A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének elnökeként a magyar vállalkozások helyzetén igyekszik javítani. Pályafutását tekintve számos szakmai díjakat kitűntetéseket szerzett. Jelentős személyisége Magyarországnak.


Csányi Sándor az OTP Bank elnök-vezérigazgatója a maga 120 Mrd Ft becsült vagyonával a második helyen szerepel. Nevéhez fűződik a Bonafarm, mely tavaly óta nem csupán a Pick, de a Herc tulajdonosává is vált, továbbá a Délhús, a Sole-Mizo, a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft, valamint a villányi Csányi Pincészet is az ő tulajdonában van.


A 100 Mrd vagyonnal rendelkező Várszegi Gábor mára már Luxemburgba költözött. Az ő nevéhez fűződik a Fotex, amely az első magyar tőzsdére bevitt magáncég.


46. helyen áll a Szentkirályi ásványvíz cégtulajdonosa Balogh Levente, 11,2 Mrd becsült vagyonával.

A magyar prémium kategóriás víz már a világ számos pontján megtalálható a kereskedelmi forgalomban, nem csupán szomszédainknál úgy, mint Szerbiában, Horvátországban, Szlovákiában, de az Egyesült Államokban és Japánban is. A marketingközgazdász Balogh Levente úgy tűnik helyesen használja marketing eszközeit.


A100. helyen áll Imre István 4,3 Mrd becsült vagyonával.

A 2008-ban teljes tulajdonosává vált az Integrál –Hexa Zrt.-nek. Cége több gyártócsarnokot is épített, az Audinak, a Siemensnek, valamint az Opelnek, de egyetemi csarnokot, valamint élményfürdőt is.


Meg kellene tőlük kérdezni nincs-e szükségük valamelyik cégüknél egy stramm munkavállalónak.

Ők csak tudják, hogy valahol (alul) egyszer el kell kezdeni!

2011. márc. 18. 10:27

Szeretném utálni, szeretném ha bunkó lenne.... csak lenne már!!!

2 éve vagyok álláskereső egy világvégi kisvárosban,

26. 07c4794583 (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2011. márc. 15. 21:12
hát mit ne mondjak, én is.
25. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - 07c4794583)
2011. márc. 15. 20:02

Nem akartam általánositani, de én is ezt gondolom.

Örülök, hogy csak annyi időt kellett ilyen közegben dolgoznom:)

24. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2011. márc. 15. 20:01
érdekes, nekem vendéglátózásban talán egy kivétellel ez a tapasztalatom: az ordítozó proli főnök. és én a bolygó másik oldalán is csináltam, és ott dettó ugyanez volt.
2011. márc. 15. 19:39
..az én főnökön nagyon kedves velem......mindig mondja, hogy köszönjük Emese!!! :))))
2011. márc. 15. 19:38
Remek főnököm van.... és mindig azok voltak. Egyszer volt nő főnököm, nah az gáz volt, egy évig bírtam, aztán léptem... hm... nem vissza. :)))
2011. márc. 15. 19:28
Jelenleg jó főnököm van (nem a fényképen lévő!!!)
2011. márc. 15. 10:06

Amikor munkanélküli voltam nagy nehezen felvettek egy étterembe konyhalánynak, ahol az üzletvezető egy nagyon bunkó ember volt. Mindig orditozott, káromkodott, soha semmi nem volt jó neki.

A többiek (szakács, pincér) már ismerték én viszont nem, hiszen én pusztán annyit beszéltem vele, amennyit az "interjún". Hát én hoztam a saját kis stilusomat ott is. Fanyar humor:)))

Az első munkanapomon megkérdezte, hogy hol dolgoztam eddig. Amikor elmondtam leesett az álla, de ennyiben maradtunk. Aztán jöttek a piszkálások: miért nem törölted ki? Azért, mert még csak most kezdtem, de ha gondolod és megfizeted, akkor megbeszélhetjük, hogy éjjel is beugrok, hogy kitöröljem:), miért álltál meg? Mert elfáradtam. Majd akkor pihensz, amikor én mondom. Szerintem viszont akkor, amikor elfáradok:) Ez igy ment. Aztán naponta többször megkaptam, hogy ne vigyorogjak, mert zavarja, de nagyon! Aztán néhány hónap múlva mindenkinek leesett az álla, amikor azt mondta nekem: 2 hónapja még azt sem tudtad, hogy mi az a konyhakés, ma meg már tatárt csinálsz:) Nagyon ügyes vagy:)))) Sosem dicsért meg még senkit:) Persze emellett még bunkó maradt. Amikor kórházba kerültem aggódott értem:))))

Nem tudom, hogy én szeliditettem e meg, de egy nagyon normális főnök lett:)

Persze az is igaz, hogy vannak emberek, akikkel nem lehet mit kezdeni. Az ilyeneket vagy elviseli az ember, mert kell a munka, vagy ha megteheti eljön onnan. Leülni beszélni velük felesleges, mert a stilus nem abból alakul ki náluk, hogy a beosztottal nem beszélgetnek velük, hanem egyszerűen ezt látták.

19. 07c4794583 (válaszként erre: 18. - Kotyesz)
2011. márc. 15. 00:27
ugye DD
2011. márc. 14. 23:49

Mély nyomot hagyott...

Erős volt az impulzus, szerencsés vagy, és bátor, gratulálok. :XD

2011. márc. 14. 23:25

azóta lekopogom, csak tündéri főnökeim voltak.

egy bunkó nem is olyan rossz arány.

16. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - Kotyesz)
2011. márc. 14. 23:23

volt takarítónő, mondtam a főnöknek, hogy azt tolja le, ne az informatikusokat. csak azért, mert nő vagyok? annyap...t, de komolyan. azóta felmondtam rég. és életem legjobb döntése volt.


egy csomó növényke volt egyébként, konkrétan egy félórás projekt lett volna végiglocsolni. persze szeretem a virágokat meg minden, de nem ezért fizetnek!! még jó, hogy a cipőjét nem kellett kisuvickonom. hülye f*.

15. kotyesz (válaszként erre: 14. - 07c4794583)
2011. márc. 14. 23:13

De azóta mindennap locsolod. Vizipálma volt?

.....d le!

2011. márc. 14. 22:15
pff nekem volt egy főnököm, aki napi 10-11 óra munka után képes volt este bejönni az irodába, és rámordítani, hogy milyen nő vagyok, hogy nem locsoltam meg a virágokat :o bazz rántottát ne süssek?
2011. márc. 14. 22:03

Szeretek viccelődni...szeretem a jó humorú embereket Humorral sok minden gyógyítható


Szeretem a munkámat és elégedett vagyok a fizetésemmel.. Szeretem a főnökömet, mert ő a legjobb ember a világon.. Szeretem a munkahelyemet és annak környékét, ezért utálok szabadságra menni... Szeretem a körülöttem lévő bútorokat és napról napra felhalmozódó munkámat.. .Szerintem a munkám elegáns és szép, ezért nem is akarok jobbat. Szeretek együtt dolgozni a munkatársaimmal és szeretem, ahogy összekacsintanak, rám mosolyognak. Boldog vagyok, hogy itt lehetek és robotolhatok.. Szeretem a munkahelyi megbeszéléseket unalmasságukkal együtt. Szeretem a munkám, nagyon szeretem, nem győzöm hangsúlyozni és még azokat a kedves embereket is, akik a tiszta fehér köpenyükben ma jönnek értem és elvisznek innen,mint kollégát!

2011. márc. 14. 21:58
Én van mikor szeretem a fönököm ,de van mikor számolnom kell háromig,hogy ne szóljak.:S
2011. márc. 14. 21:55

Nagyon szeretem, sőt imádom a Főnökömet. :)

(Lelkész vagyok.)

10. evici28 (válaszként erre: 9. - Evici28)
2011. márc. 14. 21:52
:)
2011. márc. 14. 21:52
8. ujlany (válaszként erre: 5. - Lilluska25)
2011. márc. 14. 21:48

persze nem ismerem ot, de szerintem nincs olyan, hogy egy ember ilyen vagy olyan.

Biztos mindenkibol ki lehet hozni a jot.

Az jo, hogy nem bunkoskodsz vele, az biztos nem old meg semmit sem.

Irnal par peldat, hogy miket csinal?

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Lilluska25)
2011. márc. 14. 21:45
Akkor ne dolgozz Te sem, és megoldottad a problémádat :)
6. lilluska25 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 21:33
en nem szoktam vele bunko lenni de semmi hatäs,itt aki melozik azzal bunkok,aki nem csinal semmit,azzal nem...
5. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Ujlany)
2011. márc. 14. 21:32
ja...ö nem ilyen,mondom,mindenkivel ilyen,undorito ember,,,
2011. márc. 14. 21:27
Mi lenne, hogy próbálnád leszerelni: egy kedves fogpasztareklám mosoly kíséretében egy finom kávéval, egy széles jóreggelttel, jól néz ki főnök úr, nem is láttam még ezt a nyakkendőjét.... stb... Szóval direkt elővenném a jobbik felemet (Mem az a lényeg, hogy te mit érzel).
2011. márc. 14. 21:25

[link]


Egyszer utalásként mutasd meg neki ezt a zenét, vagy küld el neki valamelyik rádó kívánságműsorán keresztül :-))))

2011. márc. 14. 21:22
gondoltal mar arra, hogy leulsz vele, es elmondod neki, hogy szeretnel megfelelni az elvarasainak, de beszeljetek meg, hogy mik azok, mert igy nagyon nehez es nem erzed jol magad?
2011. márc. 14. 21:20
tudom hulye kerdes de sajnos az enyim kegyetlen,mindenbe mindig beleköt,ebbe a hotelba ahol vagyok mär rengetegen megfordultak...iszonyat egy termesezete van,gondolkozok az eljovetelen mär nap mint nap de sajnos nincs mäs,igy nemtudom ,munkanelkuli??pedig minden ellene szol,fizetessel mindig kesik,nemis keveset,4 oras is vagyok jeleleg..es az ok nelkuli basztatäs....de ö mindenkivel ilyen...de ugy erzem a nyugalmam fontosabb mint a melohely ahol napi szinten beszol...vagy ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook