Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A telihold gyermeke fórum

A telihold gyermeke (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A telihold gyermeke

14. ferika77 (válaszként erre: 13. - Dittti)
2011. ápr. 7. 10:30

De jó! Már ezért is érdemes volt leírni!! A rengeteg véres történet elolvasása után én sem akartam elhinni, hogy ilyen gyors és - a fájdalom ellenére - könnyű lesz. De érdekes módon ahogy elkezdődtek a fájások, ahogy beértem a kórházba és ott voltam a szülőszobán, minden addigi félelmem köddé vált. De igazából kinek van akkor energiája félni? A fájdalom azért jó, mert teljesen kiüríti az agyadat, hisz csak arra tudsz koncentrálni. A természet meg úgyis végzi a dolgát, megy minden a maga útján, a félelmünk úgysem befolyásolja a történéseket.


Drukkolok Nektek! És várom a Ti történeteket is!

13. Dittti
2011. márc. 17. 16:52

Gratula, Isteni jó volt olvasni. Én is naponta itt "edzem" a lelkem a nagy napra :))

Én a kis NAÍVA!Könnyű szülés mi?! :) Én idióta még hiszek abban, hogy ez az aprócska fiucska, aki odabent tapossa nap, mint nap már 35 hete a hólyagom, majd hipsz-hopsz megszületik! :)

És hiszem, hogy hang nélkül fogom tűrni a fájdalmakat! Persze ha észreveszem őket, mert könnyen lehet, hogy én is simán gyomorrontásnak fogom vélni a Noel fiam próbálkozását :)

Ez az első történet, amit elolvasva lazán hátradőltem és azt gondoltam: simán végigcsinálom majd én is .. és még trágárul is beszélhetek közben :)

Köszönöm Neked ill Nektek! További csodajó babázást! :)

2011. márc. 15. 10:03
Gratulálok a kis szépséghez!!!!
2011. márc. 15. 09:26
Ez nagyon tetszett. Jól írsz és gratulálok a kisasszonyhoz:)
2011. márc. 15. 00:16

Valahogy én is így állok a szüléshez és ennyire félek is :S

Remélem nem fogok belepusztulni a fájdalomba ...:(

Jó a cikk nagyon és gratula a picihez :D

2011. márc. 14. 22:37
Na végre egy jó szüléstörténet! Gratulálok, a picihez is, a cikkhez is :)
2011. márc. 14. 21:34
Nagyon jó cikk:) Gratulálok a kicsihez::)
2011. márc. 14. 20:45
Jó volt a cikk :) Gratulálok, és örömteli babázást kívánok!
2011. márc. 14. 19:14

Szia!

Gratulálok a babához, és a cikkhez is, jól leírtad. Bevallom volt 1-2 olyan helyzet ami nagyon hasonlít az én szüléstörténetemre :D. Ha gondolod olvasd el a szüléstörténetem :).

2011. márc. 14. 18:34
Gratulálok, vicces volt, de azért nagyon szép!:-)))
2011. márc. 14. 17:18

Szenzációs,ahogy leírtad az egészet,nagyon tetszett.Remélem rengeteg örömet okoz a kiscsajszi Anyukájának és Jancsi apának.:)

Nekem a 2.gyermekem 18perc alatt lett meg mindennel együtt,ja 1liter visszatartó infúzió után.

Ha elindulnak nem sok minden tartja vissza őket.

Sok Boldogságot Nektek!

2011. márc. 14. 16:24

Én is szeretnék gratulálni!

és még csak annyit (én is fájdalom csillapító nélkül szültem, mégis még többször is vállalnám, erre fel kell készülni)

és legyél optimistább :D az optimistább fajtából...ne úgy ahogy eddig :D

Gratulálok és sok boldogságot na meg egészséget!

2011. márc. 14. 16:21
Gratulálok!:)))Hát, igen.Ez ilyen.Én még előtte állok, immár másodszor.
2011. márc. 14. 16:08
„Egy óra és meglesz a baba!” Hahaaa, na igen, persze csak nyugtatni próbál, ahelyett, hogy adná már azt a rohadt fájdalomcsillapítót. Egy óra? Viccel? Még csak fél kettőt mutatott az óra, első szülés, az nem ilyen gyors, még csak egy órája szenvedek, noha fényéveknek éreztem, és ez még csak a kezdet. Majd ha belehalok a végkimerülésbe, majd megkapom azt a fájdalomcsillapítót, akkor majd elhiszik, hogy nem megy ez olyan könnyen.

Ugrás a teljes írásra: A telihold gyermeke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook