Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Punto cipők fórum

Dr Punto cipők (beszélgetős fórum)


2011. márc. 15. 14:58
Szia! Én csak jót tudok mondani, a cipőkről és a szandálokról is, én a kisfiamnak évek óta, ezt a márkát veszem, kint motorozik benne, sokat használja őket!Még magamnak gyógypapucsot is vettem és már két éve lesz,hogy használom.
2011. márc. 14. 16:27

Én többször is elcsábultam, mert nem 10ezerrel kezdődik, csak 4-5ezerrel. De én is is úgy vagyok, mint az előttem szóló.. Nagyon hamar szétmentek... A zárt jellegű cipők az orruk miatt. Volt amelyiknek levált a talpa, azt megcsinálnták..


Volt a lányomnak egy szandál, amelyik tényleg elég jó volt, de az éppen egy gyereket bírt ki...

2011. márc. 14. 14:44
Nekünk is volt tavaly nyáron ilyen szandálunk, én nem vagyok vele megelégedve, teljesen lekopott az orra, pedig nem is motorozott benne sokat a kisfiam. Még egyszer nem vennék.
2011. márc. 14. 14:30
nekünk is volt, szandál... ki is mostam gépben is, nemegyszer, semmi baja nem volt, utána még egy gyerek használta. Kiváló, rugalmas talpa volt,. nekünk bejött:-)
2011. márc. 14. 14:19
Nem teljesen bőr. Belül az talán, de kívül tuti műbőr.
2011. márc. 14. 14:17
Nekünk nagyon bevált a Dr. Punto szandál, tavaly nyáron végig azt strapálta, és most a bölcsiben is egy ilyen fajta a váltócipője.
2011. márc. 14. 14:13
Érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak, milyen minőségű, mennyire strapabíró?
2011. márc. 14. 14:12
Dr Punto cipők

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook