Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki aki olvasta a Padlásszoba kis hercegnője című könyvet, légyszi segítsen!:) Mi a vége a könyvnek? fórum

Valaki aki olvasta a Padlásszoba kis hercegnője című könyvet, légyszi segítsen!:) Mi a vége a könyvnek? (tudásbázis kérdés)


15. Cippora (válaszként erre: 14. - Ludmilla71)
2011. márc. 14. 19:14
Igen,gyerekkoromban én is könyvtárból vettem ki vagy 15-ször,aztán egyszercsak nem volt meg többet.Mikor tiniként láttam a filmbeli változatát,szerettem volna könyvben megvenni,de sehol nem volt,megrendelni se tudták,aztán végül neten megtaláltam és rendeltem meg :)
14. Ludmilla71 (válaszként erre: 13. - Cippora)
2011. márc. 14. 19:09
én a könyvtárból vettem ki, a gyerekrészlegről....:)
2011. márc. 14. 17:48

Miss Minchin az igazgatónő

Becky a cselédlány a sorstársa

Lotte,Ermengarde:iskolai barátnők

Crewe kapitány:Sara édesapja

Ram Dasz- az indiai


Gyerekkorom kedvenc könyve,évekig keresgéltem,mire végül meg tudtam venni nemrég :)

2011. márc. 14. 16:07

hát azt már nem..

a nevek kihullottak a memóriámból..:))


név szerint nem tudom..

Csak annyit: Volt a szigorú és lelketlen igazgatónő, aki miután úgy tudta, hogy a kislány elszegényedett.. nagyon rosszul bánt vele.. , volt az igazgatónő gyámoltalan.. húga,

.. egy kis cseládlány.. akivel mindenki rosszul bánt.. s a "kis hercegnőnél " talált egy jó szóra,

.. volt még 1-2 kis barátnője.. de nem tudom név szerint..

.. -a gazdag szomszéd úr indiai szolgája.. aki nagyon megkedvelte a kislányt..


ez nem hiszem segítene..

.. név szerint .. egyet sem tudok...:((

2011. márc. 14. 14:48
hát nagyon nagyon köszönöm, esetleg van valaki aki még a szereplőket is letudná írni? csak az ilyen fontosabbakat..:)
2011. márc. 14. 14:16
Nekem is nagyon tetszett, és most, hogy igy szóba került, újra elolvasom:)))
2011. márc. 14. 14:15
én nem rég olvastam.. nekem tetszett..kell az ilyen is,hogy kikapcsolodjon az ember..:))
2011. márc. 14. 14:12
Szerintem is így lesz vége! Annyira jó, hogy vannak, akik még szeretik rajtam kívül a meséket - ez pedig az egyik nagy kedvencem!:)
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Ludmilla71)
2011. márc. 14. 14:11
Ezaz:)))
6. Ludmilla71 (válaszként erre: 1. - *NIKCSO*)
2011. márc. 14. 14:08

..ha jól emlékszem, miután az apukája halála után , szegény lesz.. a padlásszobába számüzik.. cselédsorban él..

a szomszédba odaköltözik egy titokzatos nagyon gazdag úr.. aki tudomást szerez a kislány sorsáról..s titokban segíti..


Ez az úr a kislány apukájának a társa volt.. a gyémántbányáknál.. s mindketten úgy tudták, h. csődbe mentek.. de közben nem.. ellenkezőleg..

A kislány apukája meghalt, a Bácsi meg súlyos beteg lett..

Mikor magához tért.. kerestette mindenhol a volt társának a kislányát..

Míg végül a szerencse folytán pont a szomszédban talált rá!

így a regény végére minden jóra fordult!

2011. márc. 14. 14:03
huuu, köszönöm:):)
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - *NIKCSO*)
2011. márc. 14. 14:01

Már régen olvastam, de ha jól emlékszem, akkor valahogy kiderül, hogy van egy élő nagybácsi, aki magához veszi. Épp a kislányt keresi, igy ott a közelben bérel lakást. Igy véletlenül találkoznak és derül ki.

De lehet keverem:)

2011. márc. 14. 14:01
jaajj, valaki csak van aki tudja mi a vége..!
2011. márc. 14. 13:58
csak annyi, hogy mi a vége a könyvnek? azt nem találom meg a neten, addig meg van, hogy elszegényedik sara és akkor h lesz mégis jó a vége?
2011. márc. 14. 13:58
Valaki aki olvasta a Padlásszoba kis hercegnője című könyvet légyszi segítsen!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook