Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » NEC plazma tv-t eladnék, de nem tudom mi a reális ár érte!!? Segítség kellene.. fórum

NEC plazma tv-t eladnék, de nem tudom mi a reális ár érte!!? Segítség kellene.. (tudásbázis kérdés)


4. J.B.
2011. márc. 14. 14:20
Nehéz lesz eladni, még a 70-80eFt is sok lehet. A plazma kezd "kimenni" a piacról, az LCD és egyre inkább a LED technológia a nyerő. Ráadásul elég ritka is a készüléked, nem igazán van alkatrész és szervizellátás. Esetleg a vaterán nézz körül, tájékozódja, hogy ott mik vannak hasonló kategóriában.
2011. márc. 14. 12:33
Szerintem még 100 e forintot sem fogsz kapni érte....70-80e reális.
2011. márc. 14. 12:24
Szóval van egy NEC PX-50XM3G típusú plazma tv.nk és most eladnánk,de nem tudom mi érte a reális ár...A következő tv vásárlásához is jól jönne segítség,olyat keresek,amibe egyből bele lehet tenni USB-t,és arról lehet filmet nézni.Ja a tv képátmérője 127cm,és egy hasonlót tennék a helyére.A max amit rá tudok szánni,az 200-250.000 ft.Szóval márkák,típusok,cikkszámok,adatok...jöhet minden.Köszi
2011. márc. 14. 12:19
NEC plazma tv-t eladnék, de nem tudom mi a reális ár érte!!? Segítség kellene..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook