Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Viszlát striák fórum

Viszlát striák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Viszlát striák

2011. jún. 8. 02:16
Nekem sokat segített az Avon Solutions Body Stretch krém. Minden nap kitartóan bő krémmel kenegettem a striákat és már alig látszik, pedig csúnya vöröses-lilás volt.
25. Veronika27 (válaszként erre: 24. - Bcb6de9272)
2011. máj. 10. 23:38

De, észrevesszük. Elég sok ilyen van itt.

Szerinted minden reklám hazugság?

24. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2011. máj. 10. 17:34
A cikk egy reklám, csak nem veszi észre senki...
23. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2011. máj. 10. 17:31
Mekkora baromság ez..már bocs....
2011. márc. 30. 11:44
A hozzászólások azon részével természetesen egyet értek, hogy teljesen eltüntetni a striákat általában nem lehet, de sokszor a sokkal jobb is nagyot lendíthet a látványon. A széthúzodott rétegek helyére új építésének van esélye ezzel a kezeléssel.
2011. márc. 30. 11:34

A stria és hegkezelések ára egyéni árszabás alapján alakul, mert a méret, a kiterjedtség alapján kell kalkulálni. A hegkezelés díja orvosi konzultáció (6.500 Ft) és kb. 20-25.000 Ft. A striák nagy felülete miatt több kezelést igényelnek így annak költsége 60.000 Ft-nál kezdődik.

A képekről írtakat nem kommentálom...

20. Zamus
2011. márc. 17. 11:09

Te sokkal fiatalabb vagy mint én, még eleve rugalmas a bőrőd. Nekem a szülés óta 23 év telt el. Bőrfeszesítő krémekkel próbáloztam, de nem segített. Igaz... fél után mindig fel is adtam. :(


Igen egy gyerek felnevelése 20-25 év. Rengeteg türelem és ötletesség kell hozzá. Az élet nagy kihívása. :)

2011. márc. 16. 20:17

Azert valamennyire visszahuzodik am csak idobe telik


Pl nekem a lanyom majdnem 3 eves es o utana kimondottan ugy ereztem hogy na log a hasam. Elmentem kozmetikushoz aki meggyozott hogy az igenis, a hurkacskak, nem mind megnyult bor hanem zsir is es bar 2 ev kellett hozza es jo ideig kentem a glikolsavas kremmel, amikor lefogytam, nem kovette rogton a bor is, de utana igen. Turelem:)


Most ha arrol van szo en batran elebenezek egy harmadik gyereknek is ha a hasamrol van szo mert latom hogy mi az ami hasznal es mi az ami nem (persze egy gyereknel nem csak ezt kell nezni:D)

18. Zamus (válaszként erre: 19. - Gribedli)
2011. márc. 16. 18:56
Köszönöm szépen a tanácsot! :)A szine halvány, azt utálom,hogy egyenletlen és megvan nyúlva a bőröm. Ezen a fogyókúra nem segít a bőr nem húzódik vissza. Csak a hasamon van zsírpárna, máshol nincs.
17. f758a7200f (válaszként erre: 9. - 471f3bbb7a)
2011. márc. 15. 09:12
Ma már minden képet photo shop-oznak szerintem is...
2011. márc. 15. 09:11

Létezik egy másik eljárás, mikrolifting vagy valami ilyesmi a neve. Tulajdonképpen ha van egy egy centis stria, ahelyett, hogy az egész hasát felvarrnák az illetőnek (ami mellesleg nem tünteti el a striákat, hanem inkább lefelé, oldalra, ide-oda áttolja...), ez a mikrolifting dolog, az egycentis striából csinál félcentiset, majd legközelebb a félcentisből 2 millist és így tovább, sokkal kevésbé lesz látható.


A stria mentén icipici vágásokat csinálnak egy műszerrel és "kikapnak" 1 mm átmérőjű bőrdarabkákat. A műszert úgy kell elképzelni, mint az öv-lyukasztó izé továbbfejlesztett változata:DDDD


Ezek a kis mikro-sebek csak 1mm átmérőjű kis pontocskák, tehát nincs akkora látható heg, de a bőr mindjárt összébbugrik, ahogy a kis hegek gyógyulnak, így a stria mindjárt keskenyebb lesz. Miután begyógyult, lehet ismételni egész addig, amíg esetleg a felénél is kisebb lesz a stria szélessége, sokkal kevésbé látható. Szerintem ez egy jobb megoldás szérumokon meg mittudomén miken kívül, és mechanikus módon tünteti el. Amúgy osztom, hogy nem lehet igazán eltüntetni őket, csak halványítani, erre jó egy erős (15-20%-os) glikolsavas krém is, ennél hígabb nem csinál semmit (5-8%-os)csak hidratál, de nem hámlaszt.

2011. márc. 15. 07:52
A vörös striákból gyöngyházfényű lesz idővel...és azt a gyöngyházfényű fehérebb striát is ellehet tüntetni ezzel?Én úgy tudtam max. halványítani..
2011. márc. 14. 20:36

Az ár nálam már nem is számítana,mindent megérne nekem,ha el lehetne tüntetni a zebraságot! :D :P

De elég hihetetlenül hangzik!

2011. márc. 14. 20:32
Már én is nagyon kiváncsi vagyok:)mi az ára ennek a kezelésnek,bár nem hiszem,hogy megválok a stiriáimtól,hozzám nőttek:)
2011. márc. 14. 17:39
De ettől függetlenűl lehet hatásos a kezelés! :-)
2011. márc. 14. 17:38

A piercing állásából lehet látni, hogy ez a két has nem ugyanazé a személlyé.

Hitelesebb lenne egy egészalakos kép, retus nélkül!

10. 710b866d3f (válaszként erre: 9. - 471f3bbb7a)
2011. márc. 14. 17:22
Ez az igazság!
2011. márc. 14. 16:46

Nekem úgy tűnik, mintha a 2. kép meg lett volna photo shop-ozva, csak azért látom, mert én is szoktam képkorrekciót csinálni saját képeken.


de nem is ez a lényeg, a bőr felső rétege, a kötőszövet ha megszakad, azt nem pótolja vissza semmi, az idő halványíthatja, szépítheti, de tökéletesen eltűnni a striák sohasem fognak.

2011. márc. 14. 14:42
Szép és jó, de engem is érdekelne az anyagi vonzata, hiszen a pénzből van a legkevesebb, pláne most...
7. IßyOO7 (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2011. márc. 14. 11:17

Érdekes!Jó volna ha működne a dolog! :)

Rajtam is vannak striák,17 éve a terhesség miatt,és még mindig utálom őket.:)

Sokat változtak,mivel azóta folyamatosan edzek,vákumos kezelésre is jártam,amik össze húzták őket,vékonyabbak lettek,a színük is kivilágosodott idővel,de még mindig ott vannak,eltüntetni nem lehet őket.Hacsak nem ezzel az új csodálatos eljárással! :)

6. kisj (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2011. márc. 14. 10:50
Hát persze hogy hiteles. (:P)
2011. márc. 14. 10:46

Egy újabb pénzlenyúló hírdetés.

stigák voltan, vannak, lesznek!A megnyúlt bőr nem megy vissza,max sebészkéssel.Idővel,évek alatt elhalványodik,de marad.A második képen is megvannak, ha valaki jól megfigyeli!

4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2011. márc. 14. 10:41
Valoban, eddig en is igy tudtam. Azonban a vilag folyamatosan fejlodik, jonnek uj dolgok. A cikket sebesz irta, gondolom hiteles a forras.
3. kisj
2011. márc. 14. 10:33

Vámpírszérum???:DDDD


Ha vannak striák, akkor azok maradnak is. (legfeljebb halványulnak)

2011. márc. 14. 10:18

Erdekes a cikk.

Nekem van egy csunya heg a hatamon, anyajegyet tavolitottak el 3 eve, de ez a tobbitol elteroen meg mindig lila... Jo tudni, hogy letezik ra megoldas.

Mennyibe kerul a kezeles?

2011. márc. 14. 10:08
Korábbi cikkemben a "vámpírszérum" kezelés ránctalanító hatásáról írtam, melyet hazánkban elsőkként alkalmazunk.. Most a saját vérszérum kezelés striák és hegek terápiájában való alkalmazását mutatom be.

Ugrás a teljes írásra: Viszlát striák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook