Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szűztea + C.L.A MAX lágyzselatin kapszula - Tapasztalatok? fórum

Szűztea + C.L.A MAX lágyzselatin kapszula - Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 6. 00:02
Thunder-ke, háát igaz amit írsz, én napi 1-t szedek este, és mellette diétázom, se kenyér , se édesség! Egy hónapja kezdtem el 4 kg lement-már, szóval nekem is első hetekben volt ám sok "fosimosi", dehát én mióta megműtöttek epével( 30 éve), nem ismerem a "székrekedés fogalmát"!:)Nemrég hirdették a TV-ben azt Cefamadar -homeopátiás étvágycsökkentőt, utána olvastam fórumokon soknak "bejött" már!Ha elfogynak a szűztea kapszuláim ,azt is kipróbálom, habár kissé drágább 100 db 5 eFt-körül van, de patikája válogatja!:)
2011. ápr. 5. 21:13

Sziasztok

Én már kb 10 éve ismerem és szedem ezt a szűzteát igaz a C.L.A Maxot csak 1 éve. Napi 2t szedek és igen első hétben hasmenés ezerrel, de 1 hét után hozzászokok és napi 2x megyek wcre,ha nem szedném akkor heti 1x mennék wcre. Arra, hogy székleted legyen arra tökéletes, de hogy fogyás legyen azt eddig nem tapasztaltam max a salak amit kihajt azzal fogysz le kb 2kg-ot.Nekem semmi más mellékhatás nincs azon kívűl amit elmondtam eddig.

9. gina_91 (válaszként erre: 8. - Kató néne)
2011. márc. 28. 21:30

Kató néne! A mellékelt tájékoztatón én sem olvastam, de miután megvettem, elkezdtem utána olvasgatni interneten. Itt, a hoxán is olvastam fórumokban, és egy Orvos válaszol portálon egy orvos is írta, hogy mivel gyógynövényekből készül (ez van a dobozán), orvostanilag nincs bevizsgálva, hogy hosszú távon káros-e a szedése, avagy sem.


Igen, tornázom, bár bevallom, ez a hétvégén elmaradt sajnos, mert izomlázam is volt, meg bűnöztem is anya főztjei miatt...:) Megértem persze, h nem megy az erős torna. De már a séta is felpörgeti az anyagcserét, tehát ez is használ.:)

Én nyárig adtam magamnak időt a 15 kg leadására, és így nem érzek olyan nagy bűntudatot, ha olykor bűnözök. Holnaptól átváltok a 90 napos diétára, sok jót hallottam róla ismerőstől.

És igen, nyakunkon lassan a húsvét, és magamat ismerve, én sem mondok le a finomságokról. De használom majd jól bevált szokásomat: kicsi tányérra szedek, és nem szedek kétszer. 20 falat ételnek is olyan íze van, mint 10-nek ugyebár:):):)

2011. márc. 24. 00:37

Gina_91, hol olvastál a tea mellékhatásairól, mert a tea mellé mellékelt ismertetőn , semmi ilyen nincs?


Ahogy látom Te okosabban fogyózol, mert tornázol.Sajna az nekem már nem megy ízületi és gerinc probléma miatt, marad a napi bevásárlás és a kutyu sétáltatás!:)Na, kíváncsi leszek, hogy 4 hónap alatt mennyit passzolok majd le? Azért húsvétkor bűnbe fogok esni, mert a jó kis házi sonkát, nem lehet kenyér nélkül enni!!:D

7. gina_91 (válaszként erre: 6. - Kató néne)
2011. márc. 23. 18:35

Igen, 2 szem szerintem is sok... Én csak akkor veszek be 1 szemet este, ha szorulásom van... Mert hát elég sokat olvastam ilyen-olyan mellékhatásról, és nem szeretném azt sem, h hozzászokjon a szervezetem, vagy kiirtsak jó bacikat.

Én is elhagytam a kenyeret, megválogatom miket eszek, tornázok szinte minden nap, és 5 után nem eszek. Megilyedtem azért kicsit ettől a szűzteától... :S

2011. márc. 23. 17:41

Sziasztok, hát én is elkezdtem, reggel 1 db szűztea Forte kapszula ,este meg 1 db szűztea CLA Max kapszula. Két nap múlva "murányi lónak" hozzám képest szorulása volt:-)Le is adtam mingyá két kilót, de sejhajom oda lett piszkosul!:-)

Tanulság, azóta csak este 1 db kapszula , bármelyik, no és a biztos hatáshoz, űzni az étrendből a kenyeret és az édességet!

Kitartást mindenkinek, üdv:Kati néne

5. gina_91 (válaszként erre: 4. - Likerm59)
2011. márc. 15. 17:59

Igen, ezt már én is észrevettem. Első nap még nem volt hasmenés (én is csak 1-et szedek 1 nap), de most, a második nap, már igen. Étkezés után 5 perc mulva már szaladtam is... Főleg ha tejeset ettem/ittam.

És a sok mellékhatástól is elkezdtem tartani, amiket 1-1 oldalon olvastam (leopárdmintázatú lerakódás a vastagbélben; bélbolyhok és bélbaktériumok eltűnése; aranyér; stb.)

Jó lenne tudni mi az igazság a mellékhatásokkal kapcsolatban... ezért holnap be is megyek egy bioboltba vagy gyógyszertárba.

2011. márc. 15. 17:33
Nekem is van ilyen kapszulám. Fogyni szeretnék, de sajnos nekem hasmenést csinál pedig csak 1 szemet vettem be. Igazából másnap jelentkezett. Sokat voltam tőle pisilni is. Sajnos ha dolgozni megyek nem tudom bevenni. Nem sokat használtam, tehát nem tudom lehet e fogyni tőle.
3. gina_91 (válaszként erre: 2. - 937a2a883a)
2011. márc. 14. 10:58

Köszi a választ!:) Igen, olvastam h sokaknál hasmenést okoz, ezért is csak 1-et veszek be belőle az ajánlott 2 helyett. Nekem igen sokszor volt az utóbbi időben székrekedésem, és azóta fel szaladtak sajnos a kilók elég szépen.:S Csak a hashajtó oldotta meg idáig a problémám, de nem akarom túlzásba vinni, ezért kerestem vmi természetesebb megoldást.

De most fogyni is szeretnék, ezért átalakítottam az étrendemet, és le is csökkentettem. Nem ettől a bogyótól várom természetesen a fogyást, de igy, h valami van mellettem, és ha már megvettem, könnyebben mondok le az ételekről. Remélem sikerülni fog és rendbe teszi az emésztésem is, de túlzásba semmiképpen nem szeretném vinni.

Persze ha kiderül h van súlyos mellékhatása, akkor abbahagyom. Ha pedig legközelebb megyek nőgyógyászhoz, rákérdezek h gyakorol-e hatást a fog.gátlóra, addig pedig máshogy is védekezünk.

2011. márc. 14. 09:58
Én a szűztea kapszulát szedtem,hát folyamatos hasmenésem volt tőle,még hónapok után is.Fogyni egy dekát nem fogytam.Mivel gyógynövényes,így hivatalosan nincs hatása a fogamzásgátlóra,de mivel hasmenést okozhat,így van,mivel a betegtájékoztatón (fog.gátlóén)rajta van hogy hasmenés során nem szívódik fel rendesen és nem olyan hatékony.Mivel folyamatos hasmenést okozott én mással is védekeztem.
2011. márc. 14. 09:35

Sziasztok! Tapasztalatokra lennék kíváncsi a termékkel kapcsolatban. Én tegnap este kezdtem el szedni. Eddig nincs semmi mellékhatása, bár ha lesz is, gondolom nem egy szem után jelentkezik. Kinek hogyan hatott? Voltak-e mellékhatások, vagy ellenkezőleg, pozitív tapasztalatok?

És még egy fontos kérdésre lennék kiváncsi, csökkenti-e a fogamzásgátló hatását?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook