Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretőd és Te együtt csináltok programokat a gyerekekkel?:D Az milyen? fórum

A szeretőd és Te együtt csináltok programokat a gyerekekkel?:D Az milyen? (beszélgetős fórum)


11. Binky
2011. márc. 14. 11:20

A gyerekek mindenek, csak nem buták.

Szinte azonnal le fogják venni, mi a helyzet.

Ami 'nem baj', ha komoly a dolog és nem jönnek-mennek a pasik.

Mindenesetre ha kicsit is komolyra fordul, akkor bármekkorák is a gyerekek, nem csak illik, hanem kötelező őket megkérdezni.


Anyukámnak volt olyan barátja, akit annyira utáltam, úgy taszított, hogy a végén sírva kértem, hogy nyugodtan hozza, csak ne minden hétvégén.

Persze ez felnőtt szempontból önzőnek hat, viszont én eleget szenvedtem magamban, hogy ne rontsam el anyukám boldogságát, de egyszerűen fizikailag nem bírtam. Utána sokáig hibáztatott engem mint boldogsága elrontóját...mégis évek óta már egy fix férfivel van, akit én is kedvelek, és aki sokkal jobban passzol hozzá.

Szóval bármit csinálsz,azt okosan tedd. Ha úgy érzed xy az igazi, de a gyereked azt mondja stop, akkor neki van igaza és kész. Ő tudja kivel tud és kivel nem együtt élni. Amíg meg nem komoly a dolog, nem rángatnám bele az ilyen programokba, csak mert a szeretőnek éppen arra támadt kedve, hogy papás-mamást játsszon, de ha el kellene hoznia a gyerekeket, mikor neki más dolga lenne, az már nem tetszene neki.

10. 9e32886f4a (válaszként erre: 8. - Anyucika3)
2011. márc. 14. 10:49
egyetértek
9. spinneli (válaszként erre: 6. - Bigyő)
2011. márc. 14. 10:32
Nem nagyon értem ha gyerekekkel minek közös program, ha közbe ennyire bizonygatja, hogy csak szex...egy bizonyos koron felül már illene dönteni, pláne egy férfinak, hogy mit is akar.
8. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Bigyő)
2011. márc. 14. 09:22
Szerintem ez azt jelenti,hogy szegény gyerekek anyja egy felelőtlen nő.Ha már addig jutok,hogy szeretőm legyen,akkor legalább a gyerekeimet megkímélném attól,hogy bele rángassam egy ilyen ismeretségbe.Az,hogy a pasi mit gondol,az teljesen lényegtelen amíg csak egy szerető státuszban van a nő mellette.Ha komoly kapcsolatot tervezne,eleve nem ilyen körülmények közt tenné,akkor először lezárná a régi életét,hogy újat kezdhessen.De így,hogy még ki is kéri magának,hogy bármilyen komolyabb köze legyen a szeretőjéhez és annak gyerekeihez,így miben reménykedik a nő?.Én komolyan nem értem,hogy egy nő ezt hogyan engedheti meg,hogy hozhatja a gyerekeit ilyen helyzetbe.
2011. márc. 14. 07:21
probálgatja milyen érzés lehet egy család, de azt nem veled fog alapitani
6. bigyő (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2011. márc. 14. 01:08
Ezt pontosan hogy érted?:)
5. spinneli (válaszként erre: 1. - Bigyő)
2011. márc. 14. 01:06
dedós.
4. bigyő (válaszként erre: 2. - Binky)
2011. márc. 14. 01:03
Köszönöm a választ:)
2011. márc. 14. 01:02
Bocsánat, ha zavaros, de segítsetek megérteni, hogy akkor ez most mi? Mit jelent ez egy pasinál?:) Ő kezdeményezte a gyerkőcökkel együtt a programokat
2011. márc. 14. 00:29

Azt, hogy ennyi felelősségbe még belemegy, de többet már nem akar. Nem hinném, hogy valaha is az apjukká akarna válni, csak élvezi/hiányzik neki ez a családias érzés.

Én még csak a gyerek végen voltam, azért remélem segített.

2011. márc. 14. 00:27
Szóval szerintetek mit jelent ez? van egy szeretőd, egyre közelebb kerültök egymáshoz...és egyre sűrűbbek a programok, a gyerekeiddel...ez mi? mit jelent ez egy pasinál? emellett mégsem "jártok"...mert kikéri magának, hogy a "pasim"... "ne zavarjuk össze a gyerkőcöket" címszóval:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook