Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Billy Gates ajánlata fórum

Billy Gates ajánlata (beszélgetős fórum)


11. Guruljka (válaszként erre: 1. - Bártfai Andrea)
2015. jan. 3. 18:18

Ha netán benéz még ide valaki:


Én töröltem. Egyszerűen azért, mert Gates-nek ennél több esze van.

És azóta sem találkoztam olyannal, hogy "szuper, nekem bejött"... :D

2011. dec. 29. 17:55
Ez alatt a pár hónap alatt több hasonlót is kaptam. Valóban volt rákos gyerek apukája is, na meg orvos is. Telefonszámot is írtak, persze nem hívtam fel. Biztos ki akartak velük szúrni, azért adták meg a számokat.
9. Gyöngybagoly (válaszként erre: 1. - Bártfai Andrea)
2011. ápr. 19. 09:02

Igen, én kaptam, de van ennek már vagy 3 éve. Egy nagyon kedves ismerősöm küldte, és utána még írt is, hogy legyek már olyan jó, és küldjem tovább. Megírtam neki, hogy el ne higgye már, de továbbra is azt kérte, hogy tegyem meg neki, hát szitkozódva, de megtettem. Csak azért, mert róla volt szó.

Nemrégiben töröltem magam az egyik ismerőskereső oldalról, mert zsinórban kaptam továbbküldős leveleket. Többször felírtam az üzenőfalra, hogy senki ne küldjön nekem ilyeneket! Ennek ellenére volt olyan nap, hogy hármat is kaptam. Nagyon rafináltan kitörölték a jelzést, így naivan megnyitottam őket. S mert senkit nem akartam megbántani azzal, hogy kizárom, esetleg törlöm őket az ismerőseim közül, magamat töröltem ki. Egy mérgelődéssel kevesebb. Persze tudom, hogy nem ez a megoldás, de még mindig jobb. Mármint nekem.

2011. márc. 13. 08:54
nem tudom hogyvan e olyan aki ezt anno és akár még most is jála a sok hülye baromnak aki lelkesen küldözgeti van e olyan aki tényleg megette..én spec ki nem állhatom a kör pm-t. A hajam hullik mikor az eltünt Rácz Vivienes levelet is küldözgetik, egy kicsit igazán utána nézhetnének már a dolog valódiságának, a lányt azóta megtalálták, vagy ott van az a 29 éves apuka aki a rák beteg gyerekének gyüjt az sem igaz.
2011. márc. 13. 02:22
Inkább a haját tépné ki szálanként és számolná meg, aki ilyen baromságokat kitalál és továbbküldet....
6. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Bártfai Andrea)
2011. márc. 12. 22:03
Delete :)
2011. márc. 12. 21:11
hú,ez de régi :) mé kiskamasz voltam mikor először megkaptam ezt az átverős-levelet.
2011. márc. 12. 21:10
spam!
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 2. - Erikpipi)
2011. márc. 12. 20:47
infláció van. Vagy senki nem ugrott a 245 euróra :D Van, aki ezt még elhiszi? :D
2011. márc. 12. 20:46
régebben csak 245 euró volt a lánclevélben.:DDDDD Azóta felment az összeg?:))))
2011. márc. 12. 20:40
Ti is kaptatok ajánlatot 23.000 Euróra Billy Gates nevében? Mit válaszoltatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook