Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet kezelni 14 hós babánál a szájpenész? fórum

Mivel lehet kezelni 14 hós babánál a szájpenész? (tudásbázis kérdés)


12. mona180 (válaszként erre: 10. - Milande)
2011. júl. 27. 16:43

szia nekünk a gyógyszertári kence használt igaz minden ecsetelésnél üvöltött de hamar rendbe jött nemsokkal később volt aphtája is arra tantum verdét és valami rázókeveréket kapott na meg persze állandóan főzni mindent amiből ivott vagy a mivel evett ezt jó egy hétig kezeltük mire elmúlt

remélem hamar meggyógyultok:)

11. johanna2 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. júl. 27. 16:37
mindenfele keppen rozsamez meg akkor is jo ha nincs semmi problema es mikor jon a foga akkor is nagyon jo 1 -1,5 esi mindig lehet kenni a kis nyelvet puszi gyogyulast a lazra adhatol egy pici panadolt tenyleg kicsit
10. Milande (válaszként erre: 1. - Mona180)
2011. júl. 27. 12:52

Szia Mona

Az enyém 17 hós és most kapott először el szájpenészt. A dokinéni azt mondta, hogy a fogzás miatt legyengült immunrendszer okozza a bajt. Be is van rekedve, ez is a szájpenész miatt van, meg az étvágytalanság. Hát most kifőzzük a csőröspoharát, evőeszközöket.. kezelni meg sokféleképpen lehet, a homeopátiától a gyógyszertári kencékig...

Kiváncsi vagyok, nálatok hogy alakult a dolog, hátha olvasod még a fórumot.

9. horvathrekusi (válaszként erre: 6. - Mona180)
2011. márc. 17. 12:51

A szoptatástól sem kapna egy gyerek szájpenészt.

Egyszerűen picit meggyengül az immunrendszer és kialakul.

8. horvathrekusi (válaszként erre: 4. - Horvathrekusi)
2011. márc. 17. 12:50
Bocsánat :)
2011. márc. 13. 19:35
2011. márc. 13. 15:26
rosszul tetem fel a kérdést azt tudom h mit kell hogy mit kell használni és csinálni azt ne tudomhogy mitöl van mikor sosem volt és már nem szoptatom tehát mitöl jött ki neki?
5. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Horvathrekusi)
2011. márc. 13. 12:54
Nem nekem van gondom a szájpenésszel:)
4. horvathrekusi (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2011. márc. 13. 12:53

Glicerin borax, a patikában recept nélkül megkapok.

Evvel kell naponta többször ecsetelni a nyelvét.

A cumikat, evőeszközöket pedig naponta főzd ki, vagy sterilizáld.

2011. márc. 13. 08:39

Rózsaméz.

patikában lehet kapni,belemártod a cumit,és beadod a szájába!Ha nem cumizik,akkor valamivel kend be neki:)

2011. márc. 12. 21:47

A szájpenésznek ilyen tünetei tényleg nincsenek. Az csak foltos, esetleg étvágytalan tőle. Lehet kapni a patikában ecsetelőt.

Nem lehet, hogy van egy kis megfázása, és attól rekedt meg aluszékony?

2011. márc. 12. 16:12
sziasztok segítséget szeretnék kérni a kisfiamnak soha nem volt szájpenésze de most az ügyeletes nem gyerekorvos szerint az van neki. Ami jobban aggaszt hogy de van rekedve és aluszékony amivel nem igazán foglalkozik de ha jól tudom a szájpenésznek ilyen tünetei nincsenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook