Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol van normál aerobic edzés Szegeden? fórum

Hol van normál aerobic edzés Szegeden? (tudásbázis kérdés)


4. Anthico (válaszként erre: 3. - Mandula23)
2011. márc. 12. 22:13

Köszi a tippet, de az óratípusoknál ez olvasható:

"Alakformálás: Kezdő óratípusnak mindenkinek ajánljuk, ugrálás, szökkenés nélküli óra, teljes test, kritikus részek tornája. "


Ami talán közelít az aerobic mozgásformához, az ez:

"Zsírégető óráink: táncos, szteppes, boxos illetve egyszerű lépésekből álló "Norbi fogyitorna"."

De jelenleg ezt művelem és már ennél pörgősebb kéne mindenféle egyéb eszköz (kangoo, súlyzó, xco, stb) nélkül.

3. mandula23 (válaszként erre: 2. - Anthico)
2011. márc. 12. 13:58
Én régebben a Forma1-be jártam, azt hiszem Alakformálás volt az óra neve, tipikus aerobic gyakorlatokat csináltunk. Mostanában viszont nem tudom van-e ilyen óra.
2011. márc. 12. 12:34

Nem kangoo-t, nem súlyzósat, hanem azt az "igazi" ugrálós, lépegetős, aktív, izzasztó mozgásformát.

Nézelődtem sok fitneszterem honlapján, de a legközelebbi ehhez a forma1-nél a zsírégetés, viszont az "Norbi gyakorlataira" épít (a leírás szerint) és azt én eddig is műveltem, de nem elég aktív, fárasztó már nekem.

2011. márc. 12. 12:33
Normál aerobic edzést keresek Szegeden. Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook