Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit engedhet meg magának 1 üzletvezető? fórum

Mit engedhet meg magának 1 üzletvezető? (beszélgetős fórum)


30. Pont (válaszként erre: 1. - Buboka)
2009. jan. 19. 10:46

Szerintem egy ilyen piszlicsáré dolgon nem kellene a nőknek felhúzniuk magukat.


Komolyan mondom,tiszta dráma!Hogy bírtad ki ,hogy csak egyet kaptál?:)

2009. jan. 12. 16:26
@!
28. d0a7a517d6 (válaszként erre: 27. - Survivor3)
2008. nov. 25. 17:26
hihi köszi!
27. survivor3 (válaszként erre: 26. - D0a7a517d6)
2008. nov. 25. 17:25
aha
26. d0a7a517d6 (válaszként erre: 25. - Survivor3)
2008. nov. 25. 17:24
Enyhe célzás akar lenni?
2008. nov. 25. 17:22
Az alkalmazott ne messengerezzen a munkaidőben.
24. petrikek (válaszként erre: 18. - Alexx)
2008. márc. 4. 15:38
HÁt ez igaz. Általában nem is volt akciós árujuk és nem elfogyott...
23. zezsua
2007. dec. 6. 22:34
nem mindent,neki is meg van a maga keresztje.Sőt neki 24 óra a munkaidő.Ne kövezzetek meg.
2007. nov. 29. 19:23
Sajna szinte mindent, viszont a kifejezetten gyökereket hamar ki lehet tapasztalni, és manipulálni.
21. s.irma (válaszként erre: 1. - Buboka)
2007. nov. 29. 19:16

Erre szerintem nem volt joga. Ha egy ember elvinné az egész készletet akkor is örülnie kellene, hogy elfogyott a termék.

Szerintem ez nem volt etikus és nem egyeztethető össze a kereskedelemmel.

(én is üzletet irányítok)

20. LoLiNa (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2007. nov. 16. 05:32
ezzel pedig teljesen egyetértek :)))
19. LoLiNa
2007. nov. 16. 05:32
tán úgy kéne tenniük mint az "ócska ,de gazdaságos árúk boltja" tesz. maximum vásárolható mennyiség ki van írva a szórólapon...
18. Alexx (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2007. nov. 15. 16:55
Most büntette meg őket a Versenyhivatal éppen ezért, mert direkt olyat tesznek bele az akciós újságba, ami nincs is, vagy csak néhány darab. Csak gondolom az meg hatalmas bukta, ha valaki megnézi a rendeléseket és még csak nem is rendeltek ilyasmit, amivel "becsábítják" a vásárlót. Én is jártam már így. Más is. S a többi hipermarketre is lehet, hogy igaz, én mondjuk csak a T-ban tapasztaltam.
17. emagdi (válaszként erre: 16. - 53cc09e608)
2007. okt. 25. 10:14

de ha meg mindenkinek ötöt ad, akkor azért lett volna felháborodás ezen a fórumon, hogy "odamentem nyitásra, de az első 10 vevőnek odaadták az összes akciós árut, micsoda pofátlanság, valami limitet kellett volna szabni, hogy mindenki csak 1-et vihet, hogy jusson mindenkinek" :)))) LOL:))))

én már megszoktam, hogy ha pl a tesco újságban megakcióznak valamit, akkor az tuti nincs. ezért utaálom, ha pl akciós a szőlő, akkor azért külön el kell mennem másik boltba, mert az akciósat elviszik sec perc alatt. na de ez van, hajrá nyugdíjasok, akik oda tudnak menni napközben amikor az árut kirakják!

2007. okt. 25. 10:03
Egyet megengedhet magának ,tisztességesen lássa el a munkáját ! Ez vonatkozik a reklámra is , ha nincs a szórólapon ,hogy egyet vihet, akkor azt tartsa is be , ha valakinek öt kell ,mert visz ajándékba is ,akkor kapja meg az ötöt ! A rossz reklám árthat is s cégnek vagy űzletnek .
15. buboka
2007. szept. 22. 13:28
Nem is akartam sokat venni. 1 kéket 1 pirosat. Nem azért mentem, csak ott beszélgettek és eszembe jutott, hogy én is veszek, mint írtam nosztalgia. Pillanatokon belül volt a botrány. Igen az R.betüs üzlet az.
2007. szept. 22. 13:06

Nálunk nincs ilyen, egyébként arra a R betüs üzletre gondoltál szerintem. És a parfüm pedig C-vel kezdődik.

Még fiatal koromban használtam, valahogy nem erre emléklszem, vagy csak az idő szépítette meg az illatot.:DDDD

NA, egyszer meghallottam, ahogy az üzeletvezető potenciális tolvajnak nevezte a vásárlókat. Írtam a cégnek, de természetesen a mai napig válaszra sem méltattak.

Hogy 1 darabot vehetsz? Szerintem ezt simánmegteheti.

2007. szept. 22. 12:35

Nem poénból írom, de lehet, hogy pontosan tudta, hogy pl 50 ilyen doboza van, s addig várt, amíg az 50 vásárló össze nem gyűlt. Akkor aztán kalap, kabát, neki vége is a munkának...


Vagy nem?


(Persze viselkedhetett volna ember módjára is, de miért tenné, ha senki nem kéri számon?)

2007. szept. 22. 11:27

Nos én mint üzletveteztő csak azt mondhatom, hogy néha az üzletvezető keze is meg van kötve, mert neki is van főnöke. :(

Az, hogy nem mert kiállni az emberek elé az nem egy üzletvezetőhöz való viselkedés. Igen is álljon ki és kúlturált módon beszélje meg a dolgot a vevőkkel, mert igen is a vevő a király és mi a vevőkért vagyunk! Persze vannak "sárga laposok" (tudjátok mire gondolok), de azokat is szépen helyre lehet rakni. Ők is vevők csak néha rosszul viselkednek. :)

11. 6e423ffabc (válaszként erre: 10. - Buboka)
2007. szept. 22. 10:45
..sebaj, majd Isztambulban...
10. buboka
2007. szept. 22. 10:36
kicsi Méz!! tudod az az illat.... réges régi lányságomat idézte.Persze, persze örültem az 1 nek is. Viszont az eljárás háboritott fel nagyon.Iciri piciri "vásárlónak" éreztem magam, de ezzel többen voltunk így.
9. 6e423ffabc (válaszként erre: 8. - 6e423ffabc)
2007. szept. 22. 10:30
...megerősítem amit a telefonban mondtál...igen, Bubó...tipikus:))
2007. szept. 22. 09:13

Bubóka...te kis te...nem kell neked Charlie parfüm

használd inkább az isteni Bulgaridat:))

2007. szept. 21. 17:29
...hát igen, itt még mindig nem a vásárló a király!
2007. szept. 21. 17:20

az üzletvezető szerintem még humánus is volt,mert gondolt arra,hogy minál több ember jusson hozzá a parfümhöz! :)

szerintem buboka neked is korán volt még! :DDDDD

5. emagdi (válaszként erre: 3. - Buboka)
2007. szept. 21. 17:18

ja, még annyit, hogy szerintem ha nem tetszik valamelyik üzlet, vagy üzletvezető, vagy viselkedési stílus, akkor legközelebb nem oda mész vásárolni. ennyi.

ez a piacgazdaság, a fogyasztó dönti el, hogy melyik üzlet fog túlélni, és melyik megy majd tönkre.

4. emagdi (válaszként erre: 3. - Buboka)
2007. szept. 21. 17:14

nézd, mi értelme lett volna, ha a feldühödött népet beengedi az irodájába? valószínűleg nem tudott volna kommunikálni velük.

de nem is értem, hogy mi volt itt a probléma?

kiírták, hogy 1 fő 1 dobozt vihet akciós áron, és nyilván így is jártak el. hol itt a gond?

(az, hogy ott sorakozott több ember, az az emberek gondja, nyilván azért álltatok ott, mert nektek megérte a várakozási idő az árkedvezményért cserébe)

3. buboka (válaszként erre: 2. - 6e423ffabc)
2007. szept. 21. 17:10
Fiatalságom, és az Országban akkoriban csak 1 féle de az is inkább a sogóroktól mentett, Charly névre halgató parfüm, 1 kis nosztalgiázásra vágytam, de nagyon keserű volt a számíze és 1 ső felindulásomban írtam. Viszont tényleg kíváncsi lennék arra, hogy ezt megteheti e 1 üzletvezető??
2007. szept. 21. 14:54
...ejjjjjj, Bubóka...az üzletvezetők kora reggeltájt még fáradtak, zaklatottak, mert otthon az asszony...egyébként is, mi a fészkes fenét keresel hajnalban a parfümboltban?Milyen parfümöt vennél, miért nem szólsz a te drága barátnédnak?
2007. szept. 21. 12:16
Reggel 8 óra nyit a Móricz Zsigmond Körtéren egy üzlet. Emberek sorban állnak közöttük én is. Egy a szorólapjukon meghírdetett női illatszerre vár mindenki, mint ahogy a beszélgetésekből kiderült. Piros, és kék dobozok. a cassánál egy papírra kézzel kiírva, hogy egy ember csak 1 db vihet, vita, veszekedés, a vezető ÚR bezárkozott az irodájába.Részéről elvolt döntve és kész, Szerintetek ?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook