Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » XVII. kerületi gyerekesek! Mit szóltok, hogy 2011.04.01-től megszűnik a kerületi gyerekügyelet? fórum

XVII. kerületi gyerekesek! Mit szóltok, hogy 2011.04.01-től megszűnik a kerületi gyerekügyelet? (beszélgetős fórum)


7. sajert (válaszként erre: 6. - Töhöske)
2011. ápr. 10. 19:09

Nem tudom hol van a Kőrősi iskola, de egy játszótér van előtte, és a szomszédos épület a tüdőszűrő :-).


A benzines dolgon én is végigfutottam. Így én valószínűleg ezentúl MINDIG kihívom őket. Nem viszem én sehova. Főleg úgy, hogy a Heim Pál megvizsgálja, de ha teszem azt be kell fektetni, akkor átküldik a Bethesdába!!!! A Heim Pál még gyógyszert se írhat fel, legalábbis a nappali ügyeletükön múltkor nem írhattak fel, megvizsgálták, és küldték át a Bethesdába :-((. Felháborító.

2011. ápr. 10. 09:31

Mi tavaly egyszer a Kőrősi iskola előtti kis épületbe vittük,ott volt az ügyelet,ott is egy idősebb doktornéni volt,de aranyos.

Akkor ezek szerint az is megszünt? Nagyon mérges vagyok.

Nem mindegy benzinben hogy be kell vinni a Heim Pálba..,jó hogy észrevettem a fórumot.

5. csorocsaj (válaszként erre: 4. - Sajert)
2011. márc. 12. 07:29
hát tényleg sajnálom igaz vannak orvosok akik tényleg bunkok igaz elvileg mi a Bethesdaba járunk ritkán visznek máshova meg mostanába alig beteg Klári
4. sajert (válaszként erre: 3. - Csorocsaj)
2011. márc. 11. 19:40
Az elmúlt egy hónapban nálunk is kétszer voltak kint. Először kijött egy pasi, hát az úgy beszélt a 40 fokos lázban fekvő gyerekemmel, hogy azt hittem nekimegyek (3 éves a gyerek). Másodjára egy idős doktornéni jött ki, aki már előre közölte, hogy ő BETEG (konkrétabban a tak...-nyála egybe folyt), szellőztessünk miután elmegy, nehogy tőle kapjon el valamit a gyerek! Ő aranyos volt, rendes volt, szakszerűen ellátta.
3. csorocsaj (válaszként erre: 1. - Sajert)
2011. márc. 11. 19:25
sziasztok nekem jó tapasztalatom van a kijáros ügyeletröl igaz minket már ismernek vissza járó betegek vagyunk
2011. márc. 11. 19:15
hát elhiszem hogy pipa vagy ... ez felháborító ... nem értem ezt a döntést bár én csak június július környékén költözöm vissza na de akk is katasztrófa
2011. márc. 11. 19:10

Ma voltam a gyerekkel az orvosnál, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy az Egészségház u 40. szám alatti gyerekügyeletet megszüntetik. Ha bármi gond van, akkor a Heim Pál kórházba kell bevinni, illetve a kijáró ügyelet megmarad.


A bölcsis gyerekem általában szombatra robban le, így mi igénybe vettük többször is a szombat délelőtti "rendelést". A kijáró ügyeletről vegyes a véleményem (sajnos idén már kétszer ezt is igénybe kellett venni).


Ezt nem épp fejlődésként élem meg... Gondolom a "föntiek" megmagyaráznák, de tény, hogy a Heim Pál kórház kb. 20 km, a keresztúri meg kb. 3 km. Nem mindegy, se időben, se pénzben.


Ha nem lenne tiszta a kép, én iszonyúan pipa vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook