Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki segíteni SGH-i900 as telefonommal kapcsolatban? fórum

Tudna valaki segíteni SGH-i900 as telefonommal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 11. 15:02
Minden ami rajta van képek zenék, eltűnnek??
2011. márc. 11. 15:00
Hát ez nem működik!!!reset gomb???
2011. márc. 11. 14:46
szóval előtte kapcsoljam ki és így próbáljam be kapcsolni??!!
3. clari06 (válaszként erre: 2. - A284cbe523)
2011. márc. 11. 14:45
Szia, igen egy omnia 1..Oké megpróbálom, köszönöm szépen.
2011. márc. 11. 14:43
Telepítsed újra, ha jól sejtem ez egy samsung omnia. a két alsó szélső gombot nyomva tartva kapcsoljad be. a TELEPÍTETT PROGRAMOK EL FOGNAK VESZNI. De ez talá segít. Újratelepíti a windowst a telefonon
2011. márc. 11. 14:40

Segítség kéne a telefonomhoz..1

1 nincs meg hozzá a használati utasítás és nem tudom letölteni a netről.

2 már 2 éve megvan de eddig még nem volt problémám vele.Nem tudok sms-t küldeni sem fogadni mindig azt írja ki megtelt a memória...De én ezt már rendeztem és nem lehet ez a baja...

Fel lett töltve a számítógépre a lemeze,és egyszer csak elhajította, újból kellett telepíteni.

Akkor a szinkronizálásnál egy csomó mindent rátöltött a gépről amit tudtam leszedtem, de még mindig kiríja

( Kritikusan kevés memória.Amennyiben nem növeli a tárhelyet,további programokat nem is indíthat.A nem használt fájlok törléséhez használja az intézőt, vagy helyezzen át néhány fájlt a memóriakártyájára..)

Szóval én áthelyeztem frissítettem, újraindítottam.de most is ugyanaz a helyzet....?????????????Kérlek a ki tudja miről van szó az segítsen...előre is köszönöm..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook