Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő az életem, most pedig szakítani akar... fórum

Ő az életem, most pedig szakítani akar... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 20. 11:18
meg utána beszéltünk, és mondta hagyjuk, m látja rajtam, h még nem vagyok túl az előzőn, ami persze igaz is. aztán megvolt a műtét és az ex segített otthon mindenbe. rendes volt akkor. sztem most már ugyan úgy másfele jár az ex mint akkor amikor kiderült, utána még mondta h maradjunk együtt, még bele is mentem volna, de sztem már más érdekli teljesen. ugyh most ez van. még nyáron valahogy el leszek, aztán lehet új életet kezdek valahol. nagyon rám férne. v max egy év múlva, még meglátom. ugyh semmi komolyat se tervezek egyenlőre, ha már a tibivel nem jött össze
2011. máj. 20. 08:26
a munka helyes gyerekkel végülis nem lett semmi, mert egyszer lemondtam egy talit és begurult rám, azt írta csalódott bennem,
116. dbc8177920 (válaszként erre: 1. - Jana2009)
2011. máj. 16. 22:08
Sajnos ezt mindenki át éli néhányszor... Idő...
115. Miszti3
2011. máj. 12. 14:45

Szia Jana! Mi a helyzet?

Irnál pár mondatot?

Próbáltunk sokan tanácsot adni, érdekelne, hogy hogyan alakult tovább...

114. Jana2009 (válaszként erre: 113. - Miszti3)
2011. ápr. 19. 08:35

Szia! Teljesen igazad van, már én is nagyon sokat gondolkodtam, és tudom, hogy ez a kapcsolat ennyi volt.

Mostanában van is egy fiú, aki hívogat, írogat nekem, munkahelyemen ismertem meg. Na ő például nagyon kedves, figyelmes, tudja, hogy min megyek át, nem eröltet semmit, de azt azért hangosztatja folyton, hogy komolyak a szándékai, és ha kell akkor vár rám még kicsit.


De van egy félelmem ezzel kapcsolatban is, mert én még nem érzek semmit a másik fiú iránt, csak látom milyen jó hozzám. De egyenlőre nálam barátságnál több nincs. Nem tudom később hogy alakul, de lehet adok esélyt a dolognak, végülis ki tudja. Lehet a barátságból idővel szerelem is lenne.


A régi párom meg már az összeköltözést is felhozta, meg h ő lesz a férjem.... no komment.

113. Miszti3
2011. ápr. 19. 08:19

Nem véletlen a 110-es hozzászólás sem, nagyon jól megvilágítja a lényeget, azt, hogy hol tartasz, és mit (nem) kellene (már) tenned.


Egyetértek ezzel a hsz-al is.

112. Miszti3
2011. ápr. 19. 08:14

Ez már gyanítom sosem lesz ugyanaz. Bizalom nélkül egy kapcsolat életképtelen, ezt jól érzed.

Szerintem, amint rátalál valakire, dobbantani fog, addig időtöltésnek, a "semminél több" alapon melletted marad.

Hidd el, hogy aki már egyszer kimondta a nem-et, az előbb, vagy utóbb odébbáll. Csak a megfelelő alkalmat várja, pl. hogy belépjen az életébe a következő.

Neked ez már csak "húzom a rétestésztát", kitolni, halasztani a megmásíthatatlant, és a vele együtt járó szomorúságot, de értelme ennek már nincs, csak időhúzás.

Inkább új kapcsolat kiépítésén kellene dolgoznod, és nem elfogadni az ujbóli, "kényszeredett" közeledését, már nem egyenrangú félként, hanem leforrázottan, megalázottan. Ne menj bele ilyen gyatra helyzetbe, becsüld ennél többre magad!


Ha annyira vissza akarna térni hozzád, akkor azt kifejezésre juttatná, és kapaszkodna érted, de mint írod, ennek nincs egyértelmű jele, csak olyan, "mint aki békülni akarna".

Lehet, hogy mást vártál tőlem, de azért ezt a verziót is gondold át...

2011. ápr. 18. 15:33

sziasztok. még mindíg beszélünk és találkozgatunk.

ugyh még semmi változás, mármint nem olyan számot tevő. most úgy bánik velem, mint aki békülni akarna, de nem tudom. félek, nálam már nem lenne ugyan az. eltűnt a bizalom.

110. 91fc1792b4 (válaszként erre: 108. - Jana2009)
2011. ápr. 7. 22:34

Most olvastam végig az írásokat. Sajnálom, ami történt, teljesen át tudom érezni, ami most benned van.

Ha már elindultál azon az úton, hogy lezárod és vége van, akkor miért van szükség még beszélgetésre, ami eldöntheti a kapcsolat sorsát. Hiszen már el van döntve...nem?

109. Miszti3
2011. ápr. 7. 21:47

Erről a nagy beszélgetésről is irj lécci majd pár sort, hogy miben maradtatok.

Kösz, hogy írtál.

108. Jana2009 (válaszként erre: 107. - Miszti3)
2011. ápr. 7. 15:25
szia Miszti :) aranyos vagy, hogy kérded. Azt még nem mondanám, hogy túl vagyok rajta. Eddig minden nap beszéltünk, néha találkoztunk is, azt nem tudom , hogy ez meddig fog így menni, majd elválik idővel. Új kapcsolatot még nem szeretnék. A nyáron semmiképp sem, kell egy kis szabadság , meg mire kiheverem teljesen ezt az egészet ami történt velem. De már sokkal jobban vagyok, már nem sírok minden percben, mint az elején, bár még mindíg vannak nehéz pillanat és kisebb sírások sajna. de majd ez is elmúlik. Meg még szerintem lesz köztünk egy komolyab beszélgetés is, és az fogja eldönteni a kapcsoaltunk sorsát, szerintem erre még ma sort kerítek.
107. Miszti3
2011. ápr. 7. 14:57

Hogyan alakultak végül a dolgok? Egy pár szavas visszajelzést kaphatnánk? Teljesen túl vagy már a nehézségeken?

Esetleg új kapcsolat a láthatáron...

2011. márc. 26. 11:29
Örülök neki hogy a körülményekhez képest jol vagy vigyazz magadra,és találd meg az igazi boldogságot!!!!!!!!!!!!!!!!
105. Jana2009 (válaszként erre: 104. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 26. 09:34
szia! köszi,már egyre jobban vagyok :) néha még találkozunk, meg beszélünk telefonon az exel minden nap. de már kezd megváltozni iránta minden érzésem és gondolatom. ugyh lassan túl leszek rajta. :)
2011. márc. 25. 21:07
Szia!Remélem minden rendben van Veled!!:)))
103. Jana2009 (válaszként erre: 102. - Micimaci87)
2011. márc. 21. 08:16
koszi, jól esik a bíztatás. Én most szerintem hanyagolom a hapsikat egy időre, aztán ha jön valaki jön, ha nem nem. eröltetni nem fogok semmit sem :)
2011. márc. 20. 21:40
nem könnyű kiheverni egy kapcsolat sérelmeit... a szakítás meg külön kínokkal jár, de megéri! ezt mondom én, akinek már volt sajnos része két 2 évnél hosszabb kapcsolatból, amiben nem voltak megcsalások feltétlenül, de tönkrementek...biztos, h én is hibáztam, de tenni akartam érte..nem volt kivel: egy áldott jó ember volt a második párom, csak odakerültünk, hogy semmit nem tett a kapcsolatért, hogy együtt maradjunk!!!! május óta húztam október 16 -én szakítottam, s nov 26-án találkoztam a jövendőbeli férjecskémmel, akinek rengeteg bogara van:), de egy biztos: engem akar egész életére, s ez nekem mindennél fontosabb!!!!!amit mondani akarok ezáltal, hogy VAN REMÉNY! én tudom azt, h te most azt várod, h mikor hív, mindenhova magaddal viszed a telefonod, s reméled, hogy csak téged akar és a másik csak egy tévedés...de elmúlik, telik az idő és elmúlik...persze nem egy hét s talán nem egy hónap, de nem is egy életre kötött gyötrelem!!ERŐT ÉS KITARTÁST KÍVÁNOK ÉN, aki kitartottam s mertem újat felvállalni, ámbár mondom messze nem volt könnyű, de megérte!!!
2011. márc. 20. 21:10

Most biztosan nehéz,de idővel jobb lesz,az idő begyógyítja a sebeket.

Ez a kapcsolat hidd el soha nem lesz olyan,mint rég

Ha megcsalt,én nem tudnám neki megbocsátani

Gondold át,aztán majd kialakul

Szoritok neked!!

100. Miszti3
2011. márc. 19. 12:36
Bárcsak lett volna nekem is anno valaki, aki ilyen normális, észszerű tanácsokkal ellátott volna. Erre még valaha hálával fogsz gondolni...
2011. márc. 19. 12:08
Nagyon drukkolok Neked,tudom távolról könnyű igy beszélni,de hidd el, ennél sokkal jobbat és többet érdemelsz!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 19. 09:40
Hallgatni fogok rád. ezt fogom tenni, kimozdulok kicsit. idővel jobb lesz.
2011. márc. 18. 20:39

Kösd le magad valami mással, barátnőzz, beszéld ki magadból a kapcsolatot, és nyugodj meg.

Aztán tereld el a gondolataidat róla, ne engedd, hogy mérgezzen!!!

Hallgass rám, ezt kell tenni.

2011. márc. 18. 20:36

Most erősnek kell lenned. Talpra kell állni! Egy nagyon helyes csaj vagy, hidd el, hogy meg fogod találni az igazit!!!! Ne kapaszkodj ebbe a kapcsolatba, mert ez csak tönkre tesz. Nézz bizakodva a jövőbe, sokkal külömb srácba is bármikor beleakadhatsz, aki csak Téged fog szeretni, kényeztetni, és minden örömet megadni. És akiben megbízhatsz, és akire építeni lehet a jövőt. Kár most ezen sopánkodni. Ha már kimondta, hogy vége, akkor azt el kell fogadni, mert soha, de soha nem lesz már olyan, mint amilyent Te szerettél volna. Ez már egy elhalt kapcsolat.


Lépj tovább okosan, és büszkeségedet, önértékelésed megtartva.


OK, hogy kisirtad magad, ez rendben van, kell is, hogy megnyugodjon a lelked. DE csak ennyi, túl kell lépni!!!!!!

95. Jana2009 (válaszként erre: 94. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 18. 18:40
a lánynak is hazudik. de mindegy már.
2011. márc. 18. 18:29
ÓÓÓÓhh...el tudom képzelni hogy érzed most magad! nagyon szomoru..Ezért akart szakitani?A lány miatt?És a lány róla tudsz valamit?
93. Jana2009 (válaszként erre: 92. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 18. 18:16
szia drága. szakítottunk :( megcsalt, ugyh sztem nem is kell mit mondanom erre. Most meg meg tudnék halni. folyton bőgnöm kell, csak ő jár a fejembe. és most persze kedves hozzám. én ezt nem élem túl.
2011. márc. 18. 18:07
Szia-mia!Az elejétől fogva olvaslak!A bizalmat nagyon nehéz lesz visszaállitani,hiszen most csalodtál benne!!Jól gondold meg mit csinálsz,védd meg magad a következő pofára eséstől!Hiszel e Neki megint vagy most már állandoan nyomozgatni fogsz utána és hergeled magad az összeomlásig?Mindenesetre sok sikert kivánok,bárhogy is döntesz!
91. Nitus1982 (válaszként erre: 89. - Jana2009)
2011. márc. 18. 15:41
szió.nagyon nehéz helyzetben lehet ahogy így olvastam :(! de pontosan nem nagyon tudom mi történ azt láttam hogy írod hogy képet találtál...de attól még tuti biztos hogy megcsalt?nem lehet hogy csak barát?
2011. márc. 18. 15:35
olyan nehéz tartani magam a munkahelyen is, gombóc van a torkomon, sírnék egész nap. nagyon nehéz nagyon.
2011. márc. 18. 15:34
jajj lányok. Nem vagyok jól. vissza akarom kapni. én nem tudom hogy lehet ezt egyáltalán feldolgozni. tényleg nem
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook