Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betly ékszerek? Tanácsadónők? Ismeri valaki? fórum

Betly ékszerek? Tanácsadónők? Ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 29. 06:41
bocsánat nem rég regisztráltam az oldalra és most látom hogy "ne reklámozz"! nem tudom hogy törölhetném hozzászólásomat?
2014. okt. 29. 06:41
bocsánat nem rég regisztráltam az oldalra és most látom hogy "ne reklámozz"! nem tudom hogy törölhetném hozzászólásomat?
17. cana777 (válaszként erre: 12. - D995f34111)
2013. máj. 16. 17:58
Nekem sem válaszoltak, pedig már kétszer írtam nekik!
2013. márc. 16. 11:34
Sziasztok tudja valaki hogy a betlynél hogyan kell adózni illetve kell egyéni vállalkozónak lenni...
2013. febr. 15. 18:24
mennyi rajta egy tanácsadónak a nyeresége?
2012. máj. 15. 00:56
Én egy éve folyamatosan rendeltem a kolléganőmtől, aztán átgondoltam,hogy ha mindig rendelek akkor inkább én is belépek, így még olcsóbban kapom meg a termékeket, és nem másnak a pénztárcáját gazdagítom. Egyszer csalódtam eddig egy fülbevalóban, de tényleg lehet látni a katalógusban,hogy mi az amit érdemes megrendelni. Nagyon sok ékszert rendeltem már tőlük amiket rendszeresen hordok, szeretem őket. Úgy érdemes tanácsadónőként belevágni,ha ki tudtok alakítani egy vevőkört,mert az Avonnal ellentétben itt a postaköltséget ki kell fizetni.
13. whisper (válaszként erre: 12. - D995f34111)
2012. máj. 7. 09:52
Anno én is írtam nekik,nekem válaszoltak 2 hét után. Küldtek 1 nyomtatványt,amire az első rendelésnek rákellett írni a rendelt termékek "cikkszámait"(pl.MA-125) meg ugye az alapadatokat ki kellett tölteni + küldtek 1 kettő oldalas szabályzatot,ha jól emlékszem,és küldtek 1db. katalógust,és ennyi.És ugye,ha rendeltem volna,akkor vissza kellett volna küldenem a nyomtatványt,és azáltal lettem volna rögzítve a rendszerben.De igazából semmi jót nem lehet hallani róluk. 2-3 nap után szétesnek,eltörnek az ékszerek,hajpántok stb.A fülbevalókban is műanyag a "kövecske",ami képen tök jól néz ki. :( Bár én amúgy is úgy tudom,hogy a BETLY az kínai ékszereket árusít.
2011. aug. 11. 19:30
Anyukám írt nekik emailt, hogy szeretne vele foglalkozni, de nem válaszoltak rá! :(
11. tom és jerry (válaszként erre: 9. - Tjudor)
2011. aug. 9. 15:48
SZERETNÉK TANÁCSADÓNŐ LENNI A BETLYNÉL. MIT KELL TENNEM HOZZÁ?
2011. márc. 10. 17:44
Köszi szépen mindenkinek!!
2011. márc. 10. 17:40

Én is foglalkozom vele.

Írsz az email címükre és küldenek katalógust és mindent elmagyaráznak.

Te leadod a rendelést levélben vagy emailben és ők a csomagot vagy kiküldik neked házhoz vagy bemész érte személyesen.

2011. márc. 10. 17:38
Ja és szerintem a honlapukon megadott e-mail címre ha írsz, hogy szeretnél ezzel foglalkozni, akkor tuti megírják, hogy mit kell tenned.
2011. márc. 10. 17:34
Nekem az egyik barátnőm foglalkozik vele. Már elég sok mindent rendeltem, és nekem minden nagyon tetszett. Nem csak ékszereket (fülbevalót, karkötőt, nyakláncot, brosst), hanem sálat, derékmelegítőt, körömlakkot, játékokat is. Nyilván nem minden túl jó minőségű ennyi pénzért, de azért szerintem lehet látni a katalógusban is, hogy mi éri meg. Ha ráfaragunk, az sem nagy kiadás, de nem igen volt még, amiben csalódtam.
2011. márc. 10. 17:29

Én rendeltem már. Nem igazán vagyok megelégedve vele.

Az ékszerek közül egy gyűrűt rendeltem, ami elég stabilnak látszol kép alapján. Aztán kiderült, hogy egészen más, mint, amilyennek elsőre tűnt. Kb. három viselés után elszakadt a madzag, ami összetartotta, és utána maga a gyűrű is szétment. :(

Ismerek pár embert, aki szereti ... és mivel az áruk is a többi hasonló termék ára alatt van, ezért preferálják a többi "rendelős-újságos" termékkel szemben, viszont, én megfogadtam, hogy többet nem rendelek tőlük. :)

2011. márc. 10. 17:28

Kolléganőm az, hogy hogy sikerült neki nem tudom.


Valami csomagot küldenek és azt kell továbbküldeni talán! Írni kell nekik e-mailt. De csak az Örs vezér téren van ilyen üzlet ott lehet átvenni a megrendelt csomagokat.

4. MÁRKATA (válaszként erre: 3. - Jázmin85)
2011. márc. 10. 17:25
Ismered?Hogyan tudnék "tanácsadónő" lenni,nem találom sehol???
2011. márc. 10. 17:23
igen!
2011. márc. 10. 17:21
Ma hallottam erről.Ezt is ugy árulják mint az avont.??,
2011. márc. 10. 17:21
Betly ékszerek?Tanácsadónők?Ismeri valaki..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook