Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyar szak fórum

Magyar szak (beszélgetős fórum)

11. Évi anyuka (válaszként erre: 5. - Csajos86)
2011. márc. 13. 00:08

Teljesen egyet értek veled. És az ELTE-n végeztem. Nálunk is így volt minden, mint amit Te írtál.

Több kollégám végzett Szegeden, erős egyetem az is.

10. Évi anyuka (válaszként erre: 4. - Angellesmera)
2011. márc. 13. 00:06

BÜFÉSZAAAAK??????

Ki mondott ilyet???? Te jó ég!

Én magyar szakot végeztem, és mióta lediplomáztam egyetlen napot se voltam munkanélküli. EGYETLEN EGY NAPOT SEM!

Pedig ez a 4. munkahelyem. Szval nem hiszem hogy normális aki ilyet mond!

9. csajos86 (válaszként erre: 8. - Angellesmera)
2011. márc. 11. 17:30

Őszintén megmondom hogy szerettem a magyart nagyon minden szépségével együtt, de ahogyan egyre több sokunk által feleslegesnek vélt dolgot tanultunk, meg kell mondjam kezdtem belőle kiábrándulni, és ezzel nem is voltam egyedül. Persze van olyan ember aki mai napig a szerelmese az évfolyamtársaim közül.:)


Én Nyíregyre jártam%

2011. márc. 11. 16:10
Biztató :D de azért szereted? Szeretted? Hol tanultál?
7. csajos86 (válaszként erre: 6. - Angellesmera)
2011. márc. 11. 15:25
A 4 éves képzést. És előre is sok sikert kívánok, mert jóval nehezebb ez az egész mint az emberek gondolnák! Ezért is írtam hogy nem kezdeném újra, még ha fizetnének sem! :)
6. Angellesmera (válaszként erre: 5. - Csajos86)
2011. márc. 11. 13:19

ó nem nem dehogy, én sem tartom büfészaknak, csak az engem támadók hívják így, mert szerintük, ha valaki nem tud magával mit kezdeni akkor megy bölcsészkarra.

Az alapszakot vagy a mesterszakot fejezted be? Hogyan tovább?

2011. márc. 11. 06:17

Szia!


Igaz én nem szegedi vagyok, és nem is most kezdem, hanem idén fejeztem be a magyar szakot (végre! soha nem vágnék bele újra! :)), azért bátorkodom egy megjegyzést tenni.

Még sosem hallottam hogy büfé szak lenne a magyar!! Remélem nem sértek meg senkit, de ahol én tanultam, ott "büfészaknak" a kommunikáció, a művelődésszervező, rajz, ének számított, de legfőképp az első 2!

A magyar szakot sosem büfézték le, és a magyarosok nem is hagyták volna, hiszen én is tapasztaltam hogy míg más a vizsgaidőszakban tesz pár vizsgát, addig mi a háromszorosát általában. Nekünk kötelező jelleggel részt kellett venni minden előadáson mert katalógus volt, itt nem lehetett sem lógni sem lazsálni, úgy mint egyes más szakokon.

Bocsi hogy hosszú lett, remélem nem bántottam meg senkit!

Szép napot!

4. Angellesmera (válaszként erre: 3. - Cac78ceb03)
2011. márc. 10. 23:49

Érdekes igen, mert sokan a "büfészakok" közé sorolják, és lám hol a tömeg???

Különben ha az is lenne, akkor sem riadnék meg, sok mindent kellett tennem az egyetemért és sok mindent fel kellett adnom hozzá. Az biztos én igazi buzgómócsingként fogom végigcsinálni :D

2011. márc. 10. 22:19

Szia!


Látom, senki nem jelentkezett eddig...

Sajnos én sem a vagyok a Te embered, mert én már jó rég végeztem. De sok sikert hozzá!

2011. márc. 10. 16:08
Szeptembertől vágok neki az egyetemnek, érdekelne esetleg van-e olyan ember, aki szintén erre a szakra jár majd. Szegediek előnyben ;)
2011. márc. 10. 16:05
Egy kis beszélgetésre, egymás segítésére, tapasztalatcserére nyitottam ezt a fórumot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook