Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vannak a jó fodrászok? fórum

Hol vannak a jó fodrászok? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 8. 08:05
ez engem is erdekelne,mert mikor utoljara otthon jartam ugy megnyirtak.olyan csunyan,hogy honapokig elkerultem a tukrot.
2014. nov. 3. 02:21

Sziasztok!


Ajánlom a Drozdik Ákost, nagyon jó fodrász, nagyon ügyes, azt csinálja amit mondasz, és az extrémebb kívánságoknak is eleget tesz, ráadásul nem is drága. Azt hiszem Matrixal dolgozik, csak nagyon nehéz hozzá bejutni. Viszont nagyot csalódtam a Kucsera hajszalonban. Kétszer is. Régebben oda jártam, gondoltam kipróbálom, mert jókat olvastam róla, de nem tetszett a szín amit ott kaptam és váltottam. Aztán mivel a fodrászom külföldre ment, visszatértem és konzekvens módon jártam hozzájuk megint, név szerint az Ildikóhoz. Megbántam. A végén már abszolút nem az én elképzeléseim szerint csinálta a hajam, és állandó jelleggel átpasszolt mosásra-szárításra másnak. Nem tudom ki, hogy van vele, de én nem szeretem, hogy minimum 3 ember is "átmegy" a fejemen, míg elkészül. Egyébként azon kívül, hogy az Ildikó úgy néz ki mint egy fiú, még erősen udvariatlan is. Nekem akkor telt be a pohár mikor már sokadszorra ültem náluk és tulajdonképp a kutya rám sem hederített, a mellettem ülő kis csajnak egyszer csak nagy örömmel hozza oda a kedvezmény kártyát az egyik fodrász srác, ami mint kiderült már egy jó ideje van náluk, és bizonyos mennyiségű alkalom után nagy kedvezménnyel vehető igénybe a szolgáltatásuk. Ezt is csak fél füllel hallottam persze....több mint egy éve jártam akkor már hozzájuk, és érdekes módon ezt nekem senki meg sem említette, egyszer sem... Szóval nálam a soha többet kategória....

Ezenkívül ajánlom még a Buda Gyöngyében a Delux hajszalonban a Gigi.-t. Mesterfodrász és ez a munkáján is látszik, na meg persze az árain is, bár mondjuk olyan sokkal nem is drágább a fentebb említett fodrászatnál...

2014. szept. 9. 09:25
Jó fodrász Zuglóban Fodor Csilla. Türelmes, előzékeny és nagyon ügyes. A Vezér utcában dolgozik, közel Fogarasi úthoz. 061 220 87 04. Bejelentkezni szükséges.
19. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2011. márc. 13. 19:10

Hidd el, nem a mester bizonyítványon múlik! Ismerek olyan mestert, aki elégeti a hajakat, és olyat is, aki a tanulóink előtt mondta, hoyg jön hozzám tanulni a szárítást!

Szóval ez a legkevésbé érdekes!

18. Anda39 (válaszként erre: 15. - Mazsi6)
2011. márc. 11. 11:15
Talán azért, mert nem minden fodrász alkalmas erre. Van, aki megtanulja, hogy kell elkészíteni egy frizurát, de azt már nem érzi, hogy az jól áll-e a vendégnek vagy nem.
2011. márc. 11. 09:29
Az én fodrászom is tudja kinek mi áll jól. Szeretem is, nem váltanék soha. Egyszerűen igényes a munkájára. Onnan soha nem jössz el úgy, hogy elhagyott egy két hajszálat akár.
2011. márc. 10. 20:35
Mesterfodrászhoz járok több, mint 3 éve.
15. mazsi6 (válaszként erre: 11. - Anda39)
2011. márc. 10. 18:45
:):) persze, én sem a lehetetlenre gondoltam, hanem pont arra,hogy a fodrász felméri az adottságokat,és ajánl vmit..ami szerintem ritkaság.
14. manul
2011. márc. 10. 18:26
Nekem van egy nagyon jó fodrászom.Kreativ és ügyes,mindent megold.Bátran rá merem bízni a sörényemet.
13. 745c235007 (válaszként erre: 11. - Anda39)
2011. márc. 10. 17:21
Én szeretem a fodrászra bízni, hiszen Ő szakember, Ő sokkal jobban tudja mi az ami Nekem előnyös lenne és mi az ami kevésbé, még akkor is ha elsőre nem 100% a dolog!!! :)
12. 745c235007 (válaszként erre: 10. - Mazsi6)
2011. márc. 10. 17:19
ugyanúgy vannak biztosan itt is nagyon jó fodrászok, kevésbé jók és rosszak!!! sokan előítélettel vannak a bio fodrászattal, pedig csak a termékeik amiket használnak, az különbözteti meg őket az összes többitől! no, meg az hogy nem szükséges előre bejelentekzni :)
11. Anda39
2011. márc. 10. 17:19

Ehhez a témához hozzá kell szóljak...:)

Fodrász lévén a másik oldalról szemlélem a helyzetet.

Én speciel azt szeretem, ha olyan frizurát csinálhatok, amilyet én akarok.Viszont ahhoz, hogy testhezálló legyen, ismerni kell a vendéget. Egyelőre még ott tartok, hogy elsőre nem mindig sikerül eltalálni a stílust és egyebeket, de második alkalomra már igen.

Van egy-két akadálya, hogy sikerüljön az, amit a topikindító említett. Például ha valakinek kerek az arca, nem előnyös neki a göndör haj. De mit lehet tenni, ha eredetileg az? Vagy ha jól állna a fufru, de olyan forgója van, amitől nem lehet szépet vágni. Vagy előnyös lenne az arcba fésült hajtincs (szintén keskenyít), de az illető ki nem állhatja az arcába érő hajat.

Én mindig megmondom, szerintem mi lenne a legjobb fazon, aztán vagy az lesz elsőre, vagy többedik alkalomra. :) Persze olyan ember is van, aki határozott elképzeléssel jön, és nem lehet lebeszélni, hiába tudom, hogy nem jó.

10. mazsi6
2011. márc. 10. 16:29
tényleg? a bio? na,arról már hallottam nagyon rosszat is pedig...:) de gondolom nagyon fodrászfüggő.
9. 745c235007 (válaszként erre: 8. - Mazsi6)
2011. márc. 10. 16:14

tulajdonképpen szerencsém volt :)


szülinapomra gondoltam meglepem Magam valamivel, és egy ún. bio fodrászatnál találtam Magam, és mivel ki volt írva hogy nem szükséges bejelntkezni, hát hirtelen felindulásból bementem.


Egy nagyon kedves lányhoz kerültem. Mondtam neki, hogy semmi extra, legyen tépett. Erre, javasolta hogy ne olyan legyen, hanem lépcsős és hogy csináljunk frufru-t. Hozzá kell tenni, hogy eddig kb. 3-4 alkalommal vágtak Nekem frufru-t és nagyon nem állt jól, ezért most is ellenkeztem, hogy 'de az Nekem nem lesz jó' de Ő pedig olyan meggyőző volt, gondoltam hagyom Magam!!! Milyen jól tettem!!! :)))


Mindenki dícséri azóta is a frizurámat, nagyon jó lett, legközelebb is Hozzá megyek! Végre valaki nem azt csináltam amit Én mondtam! ;)

2011. márc. 10. 16:08
tényleg?:) na, és hogy/hol találtad?
7. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Mazsi6)
2011. márc. 10. 16:07
Legutóbb ilyen fodrászhoz volt szerencsém :))
6. mazsi6 (válaszként erre: 4. - Pinkdreams)
2011. márc. 10. 15:33
ide nem oylan szívesen töltenék fel képet. küldeni küldök, ha adsz egy címet.
2011. márc. 10. 15:32
Vékonyszálú hajam van sajnos... és az a helyzet, hogy én még azt sem tudom eldönteni magamtól,hogy sötét vagy világos...valahogy nem sok érzékem van hozzá..és sajnos még nem volt olyan fodrászom akinek ne nekem kellett volna diktálnom,hogy mit csináljon...ez látható is az eredményen:)
4. pinkdreams (válaszként erre: 1. - Mazsi6)
2011. márc. 10. 15:27
A hajadtól is függ, mit lehet belőle megvalósítani.
3. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 1. - Mazsi6)
2011. márc. 10. 15:24
tölts fel egy arcképet, hátha tudok segíteni...
2011. márc. 10. 15:23
Tanítják nekünk, de kevés az aki ezt meg is tudja csinálni!
2011. márc. 10. 15:22
Létezik olyan fodrász, akinek beülök a székébe, rámnéz, és megmondja mi állna jól nekem? Majd ezt szépen meg is valósítja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook