Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek Dr. Panka Tibor nőgyógyászról? Pécsiek! fórum

Mi a véleményetek Dr. Panka Tibor nőgyógyászról? Pécsiek! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. B.Viki (válaszként erre: 454. - Panna07)
2019. okt. 22. 12:33
Egyelőre PCOS-röl nincsen szó hála az égnek,"csak" pco szerkezetű petefészkekről.
454. Panna07 (válaszként erre: 453. - B.Viki)
2019. okt. 22. 12:24

Nincs mit. Drukkolok, hogy baba legyen! :)

A PCO-t mindenki máshogy érti, neked PCO szerkezetű a petefészked, vagy PCOS szindrómád van? Csak azért kérdezem, mert ha most mégsem jönne össze, és PCO szerkezetű a petefészked, akkor arra jó lehet a barátcserje kapszula, nekem nagyon szépen helyretette. De a szedését orvossal kell megbeszélni.

453. B.Viki (válaszként erre: 452. - Panna07)
2019. okt. 22. 12:14
Igen,egy hete késik.De nálam sajnos ez ömnmagában még nem jelent semmit,mert PCO-m van,és van,hogy 45 napos a ciklusom. tesztet tegnap reggel csináltam.halványan mintha megjelent volna az a bizonyos második csík,de olyannyira halványan,hogy lehet,csak odaképzeltem.szóval most várok pár napot az újabb tesztig,de addig is lázas doki keresésbe fogtam,biztos,ami tuti!ezer köszönet a tippekért!
452. Panna07 (válaszként erre: 450. - B.Viki)
2019. okt. 22. 11:54
Ez az erős a gyanú mit jelent, késik? Tesztet csináltál?
451. Panna07 (válaszként erre: 450. - B.Viki)
2019. okt. 22. 11:53
Én a Péntek dokihoz járok, tudom ajánlani, a Davincin van a magánrendelése, ott minden infót megtalálsz rendelési időről, árakról. A Várnagy Ákost is sokan kedvelik, neki az Édesanyák útján van a magánrendelése, 14ezer Ft a vizsgálati díj.
450. B.Viki (válaszként erre: 449. - Panna07)
2019. okt. 22. 11:42
Köszönöm szépen! :-) sajnos nekem is csak ennyi volt meg 5 évvel ezelőttről,hogy Toldi u.Csak gondoltam hátha akad itt még valaki,aki mostanság is hozzá jár,és van friss infója rendelési időről,árakról...De most,hogy irod,hogy valószínűleg nem vezethet le szülész,mert már nincs a klinikán....jaaaaj. :-( akkor mégis mást kell találnom. Semmi ötlet...Valakinek egy tuti tipp esetleg?Akkor kihez érdemes menni?
449. Panna07 (válaszként erre: 448. - B.Viki)
2019. okt. 22. 10:47

Szia! Én is hozzá jártam anno a Veressben, aztán amikor elment, voltam egyszer a magánrendelésén, ez kb. 4 éve volt, akkor a Toldi Miklós utca 7-ben volt a rendelője, 72-247-277 volt a telefonszáma. Azóta már máshoz járok.

A klinikán nem dolgozik, szerintem sanszos, hogy emiatt nem is vezethet le ott szülést, pár éve volt egy tragikus szülés nála, bennrekedt a szülőcsatornában a baba. Nem azért mondom, hogy elijesszelek, csak ez történt.

448. B.Viki
2019. okt. 22. 10:14
Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni? Erős a gyanúm,hogy útban van a második babám.Az elsőt 5 évvel ezelőtt szültem a Panka doktor úrnál.Akkor még volt a Veressben sztk-s rendelése és hozzá tartoztam.végtelenül elégedett voltam vele,ezért úgy döntöttem,a második babámat is nála szeretném szülni,nem kísérletezek más dokival.Viszont sehol nem találok semmi infót a magánrendelésével kapcsolatban. :-( légyszi segítsetek!!! Hol rendel,mikor rendel,elérhetősége?vajn fogad új beteget még? Illetve hogy árban mire lehet számítani?,tudom,nem tartozik a legolcsóbb dokik közé...
447. popreni
2018. ápr. 5. 20:00
Sziasztok, én régóta ismerem még a versbe jártam hozzá, nagyon szimpatikus volt, így úgy döntöttem amikor kivázsgálásra került a sor hogy miért nem jön össze a baba őt választottam magánba. Hosszú folyamat volt, hónapokig jártam hozzá vizsgálatokra, inszeminációra, volt hogy havi háromszor négyszer is. Rengeteg pénzt ott hagytam. Aztán egyszer eltelt három hónap, és bekerültem a sürgösségire az édesanyák útján, kérdezte az ügyeletes orvos hogy kihez járok, én meg egyből rávágtam hogy a Panka doktor úrhoz magánba. Mondta hogy ugy tudja pont bent van a klinikán, felhivja e nekem, hogy jöjjön le megnézni illetve ő végezze e a sürgősségi műtétet. Nagyon megörültem mondtam hogy igen persze, aztán hallom hogy a doki magyaráz a telefonba a pankának, aki azt se tudta ki vagyok majd mikor már tudta közölte hogy ő most nem ér rá ilyenre..... Bent voltam pár napot még a műtét után a kórházba, a közelebe se jött. Ott egy hatalmasat csalódtam benne, és akkor láttam azt amit már nekem is mondtak róla hogy pénzéhes.... Azóta orvost váltottam, nekem fontos hogy ha valakihez járok foglalkozzon is velem ne vegyen semmibe... Jah és azt még hozzáteszem hogy részben neki köszönhetően is jutottam oda az ügyeletre, mert ha a magnárendelésen kicsit alaposabb és megvizsgál rendesen ultrahangal nem pedig rávágja hogy ez egy méhszájseb....(ami még nekem laikusnak is fura volt). akkor talán nem jutok el odáig ahová.
446. lenka80 (válaszként erre: 445. - Bubiguppi)
2017. jan. 2. 17:53

Szia,


nem tudom aktuális-e még a kérdés, de a terhesgondozás díja 8.000,- Ft. A személyes véleményem az, hogy minden fillért megér, nagyon jó szakember.

2016. nov. 17. 08:49
Sziasztok senki ?
2016. okt. 21. 14:43
Sziasztok Pnka Tiborhoz tartoztam (2011-ben szültem),és szeretném kérdezni,hogy helyette kihez tartozika8kertváros)körzetileg terhesgondozára,ill.milyen áron dolgozik magánba Panka?Köszi a válaszokat
443. mandulacska2 (válaszként erre: 442. - Sissy82)
2014. dec. 30. 17:11
Nekem megírnád privátban ? Nem biztos, de lehet, később szükségem lesz rá, hogy magánba elmenjek hozzá.
442. sissy82
2014. dec. 30. 16:48
Közben már kideritettem.Úgyhogy tárgytalan a kérdés!
441. sissy82
2014. dec. 30. 13:35

Sziasztok!

Tudja valaki a Panka Magánrendelésének a helyét,idelyét, esetleg a Tel.számát?

440. Cessi (válaszként erre: 439. - Mandulacska2)
2014. dec. 29. 15:28
Nem tudom. Majd jövőre kell visszamennem rákszűrésre, de valószínűleg továbbra is a Pankához fogok járni.
439. mandulacska2 (válaszként erre: 438. - Cessi)
2014. dec. 29. 08:44
egyébként az SZTK-ban most milyen orvosok rendelnek? MErt a Panka sajnos már nincs ott.
438. Cessi
2014. dec. 28. 20:57

Szeptemberben szültem nála.

7000 a rendelés, és 50-et adtunk neki szülés után. Könnyű, szép szülésem volt. Ami nem tetszett, hogy pont akkor volt egy ikres császárra, emiatt várnunk kellett rá, de erről nem ő tehetett.

437. mandulacska2 (válaszként erre: 436. - Medveanya)
2014. dec. 28. 19:03
szia. Sajna már nincs SZTK-s rendelése. Magánja van. Én nem ikreket szültem, de nála szültem 2011-ben. 50000-t adtunk, ha jól emlékszem. Császáros voltam. Akkor még SZTk-s rendelése is volt, én oda jártam. Ha magánba is fizetsz, nem fizetnék többet 50-nél.
2014. dec. 2. 20:34
Sziasztok! 8+1 ikres vagyok.Szült már nála valaki ikreket?Csak magánrendelése van?Mennyibe kerül egy vizsgálat? A szülésnél ti mennyit adtatok(ha közben magánban otthagy az ember lánya többször 10 ezreket)?Köszi a válaszokat.
2014. dec. 2. 20:34
Sziasztok! 8+1 ikres vagyok.Szült már nála valaki ikreket?Csak magánrendelése van?Mennyibe kerül egy vizsgálat? A szülésnél ti mennyit adtatok(ha közben magánban otthagy az ember lánya többször 10 ezreket)?Köszi a válaszokat.
2014. okt. 20. 09:29
Sziasztok tudja valaki hogy a Panka helyett ki van körzetileg mert ő már csak magánba van köszi
433. pieta4
2014. jún. 23. 20:43

Sziasztok?

Tudja valaki, hogy a Klinikán milyen számon elérhető a doki?

2014. febr. 25. 08:52

Sziasztok,mostanság 2014-ben ki tudja hogy hogy van a felogadása?Meert eddig ugye járhattál hozzá simán nem magánba és felkérted hogy legyen ott a szülésnél,azt kapott mittomén 40000ft-ot ,most hallottam hogy ha dokit fogadunk akkor szülésznőt is kell ,az egy kicsit drága szülés volna meg olyant is hallottam hogy nem engedi a Panka igy hogy felfogadom de rendesen az sztk rendelöbe járok hozzá hanem csak ugy ha magánba folytatom.

Köszi a válaszokat,ja még nem vagyok terhes ujra csak kivi vagyok mert tervbe van

2013. márc. 27. 20:22
Sziasztok! Én is magánba járok hozzá, de abban tudna nekem valaki segíteni, hogy a kötelező uh az benne van a "terhesgondozás" díjában, vagy akkor is ki kell fizetni a plusz 7000 Ft-ot még a terhesgondozáson felül?
2013. márc. 4. 06:47
Én voltam nála 2x, elég is volt belőle! A stílusát Dr. House-hoz hasonlítanám, és úgy fagyasztott méhszájsebet, hogy meg se próbált előtte irrigálásra buzdítani vagy ecsetelni. Későbbi orvosom kérdezte, hogy miért hagytam... Hát igen, azóta inkább jobban odafigyelek, utánaolvasok a dolgoknak. Nekem a doktor úr rémálmomban ne jöjjön vissza!
2013. febr. 9. 14:41

Sziasztok!

Én is hozzá jártam és nála is szültem. Rendes, nem vizsgál durván.

De azért az hozzá tartozik, hogy az én esetemben a szülésznő sokkal többet segített. (reggel 6-tól este 10-ig) Dokit csak a végén láttam.

428. 9a60ea7308 (válaszként erre: 425. - Kicsibéka)
2013. febr. 9. 11:41
Szia hozzá járok én is nem fogadtam fel szülésnél (kellett volna csak gondoltam ha nem fizetek akkor is ez lenne egy doki dolga erre hivatott)mindegy,ha mész hozzá nagyon kedves kezet fog minden talinál és a leggyengédebben vizsgál,a Szörényit meg jo hogy leváltottad az egy idiota.
427. Cessi
2013. jan. 22. 21:19

Szia!

Nekem ő a dokim. Még nem vagyok babás, de csak ajánlani tudom.

Nekem azt mondta, ha két csíkos tesztem lesz, nyugodjak meg, mondjam el a páromnak, és ha mindenki örül, és megnyugodott, akkor ugyanúgy ahogy máskor, jelentkezek be hozzá egy vizsgálatra. Ott majd elmondja a többit.

Gratula a teszthez!

426. kicsibéka (válaszként erre: 425. - Kicsibéka)
2012. dec. 22. 22:50

Hahóóóóó!

Senkinek semmi tapasztalata mostanában?????

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook