Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újból Horvátország.... Nyáron szeretnénk Rovinj-ban néhány napot eltölteni. Ajánlanátok nem túl drága apartmant, közel a tengerhez? fórum

Újból Horvátország.... Nyáron szeretnénk Rovinj-ban néhány napot eltölteni. Ajánlanátok nem túl drága apartmant, közel a tengerhez? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 11. 16:49
Nem tudom, mennyire vagytok "bevállalósak", vagy mennyire picik a gyerkőcök... amikor mi kisebbek voltunk (8-12 évesek), szüleink nagy bátran elindultak velünk szállásfoglalás nélkül. Mentünk, kinéztünk egy-két kellemes kis falucskát, és ott érdeklődtünk presszókban, boltokban, hol van kiadó apartman. Három alkalommal is így mentünk, mindig volt választék, azt választották szüleink, ami a helyszínen megfelelőnek tűnt, nem szaladtunk alá annak, hogy mást kaptunk, mint amit ígértek.
2011. márc. 11. 08:47
Köszönöm szepen az eddigi hozzaszolasokat!
2011. márc. 10. 10:41

[link]


mi itt voltunk már kétszer és isteni volt! nagyon kedves a házinéni, légkondi, főzőrész van, még bidé is van a fürdőben. Gordana Vasiljevicet kell keresni,beszél angolul és olaszul perfektül.

nagyon tudom ajánlani!

2011. márc. 10. 10:13

Szia!! Én 4 éven keresztül jártam a szüleimmel nyaranta Rovinjba :) Sok élményem fűzősik oda, és csak szépek! 2 helyet tudok ajánlani, az egyik a Petra panzió, ahol a bűvár ismerőseink szálltak meg mindíg, ez kb 5 percre van a parttól, illetve ahol mi szálltunk meg,az kb 15 percre van a parttól autóval, de ez olcsóbb jóval! A házinéni-bácsoval olyan jóban lettünk a 2. év után, hogy meghítak minket vacsorázni, főztek nekünk midnenféle tengeri herkentyűt, aztán mi hívtuk őket vissza, és főztünk nekik , jó kis magyaros kaját :) Ha szeretnéd, megérdeklődöm a szüleimtől az utóbbi, telefonszámát, és e-mail elérhetőségét nagyon szívesen!

Remélem tudtam segíteni, ha van további kérdésed, szívesen válaszolok :)!

4. Mijamanó (válaszként erre: 3. - Sirga)
2011. márc. 10. 10:09
Ez engem is érdekelne! Köszi! :)
2011. márc. 10. 10:07

Szia!

Saját tapasztalatból sajnos nem beszélhetek, de találtam egy weboldalt, amit érdemes megnézni.(Megírom priviben.)Mi is ott kutatunk szállás után, idén mennénk először horvátországba. :)

2011. márc. 10. 10:02

Sajat tapasztalatokra lennek kivancsi. Az interneten ugyan talaltam nehany hasznosnak velt ajanlatot, de mint tudjuk a szemelyesnel jobb tapasztalat nem letezik.... Fontos, hogy közel legyen a tengerhez, mert ket kisgyerekes csaladdal mennenk!

Tavaly Porec-ben voltunk, ami szuper volt. Sajnos messzebb nem tudunk menni, mert en nem kapok olyan sok szabadsagot es nem akarunk ket napot csak autoban ülni.


Elöre is köszönöm!

2011. márc. 10. 09:59
Ujbol Horvatorszag.... Nyaron szeretnenk Rovinj-ban nehany napot eltölteni. Nem tul draga apartmant keresnek, közel a tengerhez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook