Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


31. Zsu76
2006. szept. 15. 18:55
Én nem egész 2 hét alatt 6,9 kg-ot fogytam. Igaz, hogy a kaja kevesebb, viszont nem érzem. Nem fáj a fejem, nem szédülök. Régebben mindig az volt a problémám, hogyha kevesebbet ettem, estére már borzasztó migrénem volt.
30. zoja (válaszként erre: 29. - 93a74b44ea)
2006. szept. 2. 23:11
A férjemnek az inhüvelygyulladását hihetetlenül rövid idű alatt rendbehozták az akupunktúrával.
2006. szept. 1. 14:09
Kicsit más, én az ízületi gyulladásomat próbáltam kezeltetni vele, de semmi eredmény...
28. Zsu76 (válaszként erre: 27. - 5ba9b2e282)
2006. szept. 1. 13:41
Köszi szépen a bíztatást! Remélem sikerül, majd írok naplót.
2006. szept. 1. 13:39

Hát nekem fogyni nem sikerült vele, ellenben az akupunktúrás doki kiszúrta a műtött térdemet, amit rendesen ecsesztek, és rendbehozta, ennek már 8 éve és csak nagyon-nagy fronthatásoknál fáj, előtte pedig minden nap fásliztam.Ezekután a szülésnél elcseszett császármetszési sebemmel rögtön hozzá rohantam, ott is segített, végül most télen a második terhességnél felszedett 30 kilónak köszönhetően szétcsúsztak a csigolyáim, menni sem tudtam, azt is akupunktúrával(igaz, hogy már egy másik doki)hozták rendbe!

Pár barátnőm próbálta a tartós fültűt(nem biztos, hogy ez a neve, bent hagyják a fülbe x ideig)nekik sem jött be!

/Azért neked sok sikert, és kitartást kívánok!

26. Zsu76
2006. szept. 1. 13:18
Szeptember 4-én kezdem az akupunktúrás kezelést kb. 40 kg-ot szeretnék leadni, kiváncsi vagyok, milyen eredménnyel.
25. 93a74b44ea (válaszként erre: 24. - Bige)
2006. máj. 4. 10:24

Sajnos már túlhaladtam azon a fázison,hogy akárhogy is rendbe jöjjek.

A legerősebb(sztreoid)gyulladáscsökkentők mellett is jó esetben stagnálok,de ez is állandó fájdalmakat jelent.Rosszabb napjaimon megmozdulni is alig tudok.

Ocsmány egy betegség ez,de rám ezt mérték, nagyjából sikerül pozitívan hozzáálni.(Ergo lehetne sokkal rosszabb is.)

24. bige (válaszként erre: 23. - 93a74b44ea)
2006. máj. 4. 10:18
persze igazadvan abban is, hogy hinni kell benne:-)...és akkor tű nélkül is rendbe jössz:-)
23. 93a74b44ea (válaszként erre: 22. - Bige)
2006. máj. 4. 10:16

Az az igazság,hogy én ide több ismerősöm ajánlására mentem,akik ódákat zengtek a hatásáról.

Hát...Nekem nem jött össze.

22. bige (válaszként erre: 21. - 93a74b44ea)
2006. máj. 4. 08:19
az a baj, hogy ez is- mint minden egyéb természetgyógyászati eljárás - nagyon függ attól is, hogy kihez mész.
2006. máj. 4. 08:17

Kicsit más okból,mint a fogyókúra(ízületi bajok),de végigcsináltam egy 10 alkalmas akupunktúrás kezelést.A leghalványabb javulás sem mutatkozott.

Ennek ellenére hiszek benne,hogy aki fogékony rá(hisz benne),annak segít.De én már csak ilyen hitetlen vagyok.

20. bige
2006. máj. 4. 07:22
2 és fél hete csinálom, és 5 kiló lement. nagyon jól bírható. se éhség, se idegesség.
19. emagdi (válaszként erre: 18. - Bige)
2006. ápr. 18. 16:23
jól hangzik! írd ám le gyakran hogy mik a tapasztalataid!:)))
18. bige (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2006. ápr. 18. 15:22

én kicsit hiszek ezekben a kínai dolgokban. az biztos, hogy kérdezte van-e más problémám is. mondtam, hogy zsibbad a bal karom. először arra szúrt, és éreztem, ahogy kitisztul. mondta, hogy lehet nem lesz elég 1x a karomra, hanem kell 2-3 alkalom, de aznap és másnap teljesen jó volt. tegnap kezdett el megint rendetlenkedni.

..és ami lényeges! mindegy, hogy még menniy bajt sorolsz fel, hány tűt használ el. nem kell töbet fizetni!

17. emagdi (válaszként erre: 16. - Bige)
2006. ápr. 18. 15:13

jól hangzik!!! :))

nekem kicsit misztikus ez az akupunktúra-dolog, de most jól megfigyelem majd a te tapasztalataidat, és ha neked beválik, akkor kipróbálom én is! :))

16. bige
2006. ápr. 18. 14:58
..és a fabatkában írtam, tök jó a hangulatom. a kaja fölé emelkedtem:-) minden pozitív érzést felszabadít a doktornő a tűivel! nem mondom, hogy egyszer sem jut eszembe enni, hogy egyáltalán nem érzek semmi éhséget, de nem kínoz.
15. bige (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2006. ápr. 18. 14:52
hetente 3-szor. nekem nem csak a fülembe szúrnak, hanem a hasamba, karomba is. a hasamba lévőkre pedig áramot küld, hogy úgy érzékelje a testem, mintha nem 1x, hanem 1001-szer szúrt volna meg. most hétfőn kellett volna, de ünnep lévén kimaradt. ..de végülis bírom. ha éhes vagyok iszom kicsit
14. emagdi (válaszként erre: 11. - Bige)
2006. ápr. 18. 14:45
bige! elvileg milyen gyakran kell menned szúrásra? (szóval meddig tart egy kezelés hatása?)
13. emagdi (válaszként erre: 12. - 97382e2cb2)
2006. ápr. 18. 09:39

szia!

folyamatosan, egész nap a füledben vannak a tűk??? ez hogy lehet? utcán, munkahelyen mit szólnak?:))

2006. ápr. 18. 08:35
Sziasztok! Hát nekem 3 hetes tűk vannak a fülembe, de sajnos annyira nem érzem hogy ne lennék éhes. Bár lehet hogy azért van mert a női "bajok" elött vagyok. Nem tudom, de én egyenlőre nem érzem a pozitív hatást. Hál'Istennek újra tudom kezdeni a meghatározott kaját mert ma lenne a 4. nap. De mivel nem akarok hízni, SŐT... Ezért inkább újrakezdem. Remélem nem lesz baj ha 3 nappal tovább maradnak. Hát egyenlőre nekem ez a tapasztalatom.
11. bige (válaszként erre: 10. - Brigitte)
2006. ápr. 17. 08:55

szia!

bizony, hogy bírható!:-) a mérlegelőm mutatja is az eredményt! ma reggel majdnem leestem a mérlegről, amikor megláttam! nekem nem jött ki jól, mert ma húsvét lévén nem tudok menni ráerősíteni, de akkoris kibírom úgy döntöttem! szerdán kapom a következő adagot. végülis atkinsosan kell étkezni, de zsír nélkül, és megtámogatnak a szúrással. én már most nagyon szeretem. lehet, hogy előző életemben fakír voltam? :-)

2006. ápr. 16. 23:17

Szia Bige!

Az akupunktúrás módszert több ismerősöm is kipróbálta sikeresen, érdekel is a dolog. És tényleg nem vagy annyira éhes? Nem nehéz betartani a 600 kcal-t?

9. bige
2006. ápr. 16. 21:59
a naplómban részletesen benne van mit eszem
8. bige (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2006. ápr. 15. 08:45

első alaklom 5000 Ft, utána minden többi 3500. úgy hallottam teljesen olcsó ár ez. ..és bármi bajod van szúr arra is, és nem kell többet fizetni. nem kell bejelentkezni, akkor mész, ha ráérsz. van a dokinőnek vagy 20 ágya max. 1/4 órás várakozással biztosan beférsz.

mindenképpen leírok mindent. saját magamnak is kell az erő, azért hoztam nyilvánosságra:-)

600kalóriát lehet enni. ja, és egyetért Atkins dokival a doktornő! tegnap este ettem kis tortát, de ma kezdem igazából. este leírom a tartalmat.

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Bige)
2006. ápr. 14. 21:49

szia! mennyibe kerül egy ilyen kezelés, illetve egy kúra?

írd ám meg a tapasztalataidat, mert kíváncsiak vagyunk!:)))

6. bige
2006. ápr. 14. 21:12
voltam ma! rögtön borzasztóan sovánnyá váltam!:-)))nagyon rendes, aranyos volt a dokinő, és ugyan kissé kellemetlen volt, de kibírható
5. bige (válaszként erre: 4. - 4726e582cf)
2006. ápr. 14. 09:27
:-) teljesen igazadvan, én is mindigazt mondtam, hogy szúrás nélkül is lehet ennyi kalóriával fogyni. Viszont nem leszel éhes és rosszul a 600 kalóriától a szúrás segítségével, és olyan érzetet kelt, mintha csokit ettél volna.
4. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Bige)
2006. ápr. 14. 00:01

Szia!

Speciel én nem voltam, mert idő előtt meggondoltam magam. Viszont egy barátnőm volt, 15 kilót veszített el, DE!!! 600 kcal / nap volt a diéta. Evvel már akupunktúra nélkül is lehet fogyni. Nézz körbe és olyan helyre menj, ahol biztos a siker. Engem nem tudtak meggyőzni a szúrás lényegéről, vagy arról, hogy kell ahhoz, hogy lefogyj, így nem is vágtam bele.

De ott a várakozó húsos asszonyok / hölgységek (mintha én csonti lennék... ) mind fogytak már egyzser 15-20 kg-okat a diétával + szúrkálással. Úgyhogy biztos van benne valami :).

3. bige (válaszként erre: 2. - :Zsuzsi:)
2006. ápr. 13. 22:41
úgy tudom abban segít, hogy tudod tartani az akárhány kevés kalóriát, mert nem leszel éhes. illetve olyan helyen szúrnak, hogy úgy érzed, mintha csokit ettél volna:-)
2. :Zsuzsi: (válaszként erre: 1. - Bige)
2006. ápr. 13. 17:25

Szia,

én voltam, 3hétig csináltam. fogytam, de mivel természetesen fogyóztam közben ,ezért nem igazán tudom, hogy amúgy is lement volna ugyanannyi kiló.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook