Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


91. Emmus
2007. márc. 22. 13:26

MA:

reggelim: 5dkg turo, uborka és 5dkg párizsi


ebédem: parajfőzelék (rántás nélkul!)és 2db virsli.

Nagyon fini:o)


vacsi 1 db natur joghurt paradicsommal

90. Emmus (válaszként erre: 89. - 0892002e73)
2007. márc. 22. 13:21

én végigcsinaltam december elején egy * diétát. 14 nap és semmi mást nem ehetsz csak a turmixot.

Valoban nem voltam éhes és meg tudtam csinálni. 4.7kg-ot dobtam le vele.

Csak jott a karácsony és nem tudtam vigyázni, így vissza is jott minden:o(

Januárban 2X nekifutottam, de már nem tudtam végigcsinálni, max 2-3 napig bírtam.

Mostmár az íze az ami miatt nem tudom meginni és tudom ilyenkor nekem már nem szabad eroltetni, mert semmi értelme.

Így voltam a neera sziruppal is.


Az akup most nekem jo, ehetek keveset és mégis fogyni fogok.

Majd elkezdek picit mozogni is és nyáron már full vékonyan szelem majd a köröket a margit szigeten:o)


Lehet kombinálni, de sztem nem érdemes: dupla pénz, mert a *tol sem vagy éhes.

AKARATERŐ kérdése minden!!!!! Ez csak segít!

Ha enni akarsz, akkor mindegy mit szedsz vagy csinálsz. Agyban kell eldönteni!

2007. márc. 22. 10:56

Halihóóóó!


Most neztem hogy van valami *diéta, ami elég drasztikus, de allitolag mukodik, neked mi avéleményed? INkabb a szúrka? Vagy a kettő együtt?

88. Emmus
2007. márc. 21. 20:18

kitartás a tanuláshoz!:o)))


...és le fogunk fogyni nyárra!!!!:o)

2007. márc. 21. 20:12

dejóó neked én állandóan zabálnék, mondjuk ideges is vagyok mert holnap zh és áttekinthetetlen az anyag.

ráadásul nagyon izgatott vagyok apéntek miatt mert ha ez tényleg bejön és lefogyok akkor a megtartásán már nem mulik semmi, imádok futni de 20-25 kg súlyfeesleggel kicsit nehezkes max 30 percig bírom nah de megyek is tanulni, jaj csak lenne mar péntek!!

86. Emmus
2007. márc. 21. 19:56
hihetelen, hogy egyáltalán nem vagyok éhes:o)
85. Emmus
2007. márc. 21. 19:55

sztem kellene, de ezt az orvossal beszéld majd meg. biztosan segíteni fog.


én is jártam régen így és tartosat kaptam mindig.

2007. márc. 21. 19:37
vagy azt az orvos dönti el?
2007. márc. 21. 19:37
szted, nekem nem lenne jobb a tartós tű? vagy az mennyire hatékony?
82. Emmus
2007. márc. 21. 18:14

elso idoben heti 3X, késobb 2X

Nem kell tartos, mert tudok menni mindig, de ismerem a tartos tűt is.

2007. márc. 21. 18:06

Emmus te milyen gyakran jarsz kezelésre???

Tartós tűt nem kapsz?

80. Emmus
2007. márc. 21. 14:20

Az akupunktura mellett 600 kcal diétát kell, illetve érdemes tartani.

Ez a tűk segítségével abszolut kivitelezhető és nem nehéz.

Emellett a tűk gyorsítják az anyagcserét és nem leszel ingerulten éhes.


Biztosan vannak ellenvetések, de én most ebbe belevágtam és be fogom bizonyítani, hogy le lehet ezzel fogyni:)


Május végére szeretnék 15 kg-al kevesebb lenni!


És most megyek is a 2. szurásra...

2007. márc. 21. 08:53

Jó reggelt!!


Nos hát ez nagyon nagyon jol esett!!


Az én esetem elég bonyolult! Ugyanis mohácsi vagyok és sajnos a mi kis varosunkban tudtommal egyetlen egy szál doktorbácsi van aki végez akupunktúrás kezelést, a maásik dolog meg az hogy hétfőtől csütörtök ig Keszthelyen vagyok suliba, ugyhogy maximum egy napot tudnék hozzá járni, nah de majd meglatjuk mi sul ki belőle, remélem csak jo!! Ma lent voltam a cardioba de sajnos ezt nem minden reggel tehetem, a futassal nincs sok bajom ( de azért féltem az izületeimet) regen gimiben mindnnap egy órát futottam de mikor egyetemre kerültem ez elmaradt akilók meg rámszáltak.Most rohanok.Addig is Emmus és Marina és minden sorstársunk fel a fejjel!! Kűzdjünk a kilókkal!!

Marina sztem 600 kalóriás diétát nem tudnál betartani akupunktúra nélkül! Azt olvastam, de gondolom ezzel mindenki tisztaban van hogy az éhségközpontot stimulálja az agyban.

Szép napot mindenkinek

2007. márc. 21. 06:11

Emmus! Mennyire szigorú diétát kell tartani az akupunktúra mellett?

Arra gondolok, hogy végüli is akkor nem a tűktől fogyunk, hanem a diétától.

2007. márc. 21. 06:09

Sok sikert Emmus és Lenacska!

Majd én is szeretnék járni, csak itt Debrecenben még nem találtam helyet. :-(

76. Emmus (válaszként erre: 75. - 0892002e73)
2007. márc. 20. 22:43

szia Lenacska,

örülök!:o)


én is nagyon sokmindent kiprobáltam már és az akup többször bejött.Csak sajna jojozom mindig. Falási rohamok:o(

DE majd MOSt!!!! Szépen le fogunk fogyni!:o))))

Néztem, h sajna nem bp-i vagy, mert az én dokinőm szuper lesz szerintem.

Ennek ellenére majd tartjuk 1másban a lelket!

600 kcal a diéta amit tartani kell.

Tulsulyosan valoban nem ajánlott a futás, de ezt amig nagy a sulyod váltsd fel tempos sétával, vagy séta és futás 5-5 percenkénti váltogatásával.

Én is megyek majd mozogni, csak most lumbágoval fekszem itthon:o(


Szoval nem elkeseredni és feltürni a gatyát, ha másnak sikerül, akkor nekünk miért ne!!!!!!!!!!!!!!!!:o)

2007. márc. 20. 21:36

Üdvözlök mindenkit!!


Reményeim szerint én pénteken fogok eggyeztetni az orvossal a kezelésről ugyhogy ha minden jol megy akkor Veled tartok Emmus. Olvasgattam a fórumot és szomoruan tapasztaltam hogy elégggé megoszlanak a vélemények és a tapasztalatok, pedig 21 éves létemre már egy csomo diétát meg fogyi tablettat meg mindent kiprobaltam , de minden kudracot vallot és a kilók csak jönnek és jönnek és én egyre jobban elkeseredek. Szóval az akupunktura utolso reményeim egyike, de ugye bevalik , ugye?? Félek hogy majd nem veszi el az étvágyamat, pedig én mar kajafüggő vagyok ha nem eszek hosszabb ideig ingerülté feszülté és türhetetlenné valok és megfájdul a fejem is. Nem hiszek se a szerekben se semmiben, minden diéta üti egymast ez ezért ez azért, és allitolag mar a futas sem egeszseges tulsulyosan mert tönkrevágja az izületeket. HÁt akkor mi a megoldás????????????

Ezzel az akupunktúrával adook magamnak egy esélyt remélem én azok táborába fogok tartozni akinek segít!!!

74. Emmus
2007. márc. 19. 15:36

ma voltam az elso akupunkturás kezelésen.

igen meglepo volt, mert eddig(régen ahová jártam) kb 5-5 tut kaptam a fülembe és kész!-> addig itt 6-6fül és 8 a hasba, 1-1 karba is.

kedvesek és segítokészek voltak.

remélem most sikerulni fog!

73. Emmus
2007. márc. 18. 23:18

remélem fog majd valaki csatlakozni.holnap kezdem!:o)

a naplomban vezetni fogom hogy állok.

nagyon-nagyon szeretném, ha ez most sikerülne!

72. Emmus
2007. márc. 15. 11:02

sziasztok,

hétfőn kezdem az akupunkturát!

Társakat keresek, hogy buzdtsuk egymást! Jár esetleg valaki most akupunkturára?


Régen ezzel sikerult 10kg-ot fogynom és most is minimum ez a cél!

71. sistri
2007. febr. 14. 11:34

Sziasztok!


Én már negyedik alkalommal voltam, de kb. 1-1 1/2 kilót fogytam csak. Nagyon elkeserített a dolog. Fog ez valamit változni? Természetes ez így?

2007. jan. 25. 22:15
Szeretnék segítséget kérni, mindent kipróbált fogyókurázó vagyok, szeretném kipróbálni az akupunktúrát, tudnátok jó cimet ajánlani, lehetőleg Budán. Köszönöm
69. Györgyusz (válaszként erre: 68. - 9e89ce05e6)
2007. jan. 24. 19:37
Szia! Bár Én nem az vagyok akitől a választ várod,de szivesen válaszolok. A tűkkel történő kezelés diéta mellett igen hatásos és látványos a fogyásban. Én már többszőr végigcsináltam "de" tudnod kell, hogy nem lefogyni nehéz hanem megtartani az elért súlyt. Teljes életmódváltás szükséges, ha kitartó vagy egy életen át akkor vágj bele, ha nem akkor jojózni fogsz mint én immár 20 éve. A kezelés 10+1 alkalomból áll, 30 percig van kb. 5-7 db tű a fülkagylóban. Ahova Én járok Bpesten 30000.-Ft-ba kerül. Ha érdekel a cim az E-mail cimedet add meg és megirom.
68. 9e89ce05e6 (válaszként erre: 56. - Lengyelne69)
2007. jan. 22. 18:44
Szia, irnál a kezelésről, hol végzik? Mennyibe kerül?
67. sistri
2007. jan. 22. 16:40

Sziasztok!


Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szeretném elkezdeni az akupunktúrás kezelést. És bár találtam egy-két helyet, ami jó lehet, de arra gondoltam, hogy érdeklődöm kicsit. Mire kell odafigyelni, ha elmegyek valakihez. És mitől függ, hogy mennyire hatásos? Hinni kell benne? Ennyi az egész? Meg ha esetleg tudna valaki a 11. kerület környékén címet mondani, megköszönném.

66. Zsu76
2006. dec. 21. 20:55
Szerintem hívd fel a Fókusz szerkesztőségét, biztosan tudnak neked segíteni.
2006. dec. 21. 16:53
Sziasztok!Segítségetekre lenne szükségem.Más téma.RTL klub műsorán a fokuszban volt egy vietnámi nő aki akupunkturával foglalkozik.Nem tudja valaki esetleg a nevét,címét?Vgy hol tudok utánna járni,mert az rtl honlapján nem jártam sikerrel.Előre is köszönöm
64. 7130b15964 (válaszként erre: 61. - Zsu76)
2006. dec. 16. 00:24
Ja, most lehet, hogy egy huszassal több vagy, de ha így folytatod, még lehajrázol:)))
63. Zsu76 (válaszként erre: 62. - Virkina)
2006. dec. 15. 23:01
Kedves Virkina! Nem Miskolcra, hanem Budapestre járok. Miskolcon is van, hogy hol, azt Szeszipuszi tudja.
62. virkina (válaszként erre: 61. - Zsu76)
2006. dec. 15. 13:33

Szeretném megtudni Miskolcon hova jársz, és mennyi a díja valamint mennyit lehet fogyni!

Köszönök a válaszod virág. krisztina= virkina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook