Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


121. Emmus
2007. ápr. 2. 20:22
mindenki eltünt???:o((((
120. Emmus
2007. ápr. 1. 18:36

AZ AKUPUNKTÚRA SZEREPE A FOGYÓKÚRÁBAN

-csökkenti az éhségérzetet, segít betartani a diétát

-csökkenti az ételmennyiség iránti igényt (vagyis sokkal kevesebb étellel jól lakik az ember)

-enyhe vízhajtó hatása van, kiüríti a szövetek között felhalmozódott fölösleges folyadékokat

-mérsékelten gyorsítja az alapanyagcserét

-csökkenti az éhség miatt fellépõ feszültséget

119. Emmus
2007. márc. 31. 09:57

eddig összesen 5 kezelésen voltam.

első héten: h-sz-p

ezen a héten: h-sz, de szerda már elektromos testkezelés volt, ami inkább cm-ben fog látszódni.


a mérlegelőm publikus, ott nyomonkövetheted, hogy hogyan alakul a súlyom napról napra:o)


én nagyon elégedett vagyok, szép lassan, de csúsznak le a kg-ok:o) Bár igyekszema diétát betartani és csak azt eszem amit lehet. Egyáltalán nem vagyok éhes, a 600 kcal néha még sok is és kevesebbet eszem.

2007. márc. 30. 20:49
3 kg mennyi idő után ment le? Hány kezelés?
117. Emmus
2007. márc. 30. 18:10
ahová én járok 4000huf/ alkalom, vannak ettől olcsóbb helyek is és drágábbak is.
2007. márc. 30. 08:34

Sziasztok!

Emmus köszi a segítséget.

Meg tudnátok mondani, hogy kb mennyibe kerül a fülakupunktúrás fogyasztás kezelése? Gondolom nektek már van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok.

115. Emmus
2007. márc. 28. 22:08

hello,

-3kg ment le eddig, szoval lassan, de haladok.

A *val 2 hét után -4.7kg volt az eredmény, kiváncsi vagyok itt mennyi lesz. Bár eredménytől függetlenül fogom tovább folytatni minimum április végéig.

A diétát tudom tartani, nem vagyok éhes a tűknek köszönhetően:o)

Ma voltam elektromos kezelésen is, ami majd cm-ben lesz látványos.

2007. márc. 28. 17:15

Sziasztok!

Emmus hogy vagy? Mennyit fogytál már?

113. Emmus
2007. márc. 27. 21:19

www.akupunktura.lap.hu -ez tuti jo!

nézd át őket.

112. Emmus
2007. márc. 27. 21:17

ha jol emlékszem ezen a linken vannak akupunkturás rendelők:

[link]

2007. márc. 27. 10:13

Sziasztok!

Még új vagyok itt, tudnátok segíteni akupunktúrás kezeléssel kapcsolatban, szigetszentmiklóson lakom, de nem tudok róla, hogy a városban lenne ilyen lehetőség. Ismer valami a környéken olyan dokit aki akupunktúrás fogyasztással foglalkozik, ha igen kérlek osszátok meg velem. Szeretnék kb 10kg-t lefogyni és biztos nagy segítség lenne a kezdéshez és a kitartáshoz. Köszi.

2007. márc. 27. 09:08

Joreggelt!!


Hath akkor kitartas neked is!! En most egy picit faradtnak érzem magam, de talan elmulik, olvastam hogy 4-5-napig szokott ilyen lenni ha az ember elkezd fogyozni. Nagyon jo lenne ha nyarra sikerulne lefogynunk!! Neked mondjuk jobb mert azert az etrend az etrend és arendet meg be kell tartani:) en meg filozhatok es egy idő utan elfogynak az ötletek. KItartás mindenkinek!!

109. Emmus
2007. márc. 26. 22:42

Lenacska,

szuper ügyes vagy!

Csak így tovább, nyárra le kell fogynunk:o)))))

én kőkemény diétát tartok, 600 kcal vagy még annyi sem.

Remélem most sikerülni fog nekem is!!!!

Hajrá, hajrá lányok!!!!


Enerzsi??? eltüntél!

Nem ám feladni!

2007. márc. 26. 21:12

Sziasztok!!


Miyen a diétám?, Nincs kimondott diétám, mondjuk nem is nagyon kell mert nem eszek sokat, meg oda is figyelek mindennap kitalalok valamit. HJa és reggel melegitek két deci tejet és abba zabkorpát teszek. (jó a tisztitó hatása) plussz egy grapefruit ot kifacsarok. ugyelek arra hogy tízoraira es uzsira is egyek monduk egy almat hogy a vércukromat szinten tartsam

Rinka 3 hét alatt -5kg hath en szarnyalnék a boldogságtól, nem szabad ugysem rövid időn belül sokat fogyni.

107. Emmus
2007. márc. 26. 17:22

szia Rinka,

örülünk, gyere csak!!!

Szerintem az 5kg, az szép eredmény!

heti -2kg-ot szoktak igérni mindenhol.


600 kcal a diétád? bp-en jársz kezelésre?

106. Rinka
2007. márc. 26. 08:40

Sziasztok!

Csatlakozhatnék? Három hete kezdtem az akupunktúrát. Eddig -5 kg-nál tartok, többre számítottam , mármint kilóban, hogy ennyi idő alatt lemehet, de nem adom fel!!! Menni fog csak csinálni kell!

105. Emmus
2007. márc. 26. 07:29

Lenacska,

és milyen a diétád?

104. Emmus
2007. márc. 25. 18:26

sztem, ha utánna nem figyel oda valaki, akkor vissza is jön leadott kg.

egy barátnőm is így fogyott le 1 éve 12kg-ot, és ma is tartja, DE valoban figyel mit, mivel, mikor eszik...

2007. márc. 25. 18:10
1 éve én is csináltam az akupunkturát.5 hét alatt 8 kg-ot fogytam.Nagyon keveset ettem gondoltam tű nélkül is menni fog.Nem ment 3 kg visszajött újból elkezdtem ekkor már sikertelenül.Én heti 1 szúrásra jártam.
2007. márc. 25. 14:02

halihóó!!


Pénteken elkezdődött a nagy kúra.

Ugy fogok jarni hopgy péntek szombat vasárnap vagy két napot a hárombol es vasárnap kapok tartós tűt ami három napig lehet a fülembe utanna ki kell szedni.

En sem vagyok már annyira éhes, egy tündéri néha kicsit elvont belgyógyász szúrkál csak a fülembe es vezet bele elektromos impulzust vagy mit ami neha kicsit kellemetlen.

Azt mondta hogy ez csak a segitseg a nagy részét nem ez teszi ki hanem a pszihés átsalakulás azt mondta naponta többször gondoljak arra képzeljem el hogy milyen leszek soványan. Hát most aztan majd képzelődhetek. Nem azt mondom hogy olyan drasztikusan elevszi az etvagyamat de tűrhető, majd meglatjuk. Egy héten csak egyzsre fogok raalni a merlegre ezt ő is tanacsolta meg azt is mondta hogy nem szabad gyorsan fogyni sőt havi 3 max négy kg az idealis, ha több akkor az csak büntetés a szervezetnek. Majd meglatjuk, most megyek és megeszem az ebédemet ami nagyon finom párol tengeri hal és és kaposztás gyümölcsös sali:)

101. Emmus
2007. márc. 25. 09:40

ujabb -40 dkg, tegnap meg is jött.

jól bírom, tegnap este egy bnőmmel találkoztam, aki megevett közben egy nagy adag és nagyon finomnak tünő cézársalátát! és kibrtam, hogy ne egyek belőle:)

holnap megyek a 4.szurásra...

100. Emmus
2007. márc. 23. 16:04

én is egy belgyogyász doktornőhöz járok és nagyon profi! Rengeteg más betegséget is kezel a tűkkel!


Szoval a segítséget megadják és nekünk csak a diétát kell tartani.


Egy ötlet:

ma leves főztem.

40dkg Karfiol+ 1 db répa + 10 dkg zöldborso 1 fej hagyma = 240 kcal

A hagymát kis vízen előpároltam, utánna beletettem a többi hozzávalót, miután megfőtt kivettem belole néhány karfiolt és összeturmixoltam. Majd visszaöntöttem és egyet még forraltam rajta.

Nagyon finom krémes zöldséglevest kaptam és alacsony a kaloria értéke!:)

Ajánlom mindenkinek!

Aki nem diétázik pirítossal nagyon finom lehet:)

2007. márc. 23. 10:21

Sziasztok!

Én is Emmussal egyidőben kezdtem az akupunktúrát.

Nekem csak fülbe szúrnak és én 800kcal-t is ehetk.

De én is csak ajánlani tudom. És az hülyeség, hogy nem a tűktől, hanem a diétától fogyunk, mert eleve ilyen diétát tű nélkül ennyi ideig ki sem bírnánk, ezen kívül stimulálják az anyagcserét, vízválasztást, emésztést, hormonrendszert, éhségközpontot. Az én orvosom háziorvos, nem kókler. Bátran ajánlom annak aki rendszeresen tud járni!

98. Emmus
2007. márc. 23. 09:27

sziasztok,

a tűszurást meg sem érzed, egy pillanat és már bent is vannak, egyáltalán nem fáj, legalábbis szerintem. Abszolut kibírhato!!!!!

Most heti 3X megyek, amíg elmulik az éhség teljesen, utána heti 2X is elég azt mondta a doktornő.

2007. márc. 23. 06:19
hogy a fenében hogy ti nemféltek a tűtől??
2007. márc. 23. 06:00

Jó reggelt!


Hányszor mész összesen?

95. Emmus
2007. márc. 22. 21:21

jol bírom:o)))))


és nagyon motivált vagyok, mert nagyon-nagyon szeretnék és le kell fogynom.


Egy barátnőm is így fogyott le kb 12kg-ot 1éve és azota is tartja a sulyát, igaz odafigyel, hogy mit eszik.


Szoval a példa is megvan, már csak az olvadó kilokra várok:o)))

2007. márc. 22. 19:45

:-)

Hogy vagy? Nem vagy éhes?

93. Emmus
2007. márc. 22. 18:49

szuper:o))))))

Várunk ide, hogy erősítsük egymásban a kitartást!!!!

2007. márc. 22. 18:14

Sziasztok Emmus és Lenacska!

Holnap megyek először "szúrkára". :-)

Már várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook