Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
181. Emmus
2007. máj. 1. 00:36

Örülök, hogy így beindult ez a forum is:)


Nagyon ügyesek vagytok, ahogy olvasgatom a hozzászólásokat!


Én is szépen haladok és a ruháimon is érzem.

Közeleg a -7kg és lassan 6-ossal fog kezdődni a mérleg:)


Én is eszem főtt ételt.

7végén zöldség pörköltet csináltam és nagyon finom volt. Karfiol, gomba, hagyma és pici borsó volt benne.

180. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 178. - Csiga78)
2007. ápr. 30. 20:29

Biztos beindul majd neked is a fogyás!!!

Kitartás!!!

179. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 177. - Ragyogás)
2007. ápr. 30. 20:28
Köszi,ari vagy,igyekszek nagyon,muszály lefogynom,nagyon akarom!!!
178. Csiga78
2007. ápr. 30. 20:25

Hát igen,ügyik vagytok.


Nem tudom,hogy én dicsekedhetek-e majd ennyivel(pedig alig eszek 1 nap=1 adag főtt kaja,reggeli-vacsi pedig alma),mert idáig 4 nap alatt 0,9 kg ment csak le.De nem csüggedek,mert akkor nem fog lemenni egy deka se.


Egyébként régebben nekem is azt mondta a dokim,hogy igazából nem a kilók számítanak,hanem a centik,ugyanis lehetsz te 85 kg és vékony,ha szintiszta izom van rajtad,miután az izom sokkal nehezebb,mint a zsír.De ez is csak akkor igaz 100%-an,ha az ember mozog mellette.


Igazából nekem azt mondta a doki,hogy a krumplit,rizst,borsót,kukoricát próbáljam meg kihagyni az étkezésemből,na de a zöldköretben java részt borsó,kuki,bab,répa van.Akkor most le kell mondanom arról is.


Bár be kell vallanom ma bűnöztem kicsit,mert bográcsban készült paprikáskrumpli volt ebédre,abból ettem 1 tányérkával,de megpróbáltam a húsit kivadászni belőle és a krumpliból kevesebbet enni,hát majd holnap kiderül az eredmény.Meg holnap megyek futni is.


Na ennyit mára,további kellemes hosszú hétvégét mindannyiotoknak!!!

2007. ápr. 30. 17:02
m.aljon igazán a cm -rek a fontosak, és nem a kg...mert az látszik az utcán:)ügyes vagy!!!!
2007. ápr. 30. 08:44

Ma egy hete hogy bent vannak a tűk a fülemben:)


74-2,5= 71,5 :)

2007. ápr. 29. 19:55
Térd,comb és csípőbőségből lement 2.hét alatt 2-2centi,derékbőségből pedig 6cm.
174. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 173. - Csiga78)
2007. ápr. 29. 19:54

De eszek főtt kaját!:pl.zöldborsó főzelék,babfőzelék,karfiolleves(krumpli és tészta mentes!).Ezeket mind étkezési keményitővel+zsírszegény tejföllel v joghurttal. habarom be.

Nekem azt ajánlotta a dr.néni,hogy csak délelőtt egyek gyümit.

Ma azt mondta,hogy heti egyszer "bűnözhetek":ehetek olyat,amit kívánok,de nem sokat!!!És csak reggelire vagy ebédre!Pl.zsemlét,vagy pizzát!Ezeket kívánja az agyam!

De tényleg úgy van,ahogy írod,alig eszek valamit és úgy érzem,hogy szétdurranok!!!

Kitartás mindenkinek!!!

Olyan jó,hogy vagytok!!!!:-)

173. Csiga78
2007. ápr. 29. 15:56

Ragyogás,szívesen.Mégegyszer nekem azért tetszett,mert nem éhezik az ember.Ha heti 3 napra mozgást is beiktatsz 2 hét alatt 9 kg-ot ígér.És ahogy már írtam nekem nem jött vissza az a lefogyott 3 kg.Kipróbáltam még a level-t is,de az szerintem nagyon kemény,azzal lement 5 nap alatt 3 kg,de az vissza is jött,igaz 1 hónap alatt és úgy,hogy a párom olyan sütikkel állított haza,aminek nem lehetett ellentmondani:))))


M.aljon gratulálok,szép teljesítmény,irigykedem is.Egyébként drasztikusan csinálod?Értem ezalatt,hogy pl:semmi főtt kaja?


Mert én ma ettem egy kis levest,amiben teljes kiörlésű rozslisztből csináltam galuskát,zborsóból(ezt én nem ettem csak a párom miatt kellett),srépaból volt,másodiknak meg grillcsibi tatzikival.Kcal-t nem tudom mennyit tartalmazhat,de ch nem sok van ezekben(borsót leszámítva).

Reggelim meg 1 alma volt és a vacsim is az lesz.Szerintetek ez nem volt sok???


Mondjuk én úgy érzem hatnak a tűk,mert éhes nem vagyok és ,ha eszek is utána úgy érzem magam,hogy szétdurranok(nem zabálom tele magam).


De az is igaz,hogy minden az agyban dől el.


Kitartást Mindenkinek és szép eredményeket!!!

2007. ápr. 29. 09:19

-2kg=6nap...ez jónak mondható nem? ezzel a heti tempóval ki is lennék békülve.LAssan de biztosan kéne fogyni. Tudjátok én évek óta csinálom ezt magammal, 6éve 30kg fogytam, és az elmúlt 3évben 15 kg-al játszok. Remélem most vége lesz már ennek. Tavaly csupán 11kg ugrott le rólam, amiből 2 hónap alatt6 kg híztam vissza. Most újból neki álltam, pedig már elég fáradt vagyok agyilag.

Puszi nektek, szép éhségmentes vasárnapot mindenkinek:)

2007. ápr. 29. 09:10
Köszi Csilla a diétát:) Hát gratula nektek a leadott kilókért, és a kitartásért. Remélem pár hét múlva én is itt örülök Veletek:)na vagyok a 6.napnál..és megyek megmérem magam:)puszi
2007. ápr. 29. 08:19

Ma reggel már 75kg vagyok!!!!

Két hete 81kg voltam!

Ma megyek tűcserére.

Majd még lecentizem magam,mert állitólag centiben látványosabb az eredmény!

169. Csiga78
2007. ápr. 28. 17:52

Én regelire(11-kor) ettem 1 almaát,du.3-kor lecsót(mondjuk nem tudom,hogy az belefér-e,de miután pariból,paprikából,hagymából és tojásból van úgy gondoltam belefér)és most ettem 1 almát.

De igazából igaz a mondás,hogy minden az agyban dől el,mert a fejem szerint ennék,de közben a hasam úgy tele van,mert én meg már a 4. liternél járok.

Mondjuk én már megszoktam,hogy min.3 litert kell meginnom a szopiztatás miatt.


Viszont tegnep reggel 87,4 kg-ot mértem,ma reggel meg 86 kg-ot.Na most vagy a mérleg játszik velem vagy tényleg hatnak a tűk????:)))))

2007. ápr. 28. 15:11

Nálam is puputeve szindróma van,már 2l viznél tartok,meg főztem zöld teát/naturon iszom/.

Reggeli :1 alma,1 mandarin,

Délben:vegyes sali

Uzsi:virsli,lágy tojás+pici sajt

Vacsi(lesz majd):joghurt

Nehéz,de birom,csak a szemem kívánja,nem vészes...

2007. ápr. 28. 13:00
Sziasztok!Iszom-iszom, mint egy puputeve olyan vagyok:)3-4liter bubimentes víz, és délig csak gyümi aminek szintén 70% víz, délben friss sali aminek szintén 85% víz:) ááááá csak fogynék le!Ti hogy vagytok?
166. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 165. - Emmus)
2007. ápr. 28. 11:23
Köszi az ötletet!!
165. Emmus
2007. ápr. 28. 09:35

Főzelék vagy leves sürítéséhez ötlet:


a megfött zöldség egy részét - attol függően mennyire szeretnéd sűríteni az ételt - turmixold össze és ezt tedd vissza a főzelék/leves-be.


Én mindig így főzök és nagyon finom.

164. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 163. - Ragyogás)
2007. ápr. 27. 19:53
Nekem azt mondta a tűs dr.néni,hogy ha napi min 2l folyadékot(szénsavmentes ásványvízet)megiszok,akkor a lement kilók nem víz,hanem aminek le kell menni.Én is azt hittem,hogy a víz megy le előbb,de nem,ha iszol eleget!
2007. ápr. 27. 18:31

Sziasztok! Hétfőn kaptam az első tartóstűimet( 4db).viszont én nem kaptam táplálkozási tanácsokat hozzá.Bár a dokinő levette h teljesen tisztában vagyok a mit mivel és mikor kérdésben, csak "lelki mankó" kell...

délig gyümölcsöt eszek, délben sali csirkével v hallal.este párolt zöldség féle.4nap=1,5 kg.de ez gondolom még csak a viz:(ha valakinek jól működő diétája van, küldjön nekem :)köszi

162. Csiga78 (válaszként erre: 161. - 5d3fac1d2b)
2007. ápr. 27. 18:20

Aha,jó ezeket tudni,köszi a tippet.Én is úgy gondoltam,hogy tatziki-t csinálok húsival(meg az egyéb saliporok,amiket joghurtban kell elkeverni),sajt,főtt tojás,meg van pár diétám,abból szemezgetek.Mondjuk akkor leszek bajban,amikor a párom itthon lesz,mert neki külön kell főznöm.


Akkor ezekszerint,ha azért figyelek a kajára elég látványos tud lenni.


Remélem két hét múlva én is be tudok arról számolni,hogy min.4 kg-ot fogytam:)))!

2007. ápr. 27. 12:38

ja!1000kalória/nap,4-5ször kell enni kis adagokban,az utolsó étkezés este 7.ig,max 200kalória.

Én nem egész két hete csinálom és 81kr.ról lementem76.ra!

2007. ápr. 27. 12:35

Én salátákat eszek:paradicsom,paprika,ubi,retek,meg ami van+virsli+főtt tojás+joghurtba v kefirbe salátaöntet port keverek és ráöntöm.,vagy párolok zöldséget csirkemellel v hallal+reszelek rá sovány sajtot+joghurtot öntök a tetejére.

Nekem úgy mondta a dr.nő,hogy kenyérfélék,krumpli,rizs,édesség kizárva.Napi 2l szénsavmentes ásványviz megivása kötelező!

Ha főzeléket csinálok magamnak,akkor étkezési keményitővel sűrűsítem,a zöldség levest is ezzel sűrűsítem.

Nekem 1 tű az emésztésre,1.az éhségcsillapitásra,1.a fejfájásra,+2db a stresszre.

159. Csiga78 (válaszként erre: 156. - 5d3fac1d2b)
2007. ápr. 27. 12:10

Nekem elmondta:1 van a gyomorra,1 van az "italra",hogy igyak,1 van az éhségérzetre és 1 van a stresszre,hogy ne legyek ideges.

Igazából 5 lenne,de miután nincs székrekedésem,így arra nem kaptam,valószínű,ha lett volna,akkor 5 tűt kaptam volna.


Viszont nekem azt mondta,hogy a szénhidrátra ügyeljek,ti viszont a kcal-ról számoltok be.

Na már most én ezért egy kicsit össze vagyok zavarodva,ugyanis vannak olyan ételek,amiknek alacsony a szénhidráttartalma viszont a kcal tartalma magasabb,de ez igaz fordítva is .Na akkor most ti mire figyeltek inkább???Mert ugye az Atkins is az alacsony ch tartalomra épül.


Emmus te mit nézel?


Egyébként nekem valóban elvette az éhségérzetemet.


Valamint vannak jó kajatippjeitek???Ha igen előre is köszike!!!

158. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 157. - Emmus)
2007. ápr. 27. 09:25
Mikor kezdted?
157. Emmus
2007. ápr. 27. 09:20

nekem mindig mondja a dokinő és én is kérdezgetem.


én ugy nézek ki mint egy süni, de ez más mint a tartós tű.


már -6kg nál járok és nagyon örülök!:o)

már csak -11kg!

2007. ápr. 27. 08:59

Nekem a jobb fülemben három tü van(jobb kezes vagyok),bal fülemben egy szokott lenni,de most kettőt kaptam,mert közelgett a havim és hogy ne legyek ingerült!

Nektek elmondták,hogy melyik tű mire jó?

155. Csiga78 (válaszként erre: 151. - Alma20)
2007. ápr. 26. 21:12

Na ezzel most megleptél.

Én csak 4-et kaptam a bal fülembe,mert hogy jobb kezes vagyok.


Többieknél mi újság ilyen téren?

Azoknak,akiknek tartós tűje van,melyik fülében hány darab van?

154. Icus (válaszként erre: 152. - Emmus)
2007. ápr. 26. 12:38
Hát ez nagyon változó. Egy zsemlében 30g CH van egy fél almában ami kb10dkg 11gCH. AZt hiszem a paradicsomba is ennyi van, de a zöldsalátákban 1-4gCH/10dkg. A húsokban , az olajban, zsírokban margarinban nincs szénhidrát. Azt ATkins diéta erre épül, ehetsz te napi 5000kalóriát is, ha nem eszel hozzá szénhidrátot nem hízol, hanem fogysz, (napi 20gCH alatt). Jó ez nagyon extrém példa volt, de lényegében ezért is támadják sokan ezt a diétát.
2007. ápr. 26. 11:45

Sziasztok!

Ha valaki tud egy jó akupunktúrás orvost,vagy valakit Pécsen, aki csinál tartós tűset is, az légyszi írjon! Ezer hála! Köszi! Rita

152. Emmus (válaszként erre: 144. - Icus)
2007. ápr. 25. 21:52

Icus,

nem eszem kenyeret és semmi tésztaféleséget.

hol ebben a szénhidrát?


bocsi, nem vagyok szakértő, de szetem ebben nagyon kevés van.

azért mindenben van valamennyi, nem?

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook