Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
211. Csiga78
2007. máj. 8. 16:06

Én is úgy vettem észre,hogy dokija válogatja,hogy ki mennyi tűt tesz be.

Bár most majd megkérem,hogy stresszre tegyen be nekem még 1 tűt,mert türelmetlen vagyok picit és nem szeretném,ha a kis Törpém inná meg a levét.Mondjuk nem a f.kúra miatt vagyok stresszes,hanem alapjáraton.

Igazából kicsit már bánom,hogy 5 évvel ezelőtt szedtem a Teronacot,mert azóta vagyok enyhén szólva idegbeteg.Úgyhogy,ha tud erre szúrni a doktor néni,akkor szúratok.

210. Emmus
2007. máj. 8. 01:27

sztem, hogy kinek hová és hogyan tesznek tüt, ez dokija válogatja...


kitartunk!

én tuti,a mig le nem megy rolam ez a 10 kg!

:o)))

209. alma20
2007. máj. 7. 16:44

Nekem mindkét fülembe tesznek egyszerre tűket. Az egyikbe 4, a másikba 5 tű van.

Nektek csak 1 fülbe van tű?!

208. Csiga78 (válaszként erre: 207. - Ragyogás)
2007. máj. 7. 14:50

Én is életmódot próbálok váltani,ezidáig úgy néz ki sikeres,de bízzuk a végére.

Az a 6 kg meg szerintem max.1 hónap alatt lemegy,ha az a 4 kg ilyen gyorsan leugrott rólad.


Én meg azt hittem visszahízom,amit lefogytam(pedig nem ettem többet se + hízlalót se),de csak a menses volt felelős érte.Amióta megszületett a kisfiam,azóta semmi előjele nincs a mensesemnek,hogy mikor fog megjönni,egyszercsak puff itt van.Úgyhogy hála csak emiatt híztam 40 dkg-t.Egyébként nekem meg 15-20 kg van hátra(legalábbis én szeretnék lefogyni min.65-70 kg-ra,úgyhogy én örülök,ha aug-ra lemegy rólam(ha lemegy):))))

De érdekes,hogy a doktor nő nekem eddig mindig a balba tette a tűt,mert hogy jobb kezes vagyok.

Ezekszerint nálatok cserélgeti a fület?


Na ennyit mára,kitartást mindenkinek!!!

2007. máj. 7. 13:32

Sziasztok Csajok:)


Mizu hogy vagytok? Ugye nem csökken a lelkesedésünk?!Nekem múlthéten cseréltek fület:D és a balba kerültek, és képzeljétek, hozzá sem bírok érni még a fülem széléhez sem annyira fáj...alig várom h csütörtök legyen és fület cseréljünk...egyébként 2hete van tűm és 4 kg fogytam,de én nem fogyizok hanem életmódot próbálok váltani, h késöbb tű nélkül nehogy vissza fusson a duplája...meg igazán sanyargatni sem szeretem a testem:)még 6 kg van hátra minimum, remélem kitartok.Hajrá csajok, ha nektek megy akkor én is erős maradok!

206. alma20
2007. máj. 7. 12:00

Sziasztok!

Én nem igazán tartottam be a diétát, de így is fogytam 1 kg-t 2 hét alatt.

Szerintem ez is eredmény?!

Engem nem zavatnak a tűk.

Úgy szoktam oldalra fordulni, hogy az arcom alá teszem a kezem és akkor magasabban van, mint a fülem, próbáld ki, nekem bevált! :-)

A nyakam sem fájdult meg...

2007. máj. 5. 17:07

Sziasztok!

Hát ez a hét nem nagy eredményt hozott:fél kg:-(

De mondta ma a dokinő,hogy van amikor megáll kicsit a folyamat.

Most 6db tűt kaptam,így nem is tudom,hogy tudok e majd aludni,mert se a jobb se a bal oldalon nem tudok majd feküdni,mert a porcban lévő tűk nyomnak...

Majd hanyatt..

Remélem ezen a héten jobban mennek majd a kilók!

204. Csiga78 (válaszként erre: 200. - 52665f9580)
2007. máj. 4. 14:44

Hát ez nekem új.A google-n utána néztem,de szerintem az egy kicsit komplikáltnak hangzik nekem,hogy csak gyógynövényeket ehetsz.Akkor már inkább azt a masszázst próbáld ki,bár kicsit húzós az ára(10 alkalom=47 e),amit a kismama újságokba hirdetnek.(Szerintem ezzel a kiegészítőkkel+spa méregtelenítéssel ez még drágább lehet,mert itt Fváron csak a spa 18e-be kerül 10 alkalom és az még nem bizti,hogy elég.)Azt nagyon dícsérik.Speciális krémeket jutatnak a bőrbe simogató masszázzsal.Egy kezelés egy óra.Ha esetleg érdekel írd meg hol laksz én meg küldök telcsiszámot.Mellesleg kevés helyen végzik csak ezt a masszázst,pesten is csak két helyen.


Úgyhogy csak szólj,ha segíthetek és érdekel.


Szióka!!!

203. Csiga78 (válaszként erre: 197. - Emmus)
2007. máj. 4. 14:36

Emmus!

Megtaláltad a Level-t???

Ha igen mi a véleményed róla?

Szerintem kicsit durva,bár így tűkkel már simán menne.Lehet jövő héten tűcsere után kipróbálok egy 5 napost,hogy úgy jobban ugrálnak-e le a kilók?:)))

202. Csiga78 (válaszként erre: 199. - Ragyogás)
2007. máj. 4. 14:33

Hát igen nem volt semmi:)))

Megmondom becsülettel én ebédre majdnem ugyanazt eszek,mint eddig,csak a másodikat salátával(általában az v.milyen húsi).De a reggelimet meg a vacsit kiváltottam gyümölcsre.Almát eszek akkor is amikor édességet kívánnék(amiből van itthon dögivel).Úgyhogy ezért voltam a hét elején megszeppenve,hogy így is fogok-e fogyni,de hála égnek FOGYOK.Egyébként nem is nagyon kívánom az ételt.Ellennék én is a kefírrel,de én nem szeretem kifli nélkül:)))))

201. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 199. - Ragyogás)
2007. máj. 4. 12:40

Tényleg jót írtál!!!:-DD



Igazad van!

2007. máj. 4. 11:48
MIAOMEI - hallott már valaki róla? Légyszi írjon tapasztalatot!
2007. máj. 4. 11:12

Itt vagyok :D voltam tűcserén a héten és nekem 10 nap alatt ment le 3,5 kg. Csajok annyi mindent kipróbáltam már, az elmúl 8 éve alatt, és most is az sikerül amivel a 35 kg-mat fogytam lazán.Egyensúlyt tartani aa testben a tápanyagokkal. Ha túl szélsőségesen táplálkoztok annak késöbb meglesz az ára!!Délig gyümölcs, délben a táplálékod 70%legyen friss zöldség, 30%husi. este (18-29 óra között)értékes szénhidrátokat kell enni. Mivel az jó a lelkünknek és az idegeinknek is! Ezek: mindenféle zöldségből készült párolt ételek: lecsó, gombapaprikás, spenot, köles..stb..késöbb majd lehet burgonya és hüvelyesek is.Ne keverjétek a fehérjét a szénhidráttal!Könnyebben emésztünk így és marad energiája a testnek zsírt égetni!Egyetek minden nap gyümölcsöt, zöldséget, és fehérjét( húst v sajtot).Ne egyetek egyfélét! Súlyt csökkenteni lehet ideiglenesen, de a test kéri ami neki jár!Egyoldalúság nem egészség centrikus!Nekünk legyen az a cél hogy örökre megszabaduljunk maga a kövérség problémájától egy életre!Táplálkozási szokásainkat kell átalakítani és nem kínozni a testünket!Segíts neki inkább mint bántod!

Húúú de bölcs voltam ma is :D puszi és sok sikert!!!!

198. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 197. - Emmus)
2007. máj. 4. 08:01
Ügyes vagy és ki fogod bírni!!!
197. Emmus
2007. máj. 4. 06:35

igen. bár, szerintem a tűkkel mindent ki lehet bírni.


jövő hétre tervezek egy lé napot is majd, paradicsomlé & víz kombináció.


szorítsatok, hogy a 7 végét is könnyen átvészeljem a wellness közepén:o)


jó 7végét Mindenkinek!

196. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 195. - Emmus)
2007. máj. 3. 21:51
Ki lehet birni?
195. Emmus
2007. máj. 3. 21:47

igen, ajánlotta a doktornő.


6 doboz kefír kb a 600kcal és csak azt eszem egész nap.

max paradicsomot hozzá, de jobb anélkül.

+sok-sok víz:)

194. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 193. - Emmus)
2007. máj. 3. 21:38
Leirnád részletesen,hogy csinálod a kefir napot és miért?Jobban mennek a kilók?Ímádom a kefirt!!!
193. Emmus
2007. máj. 3. 21:18

nagyon szépek az eredmények Lányok.

Örülök, hogy igy bevált az akup nektek is!


én mérlegre csak heti 1x állok, de érzem a ruháimon, hogy napról napra könnyebben jönnek fel rám:o))))


most 7vége munkahelyi wellness, remélem kibírom majd evés-ivás nélkül!


mostanában kefírnapokat tartok és max paradicsomot eszem hozzá.

192. Csiga78 (válaszként erre: 191. - 5d3fac1d2b)
2007. máj. 3. 20:17

Köszike.Most örülök is nagyon.


Bár abban reménykedem,hogy azért hetente min.1-1,5 kg lemegy,mert akkor talán nyárra még ki is fogok nézni valahogy.


De ez a jövő zenéje,majd meglátjuk,de nem csüggedünk!!!

191. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 190. - Csiga78)
2007. máj. 3. 15:34

Nagyon ügyes vagy!!!

GRATULÁLOK!!

Nekem is azt mondta a dr.nő,hogy nem mindig lesz az,hogy hetente 2-3 kg lemegy,néha stagnálni fog!

De így is nagyon jó eredményt hoz!!

190. Csiga78
2007. máj. 3. 14:48

Örömmel jelentem tegnap voltam tűcserén és nem csak a doktor néni nézett nagyot,de én is.1 hét alatt -3,5 kg!!!:)))))


Úgyhogy úgy érzem nekem be fog vállni.Nem tudtam jelentkezni előbb,mert itthon van a párom és tekerektünk,mert járok még mellette jade köves masszírozásra(kivéve,ha derekam is bírja).

7-től meg megkezdődik a program:kutyaséta,Manó fürdetés+etetés,majd a kedvenc sorozataim.Így én ezért voltam eltűnve.


De most itt vagyok és dicsekedtem egy kicsit,mert tök örülök,ugyanis diétával nem fogytam ennyi,viszont az éhségtől meg majdnem összeestem.

Bár a dokinő felhívta a figyelmemet,hogy nem lesz mindig ennyi,de nem baj,mert ez szép kezdett volt.

189. Csiga78 (válaszként erre: 184. - Emmus)
2007. máj. 3. 14:40
Igen.Először azt hittem,hogy tök egyszerű,de baromira nehéz diéta.Ha beírod a keresőbe kiadja Neked.Kicsit kemény.5 napos és 2-5 kg fogyást ígér,ha betartod.
188. alma20
2007. máj. 3. 12:31

Sziasztok!

Nekem egy hete vannak tűim, bár a diétát nem nagyon tartottam be, négis fogytam fél kg-ot!

Persze, ez még semmi, de diéta nélkül azért eredmény!!! :-)

Nagyon féltem, attól hogyan fogok aludni vele, de semmimgond.

Viszont a fésülködésnél meggyűlik a bajom a tűkkel, még nem szoktam meg!

2007. máj. 3. 10:03

Lányok!Hol vagytok?

Hogy álltok a diétával?

186. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 185. - Emmus)
2007. máj. 2. 08:03

Fagyit ehetsz!De ne este!

Én is bűnöztem tegnap:ettem 4db kicsi sós rudat:-((

Mondjuk a dr.nő engedélyezett heti egy "bűnözést",de szigoruan délelőtt!!

185. Emmus
2007. máj. 1. 21:45

én ma bünöztem:( töredelmesen bevallom.

este ettem 3 kisgomboc fagyit.


DE holnaptol ujra, keményen nekiállok, mert máj 26-ra még néhány kg-al könnyebbnek kell lennem, mert eskuvore megyek...

184. Emmus
2007. máj. 1. 21:39

szio Csiga78,

mi az a 'level'?


nem tudom:) vmi diéta fajta?

183. Csiga78 (válaszként erre: 181. - Emmus)
2007. máj. 1. 21:03

De jó neked,én már annak örülnék,ha 7-sel kezdődne a szám a mérlegen,de nem csüggedek,mert akkor nem lesz siker.Holnap megyek tűcserére,úgyhogy kiderül a doki szerinti hiteles eredmény.


M.aljon jól hangzik,amit csináltál bizti finom is volt.Én még egyelőre ötletszegény vagyok,úgyhogy olvasgatlak benneteket,hogy miket főztök és majd kipróbálom mikor nincs itthon a férjem,addig meg maradok a tatzikinál,meg a gyrosos köretnél.Amióta megcsináltam a level-t azóta ötletszegény vagyok.Előtte folyamatosan kreáltam,a párom meg is volt lepődve.


Meg kicsit megnyugtattatok,hogy azért a főtt étellel is lehet fogyni,mert azért napokon keresztül csak hidegen élni nem túl jó.


Na ennyit mára,holnap tűcsere után jelentkezem.


Szióka Mindenkinek!!!!

2007. máj. 1. 11:13

Amig szünetelt a DOMINÓ játék összeütöttem magamnak egy kis kaját:

tupi edénybe pároltam sárgarépát,karfiol,brokkolit+csirkemellet,fűszereztem,petrezselyem,15 perc mikróba,aztán joghurtot+1tojás sárgáját+sajtot öntöttem rá és még 5perc mikró.Istenien néz ki!Na meg az illata!Bizti finom lesz!

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook