Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2007. máj. 29. 08:23

Sziasztok!

Lassan mennek le a kilók,de biztosan!

Most olyan gondom van,hogy késik a havim,szerintetek a fogyókúrától,vagy egészen más okból?

270. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 268. - Zsuzsci)
2007. máj. 29. 08:21
Szia!Nekem Kecskeméti nő csinálja az akupunktúrát,ha gondolod,privibe megadom a számát!
2007. máj. 28. 21:30
Annyit tudok, hogy Kecskeméten a Petőfivárosban van egy jó dokinő. Anyu is nála fogyott. A nevét nem tudom, de ez alapján talán el tudsz indulni. (talán vmi széktó patika rendelőjében rendel, de nem tuti)
268. zsuzsci
2007. máj. 28. 18:13

Sziasztok!


Kecskeméten tud valaki orvost aki akupunktúrával foglalkozik?

Köszi:Zsu

2007. máj. 28. 17:56

Sziasztok!

PÉCSen tud valaki egy jó akupunktúrás orvost????

Köszi! Rita

266. Csiga78 (válaszként erre: 260. - 5d3fac1d2b)
2007. máj. 25. 19:56

Na akkor én mit szóljak.Egyetlenem bűnöm,hogy kávéfehérítőt nassiztam,ami nem cukorból,hanem gyümicukorból van,mellette mindent úgy csináltam,ahogy szoktam,mégis a múlthéten csak 80 dkg,ezen a héten meg csak 30 dkg ment le.

Úgyhogy berágtam és neki fogtam a level diétának megint.Ma járok a 3.napnál,első nap -1 kg-ot mutatott a mérleg,úgyhogy kíváncsi vagyok mennyi lesz most a végeredmény????


De döntöttem,miután ilyen fincsa recepteket tettetek fel inkább azt nassizom.Csak hát az az igazság,hogy az édesítőszerekkel kapcsolatban vannak fenntartásaim:1.állítólag rákkeltőek??,2.ha többet eszel belőle egy nap jobban hízlal,mint a cukor.Szóval:KI HOGY VAN EZZEL A KÉRDÉSSEL???

2007. máj. 25. 19:20
Én egyszer voltam akupunktúrás kezelésen (amire természetesen többször kellett elmenni), és viszonylag könnyedén, mindenféle mozgás nélkül fogytam 8 kilót.
264. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 263. - Gabryel)
2007. máj. 25. 19:15
Oldalt vannak receptek,én is sokmindent onnan néztem ki magamnak,nézz ott szét!Ha nem találsz,majd írok egy pár dolgot!
263. Gabryel
2007. máj. 25. 18:58
Sziasztok! Most voltam előszőr fülapunktúrás kezelésen. 5 tűt kaptam és vagy 40 percen keresztül kérdzgetett a dokinő különböző betegségeimről, táplálkozási szokásaimról, mozgásról stb. Tanácsokat adott mindenhez és mutatott a test több részén is olyan pontokat, amit kell nyomkodni a fogyás sikerért, illetve akár még gyomor bántalmakra is hatásos. Szóval teljesen meg voltam elégedve az egésszel. Heti 1x fogok menni, mivel tartós tűket kértem. A segítségeteket abban szeretném kérni, hogy aki csak tud, küldjön nekem fogyis recepteket. Ha bármi kérdésetek lenne, szivesen válaszolok. Mindenkinek szép napot! :)
262. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 261. - Loni)
2007. máj. 25. 17:05

Köszi a recepteket!

Megnézem!!!

261. Loni (válaszként erre: 260. - 5d3fac1d2b)
2007. máj. 25. 16:40

Azért az az egy kilós tök jó!!!

Egyébként tettem fel édességrecepteket a receptek közé.

2007. máj. 25. 15:06

Ma voltam a doktor néninél.Elmondtam neki,hogy "bűnöztem".Kaptam is cserébe 9db tűt!!!!!

Ehetek Norbis up1.es édességeket,inkább mint pilóta tallért és sütit!

De azért fogytam 1kg a héten!!!

majd igyekszek jó kislány lenni!

259. Loni
2007. máj. 25. 08:03

Majd számoljatok be a tapasztalatokról!

:)

258. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 255. - Loni)
2007. máj. 25. 07:43

Köszi az ötleteket!

Kipróbálom!

257. Csiga78 (válaszként erre: 256. - Csiga78)
2007. máj. 24. 21:52
Kérdőjel helytt !!!! jelt akartam írni.
256. Csiga78 (válaszként erre: 255. - Loni)
2007. máj. 24. 21:52

Hmmm!!!!!

Ezek fincsi ötletek?na ma is tanultam újat Neked köszönhetően.Jó ötlet én kipróbálom!!!!!

255. Loni (válaszként erre: 254. - 5d3fac1d2b)
2007. máj. 24. 19:32

És mi lenne, ha "becsapnád" magad. Azaz nem igazi édességet ennél, hanem valami diétás édességet. Pl madártejet. Sovány tejből és édesítőszerrel. (És nem vaníliapudinggal sűrítenéd be, hanem megvárnád, amíg a tojástól is sűrű lesz. Csak azért mondom ezt, mer tén néha lusta vagyok kivárni, és szórok bele pudingot...)

A másik édességötletem, hogy végy egy nagy doboz natúr joghurtot, édesítőszerrel, citrommal ízesítsd. Majd keverj bele valami bogyós gyömölcsöt és 3-4 dkg összetört (de nem porított) háztartási kekszet. 8Ennek is van diétás változata). Azután be a hűtőbe.

Ja! És a kedvencem: diétás "fagyi". 2-3 tojásfehérjét felverek kemény habbá, citromlével és édesítőszerrel ízesítem, majd ebbe is rakok egy kis epret, szedret (fagyasztott), áfonyát. Majd be a mélyhűtőbe. Kb 3 óra alatt megfagy.

2007. máj. 24. 19:21

Sziasztok!

Holnap megyek tű cserére.

Nem igazán vagyok elégedett magammal,mert már kétszer előfordult velem az,hogy nekiestem az édességnek(egy héten egyszer):-(((((

De amikor megettem az édességet,utána lenyugodtam és egy hétig nem volt "bűnözés"!

Lehet,hogy abba kéne hagynom egy pár hétre?!

2007. máj. 23. 12:14

Sziasztok! Zsuzsa vagyok Miskolcról. Én is az egész életen keresztül fogyokúrázók táborába tartozom.Persze lefogynom soha nem sikerült!

Szeretném kipróbálni én is az akupunktúrát, de nem tudok címet Miskolcon! Aki tud légyszi segítsen! Köszi

2007. máj. 22. 17:22
jah és nem egy-kétszer ittam fogyókúrás teákat!azt is csak az igya akinek a kövérsége az anyagcsere problémából fakad..és táplálkozással-mozgással nem tudja megoldani.de ezeket is ésszel!!!!
2007. máj. 22. 17:20

Nah túléltem...tegnap már nem ehettem semmit és bélfal tisztító szirupot ittam.Na annak a hatása olyan, hogy utána a tükrözés már nudli..de tény..fájdalmas volt nagyon. Vastagbél gyulladásom van, ami egy életre szól.Gyógyszerrel és megfelelő diétával csökkenteni lehet a kiújulások erősségét.Oka?stressz,EGYOLDALÚ DIÉTÁK!!!!szóval okosan csináljátok, nem minden a gyors eredmény!!!!10éve fogyóztam rendszeresen!

Puszi nektek..( most 24 óra alatt fogytam 2kg, úgy h alig volt széklet a beleimben...)

2007. máj. 21. 12:41

Én is szurkolok mindenkinek! Aki beteg, annak,hogy meggyógyuljon, aki fogyizik, annak, hogy sikerüljön. Én holnap megyek tűcserére, és egyúttal első mérlegelésemre is.

Kíváncsi vagyok. :-)

2007. máj. 21. 12:18

Nah lányok ma már semmit nem lehet enni, csak vízet inni..14 órakor kell meginnom a béltisztító folyadékot....aztán futás:) holnap 9 kor megyek..

Nektek kitartás a fogyihoz, de ésszel kérlek benneteket ésszel!

Puszi:)

248. Loni
2007. máj. 21. 10:46

Sziasztok! Bele-beleolvasgattam az eddigi hozzászólásokba. Ha nem haragszotok, leírom a saját tapasztalataimat. (Biztos van olyan, ami már szerepelt itt.)

Szóval én kb 5 éve hallottam erről először. Akkor már túl voltam nagyon-nagyon sok diétán (káposztaleves, tojásdiéta, narancs-diéta, citromdiéta, almaecet diéta és társai). Hatás semmi, vagy nem sok. NAgy-nagy kínlódással lement 2-3-4 kiló, azután visszajöt a másfélszerese És közben rossz kedvem volt, és untam az egészet. NA, akkor elmentem akupunktúrára. Ahová én járok ott a kezelés a következőképpen néz ki: 600 kcal/nap. Ez bizony nagyon kevésnek hangzik. Sokan mondják, hogy ettől már akkor is fogynál, ha nem járnál a kúrára. De ez nem mindig van így. Egy idő után a szervezet átáll a kevess kalóriára, és képes abból is raktározni valamennyit. Mire eljut a szervezet odáig, hogy elkezdje lebontani a zsírokat (ez lehet akár több hét is, sőt, akinek anyagcsere-problémái vannak, akár másfél hónap is), addigra pont rettenetesen megunod, hogy csak éhezel, de nincs eredmény. És akkor újra eszel (sokat), és azt a szervezet az utolsó morzsáig beépíti. Mert fél, hogy majd megint nem kap semmit. Szóval 600 kcal. Az is szigorúan meg van határozva, hogy mit ehetsz ezen belül. Cukor, zsír, liszt, krumpli,rizs stb tabu.

A tűk abban segítenek, hogy nem vagy éhes, nem vagy hisztis és fáradt. És felgyorsíják az anyagcserét. VAgyis áthidalják azt az időszakot, míg a szervezet magától rájön, hogy bizony meg kell nyitni a raktárakat. A tűk olyan pontokat szúrnak, amelyek a szervezete arra kényszerítik, hogy ne várjon, hanem mozgás-mozgás, bontson zsírt. Én 5 éve teljesen szkeptikusan mentem el. Elmondták ezt az egészet, amit most leírtam. Csak nevettem magamban a hókusz-pókuszon. Majd elkezdtem fogyni. Hetente három alkalommal kell menni, és összesen tíz alkalommal. Ez ugye 3,5 hét. Nos 93,5 kilóról 77 kilóra fogytam le. Nem mondom, hogy mindig fitt és boldog voltam, de nem vedlettem át sárkánnyá. Azután elmentem még egyszer, és akkor 77-ről 72-re. Ez már nehezebb volt, mert ezek a zsírraktárak már jobban beágyazódtak. De centikben nagyon meglátszott ez is. Lötyögött rajtam a 42-es ruha. (Isteni élmény volt!!!) Újra lett derekam stb. Azután 2 év alatt visszahíztam 80-ra. Majd nagyon elengedtem magam, és akkor vissza 90-re. Most egy hónapja újra elmentem a doktornőhöz. Tíz kiló leugrott. Most veselkedtem neki a második tíznek.

Az öcsém még eredményesebb volt. Kb 100 kiló volt, amikor elkezdte. A kúra alatt 25 kilót dobott le, azután még nyolcat az 1000 kcal-os diétával. Az XXXXXXXL-es nadrág helyett már belefért egy S-esbe is. Én pl a három hetes kúra után nem ismertem meg... De komolyan.

Ez 4 éve volt, azóta 6-8 kilót szedett vissza.

Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom. De érdemes megnézni, hogy hová jelentkezel, mert bizony nem mindenhol veszik elég komolyan. Ahová a barátnőm járt, ott pl lehetett enni TúróRudit. Nálunk ez tiltott.

Bocs, ha hosszú voltam....

247. alma20
2007. máj. 21. 09:58

Köszönöm Lányok!

Két hét múlva vérvételre és majd akkor tudok meg biztosat, mert most olyan vizsgálaton voltam, ahol ránézésre mondták ezt!

Kaptam jódot is, de amig nincs meg a véreredmény, addig nem kezdem el inni!

246. alma20 (válaszként erre: 244. - Ragyogás)
2007. máj. 21. 09:56

Szorítok neked!

Kitartás! :-))))

245. Csiga78
2007. máj. 19. 20:14
Jujj,te szegény.Én nagyon szorítok Neked.Sok sikert és vigyázz nagyon.Senkitől ne kérj infot,hogy milyen,mert akkor csak teljesen be fogsz parázni.Inkább struccpolitika és mély levegő:)))))))))
2007. máj. 19. 07:21

Sziasztok!

Kedden reggel 9kor meg kell tükrözni a vastag belemet.Szorítsatok h találjanak egy könnyen gyógyítható egyszerű kis gyulladást:D

A laborokban kizártak minden egyszerű fertőzö betegségeket.Negatív lett minden, ami az én esetemben nem jó hír..most előszőr az alsó 20cm-es részt tükrözik, ha itt nem találják az okot akkor be kell mennem a gasztoendorologiára és akkor vékonybélig tükröznek...KÉrlek benneteket szorítsatok h kedden meglegyen :D

Puszi

243. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 240. - Turbolya)
2007. máj. 17. 14:26
Szerintem nem fogsz csalódni:-))
242. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 235. - Alma20)
2007. máj. 17. 14:25

Szia!

Ismerek egy csajt,akinek alulműködik a pajzsmirigye és jár akupunktúrára,és a dokinő sem ellenezte neki.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook