Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
481. andreamano (válaszként erre: 480. - Loni)
2007. júl. 6. 17:49

Rendben,most Nekem is el kell mennem,7-kor tornázni megyek,de este megpróbálok jönni egy kicsit!

Várom válaszod!

480. Loni (válaszként erre: 479. - Andreamano)
2007. júl. 6. 17:47
Most van egy kicsi melóm, de majd írok neked.
479. andreamano (válaszként erre: 476. - Loni)
2007. júl. 6. 17:39

Sziasztok!


A Naplómban leírtam,hogy miket eszem,most ezek a tűk nagyon jók,mert egyáltalán nem vagyok éhes,de semmi nem ment le,hát én centiben sem nagyon látok változást sajnos!

478. Loni
2007. júl. 6. 17:34

menszótruáció = menstruáció


Néha kicsit össze-vissza bököm a klaviatúrát.

És ne haragudj, ha kemény voltam, vagy kicsit tuskó. Fénykép alapján angyon csinos lány vagy. Én nem látok rajtad felesleget. Szerintem inkább az akupunktúrára szánt pénzből vegyél egy uszoda-bérletet. A rendszeres mozgás szépen formálja tovább az alakot. Ha pedig félsz a fölös kilóktól, akkor csak simán figyel oda, hogymit eszel.

2007. júl. 6. 17:07

Igen csatlakoznék Loni Gabryel-hez szólt üzijében.

Valóban nem kellene fogynod Gabi !

Bár tudom mindenki saját magához képest szeretne fogyni valamennyit, de lehet, hogy a szervezeted már ezzel jelez. ÁLLJ !

Azért ne légy szomorú, ha még szeretnél fogyni ! A biztatás kicsit lejjebb :)

476. Loni (válaszként erre: 473. - Andreamano)
2007. júl. 6. 15:50

Miket eszel? És mennyit?

Centiben sincs változás?

475. Loni (válaszként erre: 472. - Gabryel)
2007. júl. 6. 15:50

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de Te hová akarsz fogyni?

Ilyen súlynál ne nagyon csodálkozz, ha nem fogysz. Lévén, nincs nagyon miből. Gondolj arra is, a normális menszótruáció, a fogamzüóképesség fenntartása érdekében szükséged van a zsírszövetekre is. Ezt a szervezetet tudja, ezért nem enged fogyni.

474. baloghany (válaszként erre: 472. - Gabryel)
2007. júl. 6. 15:40

Szia Gabi !

Csak nyugalom. A fogyik alatt mindig van olyan idő amikor a szervezet stoppot fúj. Egy kicsit, akár 2-3 hétig áll a fogyás majd újra megáll. Csak türelmesnek kell lenni, nem feladni búslakodni.

"Igen is menni fog ! " - erre gondolj. Akard és a szervezeted is akarni fogja. Tudod minden az agyban dől el.Nem szabad siettetni. Amúgy is nagyon szépen elindultál és fogytál is.

Most én is le lassultam, el is szomorodom néha, de nem adom fel akkor se a "harcot". ( kos vagyok, végig kell vinnem!!!)

Szép napot ! Kitartás !!!!!!!

Ancsa

2007. júl. 5. 20:54

Sziasztok!


Sajnos én is egy kis bíztatásra szorulok,mint az előttem szóló kedves fogyis társam,bár Nekem 25-30 kg-tól kellene megszabadulnom sajnos!

Tegnap tartós tűket kaptam,mert aki csinálja nekem az akupunktúrát 1,5 hét szabira ment!

Ez sokkal jobbnak bizonyul,mint a másik,de azzal már végig kell csinálnom a 3 hónapot!Ha ezt tudom,hogy ez semmiben nem zavar,akkor nem megyek hozzá 2 naponta szurkáltatni!Mostmár kár sopánkodni ezen!

De azon sajnos kell,hogy 22.-e óta csinálom,és egy huncut kiló nem ment le,és már nagyon el vagyok keseredve!

Bár tegnap óta nincs mérlegem,mert a párom kivette belőle az elemet végleg,állandóan rajta ácsorogtam!Na jó nem állandóan,de elég sűrűn!:)

Mit csinálhatok rosszul szerintetek?

472. Gabryel
2007. júl. 5. 19:24
Ez nagyon szomorú napom :( Még mindig stagnálok. Pedig már eltelt két hét. Állítólag a szervezetem tartalékra kapcsolt és nem fogyok. Betartom a diétát is és mégis ez van :( Elkezdtem járni zsírégető-köpölyöző masszirra is, hátha újra fogyni kezdek. Remélem sikerrel...Rám fér egy kis bíztatás!
471. Csiga78 (válaszként erre: 465. - Loni)
2007. júl. 3. 18:41
Igen.Megpróbálok odafigyelni,hogy a min.2 liter meglegyen.Így inkább 2,5-3 litert szoktam inni egy nap.Miután a szopiztatás miatt min.3 litert kellett innom.Amikor még aktívan szopott a trónörökös.
470. Loni (válaszként erre: 469. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 3. 18:28

Ausztrál tudósok felfedezték, hogy a krónikus stressz kövérít, mert növekedésre és sokszorozódásra ösztönzi a zsírsejteket. A stressz és az elhízás összefüggéseit már több mint egy évtizede ismerik, de az egymásra gyakorolt hatásukat csak most sikerült leírniuk a kutatóknak.



Az ausztrál, amerikai és szlovák tudósok felfedezése segíthet megtalálni a zsírsejtek csökkentésének, illetve elpusztításának eszközét - a kutatás eredményeit hétfőn publikálták a Natural Medicine című szaklapban. Herbert Herzog, egy sydneyi orvosi kutatóintézet idegtudományi igazgatója szerint a kutatásnak köszönhetően tehetnek majd a kóros elhízás ellen.


A tudósok stresszes és nem stresszes egereket etettek meg, és felfedezték, hogy a stresszes egerek sokkal jobban elhíztak. Herzog professzor elmondta, hogy stressz esetén egy neuropeptide Y nevű molekula szabadul fel a szervezetben, ami megnöveszti és sokszorosítja a zsírsejteket. Ha az ember közbe tud majd avatkozni, mielőtt a molekula kiváltaná ezt a hatást, legyőzheti majd a kóros elhízást.

Forrás: AAP/Független Hírügynökség

469. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 468. - Loni)
2007. júl. 3. 18:10

Az elképzelhető,hogy peteéréskor ilyen tünetek jönnek elő....

Mostanában tényleg elég stresszes vagyok,sok okból,észre is veszem,hogy gyakrabban nyúlok kajákhoz:-(((

De nem akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!

468. Loni (válaszként erre: 467. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 3. 18:07

Nem jellemző.

Mostanság van peteérésem. Ha minden igaz... Totál olyan tüneteket produkálok, mint menstruáció előtt. Most visszagondolva, a múlt hónapban is lehetett iylen vizesedés. Mert emlékszem, hogy egyik nap nagyon sokat jártam pisilni, de igazából azt akkor semmi sem indokolta.

Teljesen rá vagyok csavarodva erre a vizesedés peteéréskor témában... Bocsi.


Apropó! Tegnap olvastam valami hírt arról, hogy a stressz hízlal....

467. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 466. - Loni)
2007. júl. 3. 17:57
De mitől lehet?Nem eszel túl sósan?
466. Loni (válaszként erre: 464. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 3. 17:56

Szia!

Ne halogasd!!! Mármint a szakorvost.

Én most se nem fogyok, se nem hízom. Bár nem is nagyon fogyózom. Bár megpróbálok odafigyelni (főzelékfélék, sovány hús), nem eszem kenyeret stb. Viszont bevizesedtem. Most már vagy 3 napja tart. És nem tudom, mi az oka.

465. Loni (válaszként erre: 463. - Csiga78)
2007. júl. 3. 17:54
Elég folyadékot iszol a cigi mellett?
2007. júl. 3. 17:51

Sziasztok!Hát az bizti,hogy majd egyszer elmegyek egy szakorvoshoz a fejfájásommal,de most egy pár napja nem is fájt....



Hogy álltok a fogyival?????

463. Csiga78
2007. júl. 2. 14:01

Igazából nekem akkor fájt nagyon sokat a fejem,amikor dohányoztam és sajna egy hónapja megint visszaszoktam,yígy a fejem is újra elkezdett fájdogálni:((((((

Arról nem is beszélve,hogy megint annyit prüszkölök reggel,hogy néha a 100-as zsepi sem elég.

2007. júl. 1. 21:13

Sziasztok !

Ha már fejfájás akkor megint csak egy eset. ( már megint a sajátom.. hú ennyi bajom van ??)

Szóval nagyon fejfájós voltam, de néha elég keményen, migrén szerű fejfájásokkal. Mindenre fogtam, mikor egyszer a szemészeten kötöttem, ki mert volt valami kis gyulladásom. Aztán addig-addig vizsgálgattak, hogy kiderült zöldhályogom van. :( Igen sajnos túl fiatal ( 30) korom ellenére. Kérdezte is a doki, hogy nem fájt a fejem? Na mióta kezelem a zöldhályogom, nem fáj már a fejem.

Már megint egy olyan eset amire nem is gondoltam volna. Igen mert a szemnyomásom magas és attól fájt a fejem. Azóta minden fejfájós ismerősömnek elmesélem, jobb ha orvoshoz fordul vele. Szóval nem szabad elsiklani a fejfájás mellett.

461. Loni (válaszként erre: 460. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 1. 11:03
Anyunak mellékvese problémáji voltak, és emiatt migrénszerű fejfájásai voltak. Kapott rán valami szert, és azóta semmi gond.
460. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 459. - Loni)
2007. júl. 1. 09:17
Szia!Persze,mondtam neki a fejfájást,kaptam is rá mindig tűt!De tegnap még a gyógyszer sem vettek ki a fájdalmat:-(((Epe-vese probléma miatt is lehetek fejfájós?
459. Loni (válaszként erre: 458. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 1. 09:09

És ezt mondtad a dokinéninek?

Mármint azt, hogy gyakran van fejfájásod?

Hátha arra is tudsz tűt szúrni. Itt a dokinéni rendszeresen gyógyít is tűkkel, nem csak fogyaszt. Lehet, érdemes lenne beszélni a dokinéniddel. És talán nem ártana egy epe-vese kivizsgálás....

2007. jún. 30. 21:41

Sziasztok!

Ma megtette mazt,amit már majdnem 3.hónapja (hála az akupunktúrának)nem!


Bevettem fejfájás csillapítót!

A fogyásra is nagyon jó volt,de a fejfájás állandóan kínzott,és arra a pár hónapra elmúlt!

2007. jún. 30. 20:54

Szia!


Örülök neki,hogy így van!

Én még ezektől a tűktől sem fogyok!Régebben olyan könnyen ment,bár mindig küzdöttem a széklettemmel,de most hiába küzdök!Jó lenne egy kis sikerélmény már végre!

456. baloghany (válaszként erre: 455. - Andreamano)
2007. jún. 30. 19:09

Szia!


Igen megműtöttek, de nem külső vágással, hanem a endoszkóposan . Aztán pár napig bent feküdtem még és kész. Azóta voltam kontrollon és működik minden rendesen. Remélem ez így is lesz sokáig. Gyógyit nem szedtem és nem is szedek rá.

455. andreamano (válaszként erre: 453. - Baloghany)
2007. jún. 30. 15:15

Szia!


Nagyon érdekes amit írsz,s kaptál rá gyógyszert,vagy netán meg kellett műteni is?Érdekelne,mert én is szedtem,és kipróbáltam mindent,mind hiába!

Magamtól nem nagyon tudok produkálni,kell a segítség,de nem nagyon van mi,mert igazán semmi nem hat,vagy csak görcsölteti a hasam!

454. Loni
2007. jún. 30. 14:52
Nekem törés (valami csavarodás) van az epevezetékemben. Már mondták néhányszor, de eddig nem kerestem összefüggést az anyagcserezavar és e között. Lehet, most akkor megnézetem. Állítólag születési rendellenesség.
453. baloghany (válaszként erre: 452. - Andreamano)
2007. jún. 30. 13:44

Szia !


Nos én is éveki székrekedéssel küzdöttem, mikor kiderült,hogy az epém körül vannak bajok. Nem volt epekövem, hanem egy olyan dolog ami még az orvoslásban eddig nem nagyon ismert. Egy szegedi doki és mág páran az országból vizsgálódnak ebben a még nem nagyon ismert betegségben, hogy úgy mond van ilyen. Szóval nem tudom, hogy van ez pontosan, de evés hatására valahogy epének kell átjutni a gyomorba és ettől indul be az emésztés majd az anyagcsere. A probléma lényege az volt, hogy az epevezetékem nem tágult rendesen, ezáltal nem jutott elég epe a gyomromba és nagyon lassú volt az anyagcserém. ( Székrekedésem volt de elég rendesen. ) Aztán ez epecsatornám ( ami olyan mint egy izomgyűrű) átvágták, és azóta szuperál minden frankón. ( remélem nem kiabáltam most el)

Úgy derült ki hogy volt egy epegröcsöm és elmentem dokihoz. Befektettek a kórházba és jöttek a vizsgálatok ( gyomortükrözést soha nem engedem mégegyszer !!!!!!!!) és nem találtak semmit. A prof. már nem tudta mi lehet a bajom és akkor jött ez az orvos és kivizsgált ő, és meg lett a probléma forrása. ( én meg lettem egy próba alany )

Ez volt az én esetem a székrekedéssel.

Hát ez nem egy ötlet volt, de esetleg epe körül érdemes "szétnézni". Nem gondoltam volna, hogy e miatt évekig ( tizenéves koromtól !!!) szenvedtem.

2007. jún. 30. 12:51

Sziasztok!


Hát én nem mensruáció előtt,hanem után vagyok,de az én szervezetem elég furcsán működik,az a baj,nem értek hozzá,még nem találtam meg a megfelelő kulcsot hozzá sajnos!

Hát a székletem sincs rendben az alulműködő pajzsmirigyem miatt!A mályvateát én is iszom,heti egyszer,de úgy meggörcsölteti a hasamat,így vagyok a szűztea kapszulával is,3 napig szedem,és utána kínok árán sikerül elmenni(de legalább sikerül:))!

Szerintem még nem találták fel azt a szert ami nekem segítene wc-re mennem!

Azt én is tudom,hogy így nagyon nehéz fogyni,de mit csináljak,azért próbálom most ki tűvel,hátha segít egy kicsit fogynom!

Esetleg van valakinek valami jó ötlete?

Bocs a témáért!!!!!

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook