Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
781. wicca10 (válaszként erre: 780. - Hipo1)
2009. máj. 27. 15:11

Véletlenül nem tudnád elküldeni az 1000 kalóriás étrendedet?

Előre is köszi :)

780. hipo1
2009. máj. 26. 18:40

Sziasztok!

A 600 kalória nagyon kevés.Én 1000 kalóriával fogytam 4 kilót 2 hét alatt.Persze akupuktúra mellett.

779. wicca10
2009. máj. 26. 15:32

Sziasztok!


Nincs véletlenül valakinek meg a 600 kalóriás étrend, amit a akupunktúrás kezeléshez adnak?

2009. máj. 22. 00:39

Hahó, emberek, ki hogy van?

Én ma mentem vissza a jól bevált orvosomhoz miután se az Adipexet, se a Reductilt nem tolerálta a szervezetem, a súlyomat meg nem bírom elviselni. Nem fogok 500, sőt 1000 kalóriázni sem, mert egy tanulási dömping közepén vagyok munka mellett, de biztos vagyok benne, szépen, lassan segít visszafogni az étvágyamat, hozzásegít egy életmódváltáshoz, mert mostanában nem tudok uralkodni az étvágyamon, és alapból is kövér vagyok.

Örülnék, ha írnátok, ki hogy van.

777. hipo1 (válaszként erre: 776. - Vereskati)
2009. máj. 5. 20:25
A levessel ma próbálkoztam, de égett tőle a gyomrom.Remélem a holnapi napot jobban fogom bírni..
2009. máj. 5. 20:14
Néhány napig tart csak. Leveskockából üres levest ehetsz, az telít, és kevés kalóriát tartalmaz.
775. morkika
2009. máj. 5. 20:14

nekem nincs sajnos, de nagyon érdekel a hatása. Én is gondolkodom hogy kipróbálom. 5 kilót szeretnék leadni, ami alig akar megmoccanni...

Minden esetre várom a fejleményeket Veled kapcsolatban.


Amúgy szerintem csak addig tart az kinzó éhség, amig a gyomrod meg nem szokja és kissé össze nem szűkül.

Kitartást!

774. hipo1
2009. máj. 5. 20:08

Sziasztok!

Tegnap kaptam az első tűket a fülembe.Szeretnék 12 kilót fogyni.Betartom a 800 kalóriát,de nagyon éhes vagyok.Mikor múlik el ez a kíanzó éhség?Ha valakinek van ez ügyben tapasztalata kérem írjon.

773. Mejszi
2009. ápr. 16. 08:29

Köszi Spagi a biztató szavakat!:)


Nem tud valaki Pécsett megbízható akupunktőrt? Én csak dr. Dravetzky Évát tudom, de egy telefonhívás után elment tőle a kedvem... :S

772. 9cb8f8c741 (válaszként erre: 771. - Mejszi)
2009. ápr. 15. 11:55

Szia, én március 27-én kezdtem el és most tartok a három és fél kiló mínusznál.

Azt tudom tanácsolni, hogy alaposan válaszd ki, melyik akupunktőrhöz mész. Legjobb, ha orvos is az illető. Ha ért hozzá, akkor 600 kalóriás diétát nem tanácsol. Ahova én járok, ott 900-at tanácsolnak, de azt minimum el kell fogyasztani mindennap. De be tudod a diétát tartani, ha megvan a kellő elhatározásod fejben, ha meg nem, akkor mindegy is, hogy belevágsz-e vagy sem, mert akkor úgyis feladod, mindegy, hogy van-e akupunktúra vagy sem.Akaraterő kell hozzá, és eleinte nehéz megszokni az abszolút szénhidrátmentes diétát és a napi három lityi vizet, nekem egy hét kellett hozzá és nyűgösködtem rendesen, de beállt és mikor éreztem, milyen jót tesz, már nem kívántam mást. Csak a tűktől ne várj csodát, te is kellesz hozzá, de ha betartod a diétát és mozogsz, akkor garantáltan fogysz. A bőrödnek nem lesz semmi baja, ha mozogsz mellé, tornázol mindennap. Annak lóga bőre, aki nem egészséges ütemben fogy. Az akus diéta viszont olyan étrendet ír elő, amivel a tested beáll az egészséges szintű (heti másfél-két kg-os) fogyásra. Úgy, hogy közben könnyebben tudod tartani a diétát,mert nem vagy feszkós, fejfájós és tapasztalatból mondom, hogy rám a diéta időtartama alatt kb csak egyszer jött rám farkaséhség, akkor bűnöztem is, de semmi nem jött vissza akkor se a leadott kilókból, úgyhogy nekem bevált. Most tartok a felénél, de már most érzem, hogy akár tűk nélkül is menni fog. Az akupunktúra abban segít., hogy életmódot válts. Mert anélkül nincs tartós fogyás. Ennek érdekében nem nagy ár a diéta betartása.Ha meg sikerül megváltoztatnod az életmódod, tehát a kúra után, akkor már visszatérhetsz a tiltott élelmiszerekhez, de kisebb mértékben (sokat úgyse fogsz tudni enni belőlük). Mert akkor már tudni fogod, milyen érzés keményen megdolgozni egy-egy kilóért, érezni fogod, mennyivel jobb az egészséges étel a testednek és ez erőt ad ahhoz, hogy betartsd a mértéket.

771. Mejszi
2009. ápr. 14. 20:03

Sziasztok!

Én is gondolkodom az akupunktúrás fogyáson. Én attól félek, az olvasottak alapján, hogy ha le is megy a felesleg, mikor lejár a kúra, akkor visszajön. Az 500 kalóriás diétát képtelenség tartani alap állapotban szerintem, de minden esetre nagyon embertelen. A másik ami aggaszt, hogy a hirtelen fogyástól lógós lesz a bőröm. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

2009. márc. 17. 16:07

Egyre több jót hallok az akupunktúráról, én is nagyon erősen gondolkozom azon, hogy most így tavasszal belevágok. Legalább 12 kilót kéne leadnom, de iszonyú lassan fogyok...

Utánanéztem és Giller Myriam akupunktúrás kezeléseivel szemezgetek már egy jó ideje, valaki járt hozzá?? Mennyire hatásosak az ő kezelései? Ha valaki esetleg járt hozzá vagy tud Bp-en jobb akupunktúrás kezelést, az írjon légyszi! :)))

2009. jan. 21. 12:11
Ma ismét tűket rakattam a fülembe. 500 kalórián kellene élni, de én 1000-rel is elégedett leszek. Ma is kevesebbet eszem már a szokásosnál, de a diéta holnaptól indul.
2009. jan. 2. 14:52

Boldog új évet mindenkinek!


Lehet, jövő héttől megpróbálkozom ismét a fogyival. A hormonkezelés visszaszorította az étvágyamat szerencsére, talán könnyebbé válna így a diétázás, eü. szempontból pedig alapvető fontosságú lenne.

Ha akup. mellett döntök, majd jövök beszámolni a részletekről.

2008. nov. 25. 12:05
Köszike, nagyon aranyosak vagytok. :) Remélem, nem dagadok majd akkorára, mint a ház (bár már most is akkora vagyok kb.). Szóval mint egy még nagyobb ház.:-)
766. ankhesen (válaszként erre: 763. - 8c8f9343f6)
2008. nov. 25. 10:50
sok sikert a babahoz!! Es vigyazz magadra a sok gyogyszer mellett!
765. ankhesen (válaszként erre: 760. - Csiga78)
2008. nov. 25. 10:46
ertem, koszi a valaszt! akkor majd utana remelhetoleg normalisan mennek (lefele) a dolgok..
2008. nov. 24. 22:56

Sziasztok!

Képezljétek 3. tű cserém volt ma. Nekem mind két fülemben 5-5 tű, és minden hétfő csere. Azt mondta a doki, hogy 10 alkalom 1 kura. Centikben mérhető a hatás!

Mindenkinek sok sikert a tűhöz és a babaprogramhoz!K.

2008. nov. 24. 20:59

Hát, amilyen nagy lelkesedéssel vágtam bele a fogyiba, annál nagyobb gyorsasággal be is fejezem - az akupunktúrát legalábbis. Holnaputántól babaprojekt indul Norcoluttal, Clostyval, Utrogestannal, emellett nagy valószínűséggel nem fogok tűket rakatni a fülembe, és megpróbálok vmilyen betarthatóbb Update irányba tendálni.

Mindannyiótoknak kitartást és sok sikert kívánok a fogyihoz, majd azért be-bekukkantok.

762. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 761. - Méz :))
2008. nov. 24. 19:06

Én sajnos nem.

A Levelem megint megbukott, képtelen vagyok betartani. :(((

761. Méz :)
2008. nov. 24. 19:05
Tudtok ajánlani Debrecenben, vagy Miskolcon megbízható akupunktúrás orvost?
760. Csiga78 (válaszként erre: 758. - Ankhesen)
2008. nov. 24. 16:38

Mensi előtt mindig nehezebb az ember,mert ilyenkor megköti a szervezet a vizet,lezért mikor szépen lecseng utána már nincs vész:)))


Visszatérve,hogy fáj,nekem erre azt mondta az akupunktúrás hölgy,hogy ez azért van,mert aktív az a pont azaz van hatása,valamint hatásosabb kicsivel,mint a tartós tű.


Nekem mind a két fülemben van és sikerült találnom egy hölgyet aki elég olcsó,mert 1000,- a tűcsere,ha nagy tűre is megyek(1 óráig nagy tű van bent,utána tartós) az 2000,-.Bár nekem már kettő is mondta,hogy 10,max.14 napig bent lehet a fülemben.Én mopt modjuk kicsitn pihentetem,mert áőrilis óta járok,most hagy pihenjen a fülem:))))

759. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 758. - Ankhesen)
2008. nov. 24. 11:26

Hahó!

Én eléggé bénázom, de azért igyekszem ügyesebb lenni. Ma elkezdem a LEVEL-t tényleg, vagy annak vmiféle változatát (csak mert reggelire és ebédre kapásból nincs kétszersültem, kénytelen vagyok zsemlét enni - nagy duzzogva ;-)).

Ciklussal kapcs. súlykérdéshez nem tudok hozzászólni, mert nincs ciklusom.

Nekem tartóstű van a fülemben, hetente kell cserélni, 3500 Ft/alkalom. A tűk 6 napig vannak benn, 1 nap pihenő, mielőtt bekerülnek az újak. Összesen 4 tű van és mindig a bal fülcimpámban szúrva: éhség-, szomjúságérzetre, anyagcserére meg idegrendszerre hatnak tudtommal.

2008. nov. 23. 22:38

sziasztok!

koszi a tippet,en is most mar inkabb reggel kikeszitem magamnak,vagy viszem magammal.

hogy megy nektek? Nekem ma megjott es komolyan mondom hogy 1-2 kiloval tobbet mutat.. nektek ez hogy van?

ti mindketten tartos tuvel csinaljatok? Mi a kulonbseg? En megyek heti 3szor (de kicsit sok penzben) es erdekel mi ez a tartos tu dolog.. olcsobb-e egyaltalan azzal. na koszi, kitartas nektek! ujabb het kezdodik... :)

757. Csiga78 (válaszként erre: 756. - 8c8f9343f6)
2008. nov. 23. 16:34
:))))
2008. nov. 23. 14:47
Hát, ma mégsem kezdek bele. Fő az igazi, komoly elszántság, igaz?
2008. nov. 23. 12:41
Ma én is belekezdek a LEVEL-be, csütörtökig lenyomom az 1. öt napot.
754. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 753. - Csiga78)
2008. nov. 22. 22:46
Köszönöm, éreztem, sokkal visszafogottabb voltam önmagamhoz képest. :) De azért van még mit csiszolnom az akaraterőmön. Na, majd holnaptól. Lehet, bevállalom a LEVEL-t, köszi az ötletet. :) És lehet, keverek ilyen teát is, bár én a matét is nagyon szeretem.
753. Csiga78 (válaszként erre: 751. - 8c8f9343f6)
2008. nov. 22. 17:54

Küldtem az energiát,megkaptad?


Egyébként a hétvége nekem is nehéz,mert itthon a párom,meg ma mi is anyuméknál voltunk kajálni:)


De ilyenkor próbáld ki a teát,mait leírtam.Na persze csak ha gondolod,nem szeretnék semmit erőltetni,de az is csökkenti kicsit az étvágyad,mert a borsosmenta étvágycsökkentő hatású:)


Sziasztok,kellemes hétvégét!!!!

752. Csiga78 (válaszként erre: 749. - Ankhesen)
2008. nov. 22. 17:52

Egy tipp,én kiteszem a konyhaasztalra,így ha mindig elmegyek mellette meghúzom.Bár nekem könnyű,mert amikor szoptattam 4-5 litert kellett innom,így rá tudtam szokni,mert előtte én sem sokat ittam.

Meg minden reggel iszom az almaecetet.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook