Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1111. mandella
2012. jún. 27. 13:30

na most meg fogytam :)

79,5 vagyok, tehát sikerült 80 alá mennem

annyit tudok mondani, hogy múlt hét hétfőn mértem magam, akkor 82,2 volt a súlyom, meg ma reggel, most meg 79,5. tehát 2,7 kilót fogytam, hurrá, ez szerintem nem rossz.

1110. mandella (válaszként erre: 1108. - Jada1)
2012. jún. 25. 11:41

lehet, hogy én is rágörcsölök

bizony, az meglehet sajnos

hiszen nagyon (görcsösen) akarom!

1109. mandella (válaszként erre: 1108. - Jada1)
2012. jún. 25. 11:40

nálam is dettó ez van, el vagyok keseredve, a nő meg csak annyit mond, hogy nem érti, nem érti, mert mindenki, akit csak kezel, kéthetente 5 kilóktól szabadul meg... én meg nem. és hogy nem érti.

hát én se. el vagyok kenődve.

tegnap csak lecsót ettem (délben), meg reggelire egy kefirt

1108. Jada1
2012. jún. 24. 14:03

Sziasztok!

Hát valami nem jól van most nálam. Az utóbbi időben megállt a fogyás, egy deka se ment le. Pedig ugyanannyit eszek, illetve nem eszek. Tartós tűim is bent vannak, jó helyen. Nem tudom mi lehet. Bár a pszichológusok szerint aki nagyon rágörcsöl, annak még nehezebb. Szerintetek mit tegyek???

1107. Gaby76
2012. jún. 24. 12:22
Sziasztok! a 12., őszig az utolsó akupunktúrás hetemet töltöm. Csütörtökön veszik ki a tűket. Valójában ülőideggyulladásból való lábadozás után küldtek akupunktúrára, mert nem tudtam rendesen járni. Gondoltam ha már ott vagyok, hátha fogyok is, mert sajnos a betegségem alatt 2 hónapig feküdtem és kb. 7 kilót híztam. Sajnos már előtte is 90 kiló voltam, tehát ez igy már elég vészes! Sportról nálam szó sem lehetett az idegyulladás és a gerincsérvek miatt. Mostanra így is megszabadultam attól a 7 kilótól, sőt, többtől, mert ma 86-al kezdődött a súlyom. Már tudok járni, bár vannak rosszabb napjaim és elkezdtem úszni. Csodás dolog az akupunktúra!
1106. Shally
2012. jún. 24. 11:56

Sziasztok!


Nekem holnap lesz egy hete, hogy bennt vannak a tűk, és ez alatt lement kb 1-2 kg (nem tudom pontosan mert az a vacak régi mechanikus mérlegem van csak). Ez csak az első hét,de remélem így folytatódik tovább. :)

Én nem igazán diétáztam, odafigyeltem, de bűnöztem is. Mozgás az van, futok kb heti háromszor.

1105. Shally (válaszként erre: 1086. - Mandella)
2012. jún. 24. 11:51

Szia mandella!

Szerintem ez nagyon kevés amit eszel, és lehet ez a baj. Ha éhezteted a szervezeted elkezd raktározni, legyen meg szerintem minimum 1000-1200 kalória naponta.

1104. mandella
2012. jún. 15. 20:20

sziasztok sorstársak!

nagyon jól elvagyok továbbra is, örülnék, ha minden tűs társam ilyen klasszul viselné a "megpróbáltatásokat". :)

viszont van egy kérdésem: tudja valamelyikőtök, hogy pontosan milyen pontokat szúrnak a "nénik"? :)

mert azt gondolom, hogy éhség, stressz, gyomor... nem tudom a többit, nekem pikkelysömörre is van, összesen most 14 tűt kaptam a két fülbe, szóval a valódi kérdésem az, hogy van más is, akinek némelyik szúrás már a szúráskor is fáj picit meg utána is érzékeny, ha hozzáér mondjuk a kéz, de bármi. és állítólag nekem az, amelyik érzékeny, az a hormon pont. tud valaki erről valamit, hogy az miért érzékeny? a többi annyira nem, kicsit amazok is, de ez meg eléggé.

a szúró nő szerint a hormonponton keresztül próbálja meg gyógyítani a pikkelysömört. hát nem tudom. nem értek hozzá, bioztos igaza van. viszont a pikkelysömöröm semmit nem javult, amióta tűk vannak a fülemben, igaz, nem is romlott. az arcbőröm viszont katasztrófa :( pattanások jönnek ki egy ideje rajta, előtte se volt valami babasimaságú, de a tűk óta mintha rosszabodott volna. ez a méregtelenítés miatt van vajon?

2012. jún. 14. 19:26
Én egyszer próbáltam az akupunktúrát de nekem nem vált be ,de szerintem a szakember sem volt megfelelő. Pedig teljesen hiszek benne , az unokatesóm is evel sokat fogyott.
1102. mandella (válaszként erre: 1101. - 13248e92d2)
2012. jún. 14. 11:26

szia!

az a baj, hogy engem leszúrt a nő, hogy nem mérem magam, mert azt mondja, úgy tudna továbbhaladni, hogy akkor mennyit szúrjon meg hova, satöbbi, úgyhogy most már tényleg fogom mérni magam, csak abba az átkozott mérlegbe még mindig nem vettem elemet... :(

én amúgy jól vagyok, simán elvagyok minimális kaján, sokkal kevesebbel jóllakom továbbra is.

mondjuk picit türelmetlen vagyok, szeretnék már tetszeni magamnak (meg másoknak is), hajtanám az időt... meg hát ha mondjuk nekem is heti egy kiló megy le, akkor húha, az 20 hét 20 kiló, az annyi mint, mennyi is, 5 hónap? az nagyon sok :(

én már augusztusra le akartam fogyni... na erre mondom, hogy türelmetlen vagyok, de persze ilyenkor megrázom magam, és közben el is szégyellem magam, hogy hogy lehetek ilyen buta, és türelmetlen, hiszen amikor zabáltam ész nélkül, akkor hol volt az eszem... :(

úgyhogy kitartok!

és ezt kívánom minden sorstársamnak! :-)

2012. jún. 13. 22:13

Hello Mindenkinek!Eltűntem egy kis időre,de látom mandella minden ok veled!Én ma voltam ismét szúrkáláson...ismét-1 kg...azért ha heti egy lemegy én nagyon elégedett vagyok,de 24én ismét szülinap:)vasárnap pedig elég durva szalonna sütést rendeztünk:)utána tekertem egy órát:))

még 5 kg muszáj...aztán majd meglátjuk...de azért nem könnyű...diéta az diéta...persze nem olyan nehéz,mint a többi...

Mindenkinek kitartást kívánok:)

1100. nagymacika (válaszként erre: 1099. - Mandella)
2012. jún. 13. 19:57
nagyon köszönöm a segítségedet!
1099. mandella (válaszként erre: 1098. - Nagymacika)
2012. jún. 13. 14:39

szia


privátban küldöm a nevet

2012. jún. 12. 16:15
sZERINTEM ITT IS KI KELL FOGNI A JÓ SZAKEMBERT. Tudnátok nekem Szegeden vagy a környékén jó szakembert ajánlani aki aakupunktúrával foglalkozik. Fogyás gyorsítása miatt érdekelne.
1097. mandella (válaszként erre: 1093. - Lilyke)
2012. jún. 11. 17:46
és milyen a nem tartós tű?
1096. mandella (válaszként erre: 1092. - Lilyke)
2012. jún. 11. 17:45
oké, biztosan igazad van, bár szerintem nem mindegyik kolbászba tesznek cukrot, meg amiket írtál, szerintem azért néhanap belefér egy pár karika, de szoktam olyanokat is csinálni, amit írsz, igen, a fasírtot, de én már annyira l"lediétásítottam", hogy már tojást sem teszek bele :)
1095. mandella (válaszként erre: 1094. - Lilyke)
2012. jún. 11. 17:43

miért nem szereted?

akkor ezek szerint az enyém tartós tű?

1094. Lilyke (válaszként erre: 1091. - Mandella)
2012. jún. 11. 09:49
Gratula, nagyon ügyes vagy! A fehérjeporral sztem csak egy étkezést helyettesíts, mondjuk a vacsorát. Jó, hogy neked hat a tartós tű, én nem szeretem.
1093. Lilyke (válaszként erre: 1090. - Minipötyke83)
2012. jún. 11. 09:47
Pötyike, én is járok, de az elején be kell vállalni a heti 3-at, mert az a leghatásosabb. Én most már hetenként egyszer járok, de az első honapban 3-szor jártam. A tartós tűt nem is kérem, mert nem szeretem. Nem érzem hatásosnak, viszont nagyon kényelmetlen.
1092. Lilyke (válaszként erre: 1086. - Mandella)
2012. jún. 11. 09:45

mandela, nem vagyok dietetikus, csak tapasztalt fogyizó, és szerintem nem jól eszel. Reggelire 2 tojás, az jó lenne, de főzve, kolbász nélkül, zöldséggel vagy gyümölccsel. A paradicsom gyümölcsnek számít.


A kolbászt azért kellene elfelejteni a fogyinál, mert ha elolvasod, mik vannak benne, akkor rájössz, hogy hanyagolni kell egy darabig. Tele van zsírral, CUKORRAL (vicces, de cukor is van benne, tényleg), rengeteg sóval, és felesleges dolgokkal. Ha hiányzik ez az íz, csinálj magadnak fasírtot pulykahúsból vagy halból, jó sok fűszerrel, és zabkorpával sűrítsed, ha már muszáj valamivel sűríteni. Én egy tojással fogom össze, és a muffinsütőbe teszem. Tök jó. Vagy egybesült husit csinálj, és abból egyél egy szeletet felvágott helyett.

1091. mandella
2012. jún. 11. 09:28

Sziasztok!

Nagyon jók a tapasztalataim továbbra is: elment az étvágyam szinte, és kevés, kevesebb is elég.

Én ennek nagyon örülök, mert nagy faló hírében állok amúgy.

Ennek örömére ma meg holnap fehérjeport iszom csak, mert arra gondoltam, ha úgysem vagyok éhes, jó lesz az is, az úgyis itt áll a szekrényben egy ideje, akkor miért ne. Majd kedden megint tűkivétel, szerdán gyümölcsnap következik, és csütörtökön megint megyek beszúratni.

Szóval velem minden oké, a tűk nagyon jól szuperálnak!!!

(amint lesz egy kis időm, veszek a mérlegbe elemet... de egyelőre csak fogyok, fogyogatok, és megpróbálok minél később ráállni a mérlegre, nem akarom stresszelni magam azzal, ha netán csak ennyi vagy annyi ment le, inkább nem foglalkozom vele... ami biztos, hogy kb. 85 kilóról indultam, 155 centis magassággal :( )

2012. jún. 10. 21:33

Sziasztok!


Egy kis információt szeretnék, hogy Ti hova jártok, ahol tartós tűs kúra van? Budapesten van?

Mert én olyat ismerek, aki heti 3xi járást igényel.

Előre is köszi a válaszokat.Most is járok egy ilyen kúrára, de már nem használ és kipróbálni más dokit.

Hát ha...

Az első kúrámmal 6 kg ment le, de ez 4,5 éve volt. Azóta többször voltam nála és 3-4 kg nem megy le több, most meg 1,6 kg-nál tartok ami felháborító és nagyon betartom, nem bűnözök.

1089. Jada1 (válaszként erre: 1088. - Nagymacika)
2012. jún. 9. 14:12
Köszi! Szerintem is! Jó,hogy van ez a fórum, erőt kaptam az itt elolvasottakból. Bár én "csak" 6-7 kg-ot szeretnék leadni, de aki már próbálta az tudja, hogy ez sem megy kevesebb kitartással mint a több 10 kg.
1088. nagymacika (válaszként erre: 1087. - Jada1)
2012. jún. 9. 08:11
Szerintem a heti egy kiló az teljesen jó eredmény. Ez nem terheli meg a szervezetedet.
1087. Jada1
2012. jún. 8. 17:59

Sziasztok!

Nekem 1 hete vannak tartós tűim (össz-vissz 7 db, imádom őket és imádom magam, egyszerűen nem kell a kaja. Persze eszek, a szúrósbácsi szerint 5x naponta keveset. Ez nekem sok. Úgyhogy kb. 2-3x, ebből egy főétkezés a többi gyümi meg joghurt. Nekem nincs kalória megkötésem (hideglelést kapnék ha megmondanák, hogy 600 meg 1000 kcal egy nap). Igy 1 hét után 1 kg ment le. Szerintem tök jó. Élvezem, hogy olvadnak a kilók rólam :)))))

1086. mandella
2012. jún. 7. 18:35

na sziasztok még egyszer

leírom, ma miket ettem, szerintetek ez sok?

reggelire 3 tojásból és pár szeletke kolbászból rántotta (külön olajat nem tettem hozzá, csak mi a kolbászban volt), kávé tejjel

ebédre: megint kolbász, egy kis darab (hiába, kolbászmániás vagyok), hozzá egy fél alma, két darab csemege uborka, egy paradicsom felvágva ezek mind, kávé tejjel

délután megettem vagy négy-öt kisebb paradicsomot, rá ittam egy borsmentateát :)

most meg nemrég bevágtam vagy 20-30 deka meggyet

hát ennyi

1085. mandella (válaszként erre: 1084. - 13248e92d2)
2012. jún. 7. 18:12

sziasztok! itt vagyok

voltam ma reggel a tűs néninél :)

megtette, amit meg kellett tennie, most 14-et szúrt, mert pikkelysömört is szeretne gyógyítani... mondtam neki, hogy jó

sajnos nem volt nála mérleg, ami elég nagy baj, mert így most nem tudom, mi van. vennem kell tehát minél hamarabb az én mérlegembe új elemeket. viszont amikor a mérleget említettem neki, azt mondta, ne foglalkozzak vele, ráér, mármint mérlegre állni, inkább centiket méricskéljek.

egyvalamit elrontottam az eddigi egy hét alatt, mégpedig azt, hogy ő azt mondta, gyümölcsöt csak és kizárólag reggelire egyek, de én ezt nem igazán tartottam be, most se, például most vágtam be egy csomó meggyet - de ma már nem valószínű, hogy eszek, semmit. szóval engem ez a gyümölcs dolog egy picit aggaszt, mert tegnap meg késő este ettem epret, amikor munkából hazaértem. megígérem nektek (és magamnak), hogy megpróbálom a gyümölcsöt reggelire enni!

2012. jún. 7. 11:18

nah akkor újra kezdem:)) szóval sajna én Pesten nem tudok ajánlani senkit. Nekem egy hétig vannak tartós tűim, de azt olvastam, hogy talán a legjobb, ha heti 2-3 alkalommal jársz kezelésre,.,..de nekem az megfizethetetlen..szóval én az előzőt választottam. Ha betartod a diétát, akkor menni fog!

Én most kicsit megrekedtem, de nem adom fel..hátha segít a fogyó Hold is...


Mandella mi a helyzet??? mit mutatott a mérleg? Ne add fel és hajrá!

Az a baj, hogy 7vgn nagyon sok süteményt ettem...nekem semmi más nem hiányzik csak a süti..imádom..minden mennyiségben! és most nagyon nehéz vissza állnom, de talán menni fog! mindenkinek HAJRÁ!:)

1083. 13248e92d2 (válaszként erre: 1082. - Kerázs)
2012. jún. 7. 11:15
Szió!S
1082. Kerázs
2012. jún. 6. 22:38

Sziasztok!


Lenne pár kérdésem,remélem tudtok segíteni.

Szerintetek mi a jobb a tartós tű vagy amit csak a kezelés időtartamára tesznek be?

Illetve a tarósból is hallottam 3 naposat,1 heteset és 2 heteset.Melyik a legjobb?

Illetve Pesten tudtok ajánlani valakit aki megbízhetó és megfizethető akupunktőr?

A válaszokat előre is köszönöm!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook