Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcüreg gyulladás? fórum

Arcüreg gyulladás? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 18. 17:28
Lehet arcüreggyuladàs?Pàrnapja megvagyok fázva voltam orvosnàl de ugy érzem hogy ég az arcom de igazàbol fàjni nem fàj!37/1ig fel megy a làzmérő!Meg mintha csipne ès égne!
7. hobnobs (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. márc. 9. 20:56
próbálj meg felmelegített sót zokniba téve a homlokodra tenni. hm?
6. golyó68 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. márc. 9. 15:09

Nekem már volt, és ami egészen biztosan nem tesz neki jót a nedvesség, gőz!!!!!

Száraz meleg kell rá, másképp csak rontasz a helyzeteden.

Egyébként jobbulást!!

2011. márc. 9. 12:40
én is gyógyulást kívánok, mielöbb menj antibiotikumért az orvoshoz, llegtöbbeknek akinél kijön az arcüreggyulladás máskor is kialakulhat rendszerességgel, legalább is növéremnek kiskora óta rendszeres, neki már az arcát is felszúrták, annyira brutális volt a gyulladás.
2011. márc. 9. 11:28

Lásson orvos,mert lehet,hogy antibiotikumra van

szükséged.

Gyógyulást.

2011. márc. 9. 11:22

Szia!


Ahogy az előttem szóló is írta lehet arcüreggyulladás. Amit az én dokim javasolt (merthogy nálam elég gyakori): a kamillateás gőzöléshez tegyél diapulmon cseppeket, plusz gyakran haszánlj orrsprayt. Hogy meglegyen a szellőzése az arcüregnek. Az orrspray-ket nem szabad túl sokáig használni, mert lemarja belülről az orrnyálkahártyát --> vannak sóoldatos orrspray-k, az is nagyon jó.

Ha nem javulsz 1-2 napon belül, akkor viszont muszáj elmenni a dokihoz, hogy írjon fel valami gyógyszert is. Ha muszáj kimenned a hidegbe, akkor javaslok egy sálat az arcod elé.


Jobbulást kívánok!

2011. márc. 9. 11:11

Szia!


Ha fáj az arcod, az tényleg lehet arcüreg gyulladás. A kamillás gőzölés az szuper, jól tetted!! Ha nem javulsz, mindenképp menj orvoshoz és ha teheted, mostanában ne tartózkodj hidegben!!!

2011. márc. 9. 10:55
Mitől lehet, hogy megfázás után mikor már jobban vagyok az arcüregem fáj. kamilla fölött gőzöltem amitől, mint a csap elkezdett ürülni, de most is fáj, feszít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook