Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség, mit csináljak? fórum

Segítség, mit csináljak? (beszélgetős fórum)

6. mimmo33 (válaszként erre: 4. - 859d58d4d8)
2011. márc. 9. 11:55
5 év után is behajtható.sőt van ami örökölhető is
2011. márc. 9. 08:48

Kedves első hozzászóló!

Nem tudom, mert nem írtad meg milyen okból keletkezett neked a MÁV felé tartozásod?

Szia és mindenjót neked Ágnes

4. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Salla)
2011. márc. 9. 08:23
Én kikérném egy ügyvéd tanácsát! Úgy tudom 5 éven belül behajthatják rajtad a tartozást, azután már nem!
2011. márc. 9. 07:03

Ma már nem CSAK fenyegetőznek a cégek...Van ismerősöm aki behajtó céggel van kapcsolatban, és ő mondta hogy minden tartozást behajtanak ilyen cégeken keresztül.Nem úszod meg:(

Ők ráérnek mert az idő nekik dolgozik.Meg a pénzed

2011. márc. 9. 06:29

CE = Creditexpress FActoring Zrt.

Ez kimaradt...

2011. márc. 9. 06:28

Üdv!


Szeretnék segítséget kérni az alábbi problémára:


Ismételten kaptam egy levelet a CE-től,amiben egy peren kívüli utolsó megállapodást ajánl fel,egy 2007-es Máv-os tartozással szemben (ezt december 8-án adták fel,de cím változása miatt ma kaptam meg).2009-ben is kaptam tőlük levelet,amitől nagyon megilyedtem és levélben kértem részletfizetési lehetőséget,amire semmiféle választ nem kaptam.És azóta csak ezt,de egyiket sem ajánlva,vagy tértivel.

Olvastam a másik fórumban,hogy ez a cég csak fenyegetőzik,meg ilyesmi.Szóval nem tudom mit csináljak,meg­keressem e őket,és kérjem tőlük,hogy mi alapján kérik rajtam ezt a tartozást,vagy kifizessem,mert félek,hogy elviszik a kocsit (egyáltalán elvihetik?),vagy ne foglalkozzak vele?

Majdnem 2 hónap telt el,mióta kiküldték ezt a levelet,és az áll benne,hogy „Amennyiben a megadott határidőig a fenálló tartozást nem egyenlíti ki, fizetési meghagyásos eljárást indítunkk, a jogi eljárás költségeivel megnövelt teljes követelés behajtása érdekében.“

Kérem adjanak tanácsot mitévő legyek,mi lenne a legjobb megoldás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook